Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 06/30/24 in all areas
-
3 points
-
3 points
-
nr 10 - bylabym zainteresowana zakupem KT - prosiłabym o podanie jakiego jest koloru, jakiej firmy, jaki skład materialu ? nr 17 - prosiłabym o określenie koloru? jakiej jest firmy ? poprosze: nr 48 - KT nr 50 - KT nr 57 - za wyw. nr 90 - za wyw. jeżeli pasuje na pieska wielkości west terier/jack russel 7-8kg nr 98 - KT nr 106 - KT2 points
-
1 point
-
Ja się w sumie od ponad tygodnia zbieram do porobienia suni zdjęć, ale to, że przyjechała jako psiak nadprogramowy (na miejsce Pchełki, która do domu pojechała w czwartek wieczorem) nie pomogło w organizacji wolnego czasu. Plus teraz te upały. Od jutra ma być chłodniej, więc w tym tygodniu na pewno coś podziałam W międzyczasie jeszcze pojawiały się jakieś szanse na domy, ale z tego co dziś mi pisała Tola to nic z tego nie wyszło :( U suni bez większych zmian. Z psami i kotami nie ma problemu. Nadal na smyczy chodzi za człowiekiem, choć ostatnio juz czasem sie jej zdarza ze mną zrównać więc jest postęp :) Ogólnie sunia całkowicie bezproblemowa, uległa i łagodna do bólu, lizuska i całuśnica. Trochę panikara i z byle powodu podnosi wrzask (np. jak się jej smyczka zaplącze w łapkę). Jedyny z nią problem póki co jest taki, że ma tendencję do podsikiwania podczas jakichś zabiegów i zapinania smyczy. Musiałam zrezygnować z szelek, bo przy ich zakładaniu Stefcia się wierci bardzo i podsikuje. Poza tym ma tendencję momentami to chwilowego zapierania się i szelki z niej po prostu schodzą. Przy zapinaniu smyczy do obróżki też czasem popuści, ale przebiega to nieporównywalnie sprawniej.1 point
-
1 point
-
Dobrej niedzieli. Niezależnie od pogody.1 point