Dziękuję Niestety. Nadal bardzo źle widzę, chyba nawet gorzej niż przed pierwszym zabiegiem usunięcia zaćmy w lecie ubiegłego roku. Wtedy przynajmniej nic mi nie migało przed oczami. Po powrocie na zimę do Krakowa zarejestruję się do okulistki, która poleciła mi tą przychodnię. Nadal mam jednak nadzieję, że będzie lepiej