... forum jest od tego właśnie ,żeby dzielić się swoją wiedzą, uwagami i wątpliwościami! często zdarza się (z pewnością ,żeby za wiele nie rozpisywać się) niezrozumienie słowa pisanego... ja zaczynając ten temat, naprawdę nie chciałam nikogo urazić ani rozpętać jakiejś ''burzy'' myślę podobnie jakAgaG! jest po prostu wiele powodów przemawiających za adopcją w Polsce! ... oprócz tych ,które wymieniła AgaG i nie ma to nic wspólnego z orientacjami narodowściowymi... zresztą tak na marginesie, nie popieram naszych polityków, którzy próbują ''oceniać czy robić porządki w innych krajach''.. kiedy u siebie mają bałagan! ciągle słyszę o udzielaniu pomocy w innych krajach ,kiedy u nas... morze potrzeb!.. nie podoba mi się to!!!!! trzeba najpierw zacząć od siebie! u siebie zrobić, porządek!....nakarmić i wyleczyć, swoich ludzi i psy! a później jak są możliwości?!... zresztą są chętne domki w Polsce, więc....