Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/17/23 in all areas

  1. W imieniu Elik informuję wszystkie fanki syncia Żabki/Ziuty, że chłopak jest już w hotelu Pani Magda zachwycona małym. Są zdjęcia i filmiki, Elik wklei później , bo póki co, u nich burza i nie ma netu. Powodzenie piesku na nowej drodze życia
    4 points
  2. Dziś, pierwszy raz, jak się zbliżałam do kojca z miskami jedzenia, Sara zamachała ogonem! Jak szybko się ten ruch pojawił, tak szybko znikł, ale chyba mi się nie zdawało
    4 points
  3. Kolejny rok Arii w domu u pani Agnieszki, koleje cudne wakacje!
    2 points
  4. Ostatnio obowiązki postanowiły mnie nie opuszczać. Do południa miałam warsztaty domowe, a po południu burze. Nie burzę, ale burze. Dokładnie trzy. No może to była jedna i ta sama, ale wracała do nas, jakby ją ktoś tu prosił wrrrr. A że mam internet drogą radiową, to jak jest burza, czy choćby tylko deszcz, netu niet. Potem przygotowywałam się do łapania kolejnego kotka, którego znowu ktoś porzucił nad rzeką, a ta bida, jak zwykle, przywędrowała do nas. Jest ma mieć kastrację więc dzisiaj nastawiłam klatkę-łapkę. Tak jak napisaała limoneczka, syncio Żabuni już jest w hotelu u p. Magdy, która jest nim zachwycona. Jest podobno śliczny Mam kilka zdjęć i filmików, tylko muszę przygotować je do wklejenia na wątek.
    1 point
  5. Bąbelek pozdrawia Pani napisała, że właśnie jadą do dziadków na Podlasie.
    1 point
  6. A rudaski nie pamiętasz? To Emi z zamojskiego schronu w 2018 roku przyjęłam ja na BDT, a w październiku tego samego roku adoptowali ją moi znajomi, którzy wcześniej też adoptowali ode mnie suczkę z krakowskiego schronu. Wspaniali ludzie. W domu z ogródkiem mieszkają moi znajomi z córką, zięciem i wnuczką. Cała rodzinka empatyczna ze wszech miar.
    1 point
×
×
  • Create New...