Nie, pisałam na samym początku, bo pierwsze co, je sprawdzałam. Siedzą mleczki i nawet dziąsła nie puchną czy siekacze nie rozchodzą się, stąd wiadomo, że ma 3 mies. nie więcej.
Wysłałam Toli nowe zdjęcia na WhatsApp, żeby były całkiem inne i nie usunęli. Jutro ma robić olx.
I jak zwykle przy adopcji szczeniaka u nas prosiłabym o kolejnosc: rozmowa, ankieta, wizyta PA i odbiór. Nie mamy możliwości przyjmować oglądaczy. Wolę przypomnieć za wczasu Aura wygląda jak typowy mały ON tylko z powiększonym rozmiarem uszu.
Jutro i w sobotę będę zajęta, więc raczej nie będę zaglądać. Jak coś, to proszę o kontakt tel.
Zdjęć zrobiłam więcej, więc jakby ktoś dał radę zrobić kolejne ogłoszenie, to byłoby fajnie Tola pewnie tu wstawi je po zmniejszeniu.
Życzę małej, żeby jak najszybciej trafiła na superową rodzinkę. Trzymam kciuki za mądre telefony.