Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/07/25 in all areas

  1. Dzielę się kolacją. Ja jadam wcześnie Tortilla z serem i szynką. Jeśli ktoś w piątki szynki nie jada to proszę wyjąć we własnym zakresie
    4 points
  2. Tak! Już umyta. Na szczęście to tylko moja broda była
    1 point
  3. Nie będzie kawusi - nie mogę wstawiać obrazków Bajeczek też nie będzie
    1 point
  4. Ósme. To nasza najmłodsza wnuczka. Najstarszy wnuk ma 32 lata.
    1 point
  5. Przez przypadek dzieje się czasem dużo dobrych rzeczy
    1 point
  6. Wielka radości że jest wujenek serdecznie pozdrawiam całą drużynkę RADZIOWĄ RODZINKĘ DZIĘKUJĘ
    1 point
  7. Pierwszy dzisiaj Chciałem napisać ,że wpadłem na kolację ale to już raczej na poranną kawkę.
    1 point
  8. 1 point
  9. 1 point
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł i Dorci01 za wpłatę 20 zł stałych na listopad. Pozwolimy sobie pozostawić te wpłaty dla nowej suni. Na ten moment nie ma dla niej miejsca i dodatkowo sunia ma kaszel kennelowy i jest leczona. Jeśli sprawa nie wyjaśni się w listopadzie, poprosimy Was o zawieszenie wpłat. A tak wygląda sunieczka. Ma 6 lat i waży ok. 7 kg:(
    1 point
  11. Już wyjaśniam . Dulska od dłuższego czasu pomaga finansowo moim wątkowym podopiecznym. Ostatnio był to Łatuś, w grudniu Łatuś znalazł dom, i potem nie mogłam się skontaktować z Dulską na dogomanii a miesięczne deklaracje 20zl od niej ciągle przychodziły na moje konto w tym roku. W końcu ktoś mi podał numer telefonu do niej i przez SMS-y udało mi się wszystko wyjaśnić, i zgodnie z tym miesięczne wpłaty z 10 miesięcy tego roku czyli 200 zł wpłaciłam na Maurycego, i ona zadeklarowała że będzie dopóki może dalej wpłacać miesięcznie. I prosiła o konto Maurycego. Ponieważ Łatuś już nie potrzebował a Dulska dalej chciała pomóc jakiemuś pieskowi to pokazałam jej Maurysia Ja nie mam na dogomanii żadnego podopiecznego już a bardzo mi leży na sercu los Maurycego.
    1 point
  12. Znowu trafiła nam się ładna pogoda na działce. Gajulka wystawiała paszczę do słonka I pilnowała obejścia z wysokości tarasu A na deser Iguś Dobrze, że na razie pogoda łaskawa i nie ma zimnych nocy, bo jeszcze nie trzeba zamykać sezonu.
    1 point
×
×
  • Create New...