Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/24/25 in all areas
-
Potwierdzam, wczoraj mąż był u Państwa i jest na tak. Pani mieszka z dorosłym synem na dużym, ale spokojnym osiedlu. Między tym osiedlem a drugim jest bardzo duży park zrobiony z dziko wczesniej rosnących drzew i krzewów, wiec to taki raczej lasek ze ścieżkami i ławkami. Mieszkanie jest na 10 piętrze, ale oczywiście jest winda. Pani dostała wymiary do zakupu szelek antyucieczkowych i ma dziś dzwonić, żeby umówić się na odbiór Nemo. Wczoraj córka wróciła do domu po 1,5 tyg. I Nemo oszalal z radości. Cały czas pakował się na nią, opierał łapkami o ramiona i wpatrywał milosnie w oczy. Nie wiem, jak tak kochany piesek tyle czasu nikomu nie spodobał się. Na pewno zmiana będzie dla niego trudna, bo o ile dla starszych jesteśmy kolejnym domem, to dla niego pierwszym i jedynym, jaki zna. Mam nadzieję, że Nemo I Pani sobie poradzą. Poinformowałam Panią o ewentualnych problemach okresu aklimatyzacyjnego. Pierwszy tydzień chyba wszyscy będziemy siedzieć jak na szpilkach.3 points
-
Dosyłam Radeczkowe Cegiełki 10 zl1 point
-
Na koncie mam wpłaty od Jaaga wawer Radek kamos mariusz pp Koki-99 Jota67 kasiasekret Dziękuję bardzo Wpisałam do rozliczenia na 1. stronie.1 point
-
1 point
-
Wysłałam przesyłki do Koki-99 Negra&Anna kamos Jota67 kasiasekret,1 point
-
koja Cegiełki Szczęścia 100 zl Dziękuję Kłaniam mam na koncie dla Nuri 33 zl 40 gr dla Poli 33 zl 40 gr dla malagosi 33 zl 40 gr kropka73 Cegiełki Szczęścia 110 zl Dziękuję Wielce mam na koncie dla Nuri 33 zl 40 gr dla Poli 33 zl 40 gr dla malagosi 33 zl 40 gr kropka73 Cegiełki Szczęścia Dziękuję Wielce mam na koncie dla Sabinki 10 zl Radek Cegiełki Szczęścia 10 zl Dziękuję Pięknie mam na koncie dla Sabinki 2 zl 50 gr dla malagosi 2 zl 50 gr dla Nuri 2 zl 50 gr dla Poli 2 zl 50 gr RENIA ranias Cegiełki Szczęścia 30 zl Diękuję Wielce mam na koncie dla Sabinki 15 zl dla malagosiowa 15 zl Besia11 Cegiełki Szczęścia 30 zl Dziękuję Kłaniam mam na koncie dla Sabinki 15 zl dla NURI 15 zl Nesiowata Cegiełki Szczęścia 20 zl DZiękuję Wielce mam na koncie dla Sabinki 5 zl dla NURI 5 zl dla malagosiów 5 zl dla Poli 5 zl mariusz pp kup teraz Dziękuję Wielce mam na koncie 10 zl Num 9 motylek biały zawieszka 1 zl Num 14 ksiązka ,,DISKO,, 3 zl ROZLICZAM: DLA NURI 92 zl 70 gr ROZLICZONE: DLA MALAGOSIÓW 92 zl 70 gr wysłane pieniązki DLA SABINKI 47 zl 50 gr wysłane pieniążki DLA POLI 77 zl 70 gr wysłane pieniążki1 point
-
Człowiek się uczy całe życie... Ja też nie.1 point
-
Przepraszam, długo nie zaglądałam. Kiedyś wszystkie informacje wyświetlały mi się na mailu. Teraz już nie i przegapiam. Jeżeli jest jeszcze możliwość, to bardzo proszę te żółte wstążki. One przyciągają biedronki i to jest ekologiczny sposób na walkę z mszycami.1 point
-
Ode mnie poleciało 80 zł. Górka też dla futerek :).1 point
-
1 point
-
A ja się cieszę. Mam nadzieję, że nie będę martwić się póżniej1 point
-
Nemo ma dom. Zamieszka w Katowicach. Państwo przyjadą po niego do hoteliku. Mówiąc szczerze to boję się cieszyć.1 point
-
1 point
-
Dzisiejsze wieści z domu Jasi vel Tosi: Tosia jest zbieraczem. Wszystko co w jej zasięgu trafia na posłanie, nawet rękawica do czesania kota. Juz powoli przestaje, ale na początku przenosila chrupki z miski i chowała. Dostała różne zabawki i też bardzo je lubi. Zauważyliśmy też, ze Tosia nie boi się aut i hałasu ulicy, ale ludzi już tak. Spaceruje przy Pulawskiej (to spora ulica w Wwie) i jest spokojna. Ale na widok człowieka denerwuje się...1 point