Kochane, przelałam 100 zł, przepraszam, że wpisałam, że to dla Bajki i Brawurki, a nie dopisałam Kaja - Kajusiu wybacz , to z pośpiechu..
A Wy Dziewczyny wybaczcie, że tak mało, ale miałam w tym miesiącu ogromne wydatki związane z chorobami moich Zwierzydełek. Starzeją się niestety Futrzaści i zdrowie coraz gorsze. W przyszłym miesiącu postaram się też coś podesłać.