Gucio dziś był na kontroli w Krakowie u neurochirurga - wszystko w porządku. Od operacji guza mózgu minęły dwa miesiące i dwa dni , Gucio powolutku żyje w swoim tempie, cieszy się swoimi przyjemnościami a jedną z nich jest smaczne jedzonko . Bo to wielki łakomczuszek .