Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 09/29/25 in all areas
-
3 points
-
U niego na razie drobne zmiany. Miska z jedzeniem już na podłodze i jak Kasia przychodzi to zastaje ją pustą więc Maurycy już je jak pies :). Kontakty na linii człowiek-pies na razie takie sobie bo praktycznie bez zmian. Dla mnie jednak to i tak jest bardzo dobrze bo nie ucieka od człowieka a tego się obawialiśmy. A jak człowiek daje coś dobrego to wtedy chyba nawet trochę lubi tego człowieka :). Zaraz postaram się wgrać filmiki :).2 points
-
Dobrego dnia, dobrego tygodnia.2 points
-
W weekend pogoda dopisała, więc była okazja pobyć na działce. Byłem tylko z Gajulką, bo Iguś miał trening. Udało się zrobić dłuższą wyprawę i mała mordka była zmęczona, ale bardzo zadowolona. Chociaż czasem trzeba było odpocząć A na terenie działki paszcza jak zwykle zadowolona. Prosimy jutro o kciuki bo jedziemy do naszej pani doktor skonsultować wyniki od kardiologa i USG.1 point
-
jola&tina - zgodnie z prośbą przesłałam. Dziękuję.1 point
-
Rozliczenie uzupełniłam. Daję tak krótko znać, bo post tradycyjnie rozbudowany ma status - Hidden - This content must be approved before it can be edited. Pozmieniało się na dogo.1 point
-
jakbyś coś tutaj chciała to można1 point
-
Zaglądam z zaproszenia.1 point
-
Podkładki 20 i bluzeczke 29 bym chciała. Kod mogę Ci wysłać.1 point
-
1 point
-
Przed chwilą gadałam z Violą. Malutka lubi ciepło, w lecie na trawie w słonku leżała, teraz ma ulubiony fotel przy kominku. Ze zdrowiem nic się nie dzieje, jest puchata, sierść wszędzie odrosła. Na spacer na smyczy idzie chętnie, taki dalszy. Do samego ogrodu tylko na chwilę i wraca. Do Violi od razu podchodzi, przytula się. Mogłaby, oczywiście, spać na górze w łóżku, ale woli ten fotel, niedawno kupiony. Apetyt w porządku. Na wiosnę może zrobimy badania na wszelki wypadek, choć nic nie wskazuje na problemy. No to tyle.1 point
-
Powyżej wkleiłam zaktualizowany post rozliczeniowy, ponieważ jest na różowym tle, bardzo proszę o informację czy jest widoczny. Jeśli tak, to wpisując kolejne wpłaty i wypłaty, będę cytować poprzednie saldo i aktualizować go, tak, żeby na bieżąco było wiadomo jaki jest stan konta Dudusia. Powyższy post rozliczeniowy nie będzie aktualizowany. Stan konta Dudusia wynosi: w Fundacji ZEA - 1.824,40 zł, Na moim koncie - 861,24 zł. Do tych stanów będą dodawane lub odejmowane przyszłe wpłaty lub wypłaty.1 point
-
Zapraszamy....:) dla kotków1 point
-
Ja tez jestem na dogo tylko ze względu na ten i jeszcze jeden watek. Ciesze sie, ze sprawa pomnika aktualna. Proszę podaj mi na PW nr konta, bede wplacac.1 point