Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/25/23 in all areas

  1. Bardzo mi przykro i bardzo Wam współczuję. Biedna sunia. Na szczęście ona nie wiedziała, że nie ma domu. Miała dobrą opiekę, swoje posłanie i pełną miskę. Ostatnio tyle złych wiadomości.
    2 points
  2. Amik farciarz pozdrawia. Jego Rodzina walczyła o niego i zawalczyła na dobre. To trudny pies... wiele osób by się poddało. Szczerze mowiac, o mały włos ja się poddałam. Dziękuję Rodzinie Amika za to, że oni jednak wierzyli w gryzonia.
    2 points
  3. O rety. Bardzo dołujące wieści. Dobrze, że Wena pod koniec była zauważona i pokochana - przez Was. Trzymajcie się...
    1 point
  4. Dla byłego kumpla z hoteliku Artura, lękusa Wafla pojawił się cud w postaci szansy na dom. Korfantów, 20 km od Nysy. Mamy tam kogoś do wizyty pa? Telefonicznie - bosko. Psiak by jechał 08.07, bo w ten weekend Państwo zaczynają urlop 2-tygodniowy i mogą spędzać czas z psiakami (mają jeszcze 1,5-rocznego owczarka, który też jest panem niedotykalskim, za to kocha psiaki) i uczyć się Wafelka. Wafel został porzucony mając rok, kolejny rok biegał za busami i wył (ktoś był świadkiem jak Wafelka wyrzuono z ukrainskiego busa), dokarmiał go bezdomny człowiek, potem wylądował w Miejskim kojcu, a na samym końcu trafil do hotelu, w którym był i Artur - I utkwił tam już ponad 4 lata. I przez ten czas ani jednego zapytania. A ten telefon to jak jakiś cud...
    1 point
  5. U Myszeńki na szczęście wszystko dobrze. Nauczyła się bawić zabawkami, potrafi wykonać parę sztuczek oraz daje Rodzinie duuużo miłości.
    1 point
  6. Witamy z Lucjuszkiem przy Wtorku ! Byliśmy dzisiaj na "wycieczce kontrolnej " u Naszej Kochanej Pani Doktor na czyszczeniu gruczołów ,a potem odwiedziliśmy Panią Fryzjerkę-było trymowanko i kąpiel w super antyalergicznym szamponie ! Informujemy ,że pomimo upału Lucuniek wygrzewa się teraz na słoneczku a co jakiś czas chowa się pod parasol do cienia -jest już po obiadku-następna dobra wiadomość to ,że jeszcze musimy zrzucić 1 kilogram-ale systematycznie stosujemy odpowiednią dietę-2 dni temu minęło 2 lata i 1 miesiąc jak jest z Nami-jest przekochany !!! Pozdrawiamy wszystkich !!!
    1 point
×
×
  • Create New...