Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/01/24 in all areas

  1. WRÓCIŁ !!!!!!!!! Luki dziś wrócił do domu. Wesolutki, tylko spragniony. Ktoś przeciął smycz nożem przy samej obroży. Są jeszcze na świecie dobrzy ludzie !!! Jeszcze raz Wszystkim dziękuję za wsparcie
    6 points
  2. Bazarek na formę KT. 2. Ewentualny dochód zostanie przeznaczony na pokrycie długu DT Perełka i bieżące potrzeby. 3. Na zapłatę czekam 5 dni roboczych. 4. Wysyłka paczkomatem in-post. 5. przechowuję wyłącznie fanty opłacone. 6. Możliwa wysyłka z kilku moich bazarków, przy czym rozliczenie - wpłata następuję każdorazowo po zakończeniu każdego z bazarków. Rozliczenie 1. koja, fanty 75 , wpłata 100 zł (z wysyłką) 2. Aska7 fanty 60, wpłata 60 żł (bez\ wysyłki) 1,0. 3. AlfaS 78 zł fanty (19 zł) wpłata 1/2 Majowy 1. Gruba Berta 96 zł + 9 + 19 wysyłka (pw 25.05) 2. Mila ada 12,50 + 17 (pw 25.05) wpłata Portmonetka nowa, skórzana mała, nowa KT 25alfas 1.1., Słuchawki bezprzewodowe, nowe, sprawdzone tylko KT 30 źłalfaS 1.Zawieszka stara srebrna z bursztynem, KT 70 zł sunny 2. Dłuższa kurtka Bravesoul London, M, męska, KT 30 zl 3. Kurtka Bravesoul London, M KT 25 zł 4. Perfumy nowe KT 60 zł Opinia z netu Interesujący zapach, rzeczywiście odlotowy podobnie jak flakonik, bardzo ładnie prezentuje się, lecz nie jest zbyt wygodny w użyciu, ale czasami warto się potrudzić. Zapach początkowo jest słodki z nutką kwaskowatości, dlatego wydawał się bardziej odpowiedni dla młodych dorosłych, jednakże z czasem ulega przemianie, rozwija się,a dojrzałość róży,konwalii, lotosu oraz piżmo z wanilią nadają ulotne skojarzenie z zapachem Tresor Lancome. 5. Perfumy nowe KT 60 zł Nie sa różane. Opinie z netu. Zapach mi się podoba i uważam go za wartego zakupu ze względu na jego podobieństwo do zapachu od marki Hermes Un Jardin sur le Nil, który oceniam bardzo dobrze. Świetny na wiosnę-lato. Pierwsze wrażenie , grejfrut , i cedr , świeży ale z pazurem , po czasie owocowe nuty przechodzą w słodszy cieplejszy zapach (na mojej skórze) z duzą dawką cedru . nie jest to ulepek i typowy kwiatowy nie ejst to też klasyczny wodny świeżak ma w sobie coś ale nie będzie dla każdego.
    1 point
  3. Sama nie wiem, bo jest ucięta blisko obroży. No nic. ważne, że spełnił dobry uczynek i chwała mu za to. Luki wrócił wesolutki, ale jeszcze nie doszedł do siebie. Dzisiaj znów ulicą szły krzykliwe dzieci, a Luki jak przystało na psa Pawłowa skojarzył je ze smyczowym potworem i zwiał poddenerwowany do domu. mam nadzieję, że mu przejdzie.
    1 point
  4. Wielkie wielkie ufffff!!! Jak dobrze! Kamień z serca. Cieszę się jak nie wiem
    1 point
  5. Prosta sprawa z flexi - jeśli ktoś nie jest pewien, że nie puści uchwytu, to trzeba sobie pętelkę przełożyć z kawałka sznurka na nadgarstek. Zresztą w zestawie jest taka pętelka, do czego innego ich zdaniem, ale można ją wykorzystać. Ja od kilkudziesięciu lat pracuję na flexi, nie puszczę za cholerę, jakiś czas temu poleciałam 3m jak frisbee z szosy na pole, bo się zagapiłam, a Perełka wydarła w bok za sarnami.
    1 point
  6. Ale może zwykłą smycz łatwiej przegryźć jakby co. No nie da się przewidzieć wszystkiego mimo ostrożności.
    1 point
  7. Dzięki za delikatność Właśnie wyrzuciłam wszystkie linkowe smycze.
    1 point
×
×
  • Create New...