Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/23/25 in all areas

  1. Widok śniegu fajny ale jak się pomyśli o tych wszystkich bezdomniakach to jednak śnieg , mróz to tragedia.
    4 points
  2. Dzień dobry. Jednak bardziej smakuje, gdy ktoś przygotuje Wypiję najpierw herbatę, potem kawę. Ja w tej kolejności zawsze. U nas też w nocy zasypało
    3 points
  3. Ja mam przechlapane...wszędzie daleko, ogrzewanie piecowe,do drewna też nie blisko...W drogę wyruszam z łopatą do śniegu. Ale widoki za to jakie..
    1 point
  4. Dzisiejsze wieści o Leosi od p. Natalii: W końcu jakieś dobre sygnały,wczoraj się widzieli i kocurek w sumie ją ignorował i nawet zjadł przy niej smaczki, byli dosłownie parę centymetrów od siebie i coraz bardziej przyzwyczaja się do jej zapachu,wcześniej jak tylko wywąchał jej zapach na rękach to ociekał, a teraz to nawet się ociera o ręce. Malutka też już z każdym dniem coraz bardziej zrelaksowana i odważna, nawet już na drapak się wspina.
    1 point
  5. Dziekuję za czujność:) juz zapisałam,mam nadzieję,ze dobrze:)
    1 point
  6. I ja zaglądam wieczorową porą , widziałem wcześniej gumę i była to dla mnie zagwostką a kolacyjkę wciągnąłem dzisiaj dużo to starczy dla wszystkich.
    1 point
  7. Słyszałam, że dzisiaj też przyjmujesz życzenia - z innej okazji A więc wszystkiego najlepszego po raz drugi
    1 point
  8. Fajnie, że kilka kotków miało szczęście. Oby reszta teżje miała.
    1 point
  9. Dobry!... proszę zapisać nr 7, który już licytowałam, oraz dodatkowo 11
    1 point
  10. Iguś ma na działce swój polarowy kocyk. Zanim dom się nagrzeje Iguś wskakuje na sofę i jest owijany kocykiem. Wygląda wtedy jak foka Muszę poszukać takich fotek i wrzucić.
    1 point
×
×
  • Create New...