Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

Nie ma za co:)

Do roweru powiadasz? Czyli w sumie zaprzęg:) Na rynku dużo tego to masz pole do eksperymentów:) Zapomniałem jeszcze wspomnieć o tej uprzęży - nie tylko mocna, a i można ją rozbudować w dowolny sposób - dołączając latarkę, zmieniając napisy (na rzep), dokładając sakwy itp:) Na górze ma duże kółko do zapięcia i wygodną rączkę do przytrzymania psa.

http://www.lasvegas-k9.com/content/images/thumbs/0002951_camouflage-16idc-c-2.jpeg

Ja nie mam żadnego doświadczenia z psem przy rowerze, ale słyszałem, że taki wysięgnik bardzo ułatwia jazdę i czyni ją dużo bezpieczniejszą:

http://bespol.pl/allegro/auctions/145/4/2.jpg

Od siebie mogę dodać, że smycz z amortyzatorem BARDZO podnosi komfort na obu końcach smyczy. Zero szarpania, wszystko płynnie idzie. Nie zamieniłbym już tego na nic innego:) Z tym, że mniejsza kontrola nad psem jeśli nagle chce się gdzieś wyrwać. Akurat ten wysięgnik ma sprężynę więc to pewnie taki kompromis.

Ale więcej niż jeden pies przy rowerze to będę musiał pozazdrościć i popodziwiać:)

 

Link to comment
Share on other sites

Takie ustrojstwo do roweru mam, smycz z amortyzatorem też, tylko na obroży mam obiekcje prowadzić psa, bo moja wyobraźnia działa, że jak szarpnie (a powodów może być wiele) to może krzywda mu się stać, za to szelki, które mam niestety nie są stabilne i się obracają. 

Więcej niż jeden pies przy rowerze to moje marzenie, czy się uda, zobaczymy :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Chyba żadne szelki nie są stabilne na boki:/ 

Czyli masz już sprzęt do roweru:) Powinno się udać z większą ilością psów. Ja myślałem, że kupno tego całego zestawu uprzęży to było wyrzucenie pieniędzy w błoto bo Baj z Alfredem cały czas chodzili na boki, plątali jeden drugiego, zatrzymywali się na węszenie i siku co drugie drzewo itd, ale same pojęły (chyba po kilku tygodniach), że idziemy na wprost i zatrzymujemy się bardzo rzadko.

Link to comment
Share on other sites

Bajutek jak zwykle wygląda rewelacyjnie,  :)

Jakiś czas temu poszukiwałam takich szelek dla zamojskiej Karmen, miałam problemy - szkoda, że tu nie zapytałam, bardzo przzydatne informacje i linki ;)

Wakacyjne pozdrowienia dla  wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tola napisał:

Bajutek jak zwykle wygląda rewelacyjnie,  :)

Jakiś czas temu poszukiwałam takich szelek dla zamojskiej Karmen, miałam problemy - szkoda, że tu nie zapytałam, bardzo przzydatne informacje i linki ;)

Wakacyjne pozdrowienia dla  wszystkich :)

Bajutek dziękuje:)

Jakby co to po to tu wszyscy jesteśmy by sobie pomagać:)

Również pozdrawiam:) Wakacyjnie? Na urlopie?:)

Link to comment
Share on other sites

O 9.07.2016 o 19:22, Tola napisał:

Wakacyjnie,  na razie w domu (pracuję w szkole http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif )

To zazdroszczę ilości wolnego w ciągu roku:) Tak, wiem, nie jest tyle wolnego ile się wydaje:)

A pamiętacie tego Pana?:) Zdjęcie z weekendu. Tak, niestety jest na łańcuchu, ale przynajmniej jest wypuszczany i ma niezłą budę. Do tego jego właściciele dopiero co wydali 250 zł na leczenie drugiego ich psa podwórkowego, który się skaleczył, a później mucha złożyła w ranie jaja:/ Więc pewnie i on może liczyć na ewentualną pomoc.

IMG_20160709_203245.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
O 31.08.2016 o 10:05, Gusiaczek napisał:

Dobrze, że to zdjęcie nie wieńczy fotorelacji ;)

http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_08/DSC_7956.JPG.28b9d0150b144ca2f0ca1d487c305a19.JPG

Piękne szorpate Mordeczki w pięknych okolicznościach przyrody! :)

Serdecznosci :)

 

Nie rozumiem za kogo Ty mnie masz. Myślisz, że byłbym do tego zdolny by je w ten sposób zostawić w lesie na pastwę losu? Przecież te szelki i linka są coś tam warte;)

Dziękujemy i również życzymy:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

…i przedstawić jej nowego członka – Inabę:) Inaba urodził się na przełomie kwietnia i maja...w tradycyjnym dla królików hodowlanych miejscu:/ W połowie czerwca stał się niespodziewanym prezentem na odchowanie i zabicie, a co gorsza osoba obdarowana nie widziała w tym nic złego:/ Na szczęście była przy tym moja siostra i nagle stał się moim prezentem;)

DSC_7707.JPG

DSC_7711.JPG

DSC_7716.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, jotpeg napisał:

ależ masz fajnych członków rodziny :) sliczności!!!
a ten kłapouchy nowy królik - cudo ;)
piękne zdjęcia robisz, z żywymi modelami nie jest to łatwe :)

Cieszę się, że Ci się podoba:)

I dzięki też za komplement:) Chciałbym umieć robić takie porządne, profesjonalne, ale jeszcze daleka droga przede mną:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...