Jest prawda. Nie ja umieściłam Farcika w Adzie tylko Krystyna Pomarańska i to ona ma o nim informacje.
Adoptował go pan,który ma już jednego psiaka,po 2 tygodniach po adopcji przyjechał z nim do Ady w odwiedziny.
Ten pan powiedział,że gdyby mógł...to.......temu co tak skrzywdził pasiaka. Pokochał go i ma u niego dobrze.
Zdjęć nie mam,może coś by było,ale nie wiem....może na stronie Ady./