Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dobrego tygodnia maleństwo. Może wreszcie ktoś przejrzy na oczy?

 

8 godzin temu, Elisabeta napisał:

Żeby łatwiej było w poniedziałkowy poranek, zaglądam do naszej ślicznej Gwiazdki. happy.gif Spokojnego dnia Wszystkim.

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Melduję sie u ślicznotki :)

Serdeczności dla Gwiazdki i wszystkich zaglądających!

 

Dziękuję ślicznie :)

Miłego dzionka wszystkim życzę !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2018 o 16:34, elik napisał:

Wczoraj tj. 29.05. na konto Gwiazdeczki wpłynęła kwota 50,00 zł od Pana Mateusza - deklaracja na V.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy.

urodziny.jpg.d89a5d453a007ba535173293c6041434.jpg

 

Pięknie dziękuję za pieniążki dla Gwiazdki !

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry Gwiazdeczko. Musisz nadal trzymać się cienia. Teraz jeszcze jest normalnie, ale wkrótce  pewnie strach będzie wyjść na dwór.

 

10 godzin temu, Elisabeta napisał:

Świątecznie zaglądam do naszej Gwiazdeczki. happy.gif Spokojnego popołudnia dla Gwiazdkowych.

Cieplutko jest... 

 

5 godzin temu, elik napisał:

I ja wpadam do Gwiazdeczki :) Już jest nieco lepiej, już tak nie praży :)

 

A ja nie lubię upałów, i wiem, ze psiaki tez nie lubią. Szczególnie starsze psiaki, bo im wtedy, duszno, gorąco i źle....

Link to comment
Share on other sites

Dobrego dnia lśniący aniołku. Nie poskąpili nam wieczorem wody z nieba. Lala do tej pory nie może pozbierać sie po burzy. Była piekielnie przerażona, nie mogla znaleźć sobie miejsca. Musiałam wystawić ją za drzwi, bała się wyjść zrobić siusiu. Mam tylko nadzieję, że w ciągu dnia zapomni o wieczornych i nocnych przeżyciach, a ja trochę odeśpię noc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2018 o 04:41, Nesiowata napisał:

Witaj malutka. Może spadnie z nieba trochę wody?

 

Dnia 2.06.2018 o 04:13, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia lśniący aniołku. Nie poskąpili nam wieczorem wody z nieba. Lala do tej pory nie może pozbierać sie po burzy. Była piekielnie przerażona, nie mogla znaleźć sobie miejsca. Musiałam wystawić ją za drzwi, bała się wyjść zrobić siusiu. Mam tylko nadzieję, że w ciągu dnia zapomni o wieczornych i nocnych przeżyciach, a ja trochę odeśpię noc.

 

Miałam kiedyś teriera, który tak bał się i burzy i deszczu, ze jak tylko coś usłyszał, to nosa nie wyściubił za drzwi.

I tak potrafił nie sikać przez cały weekend.....

Link to comment
Share on other sites

Elisabeta, Nesiowata - bardzo WAM dziękuję, ze jesteście u Gwiazdki i troszczycie się tu o malutka.

 

Ja ostatnio jestem bardziej skupiona na stareńkiej AJCE - wejście z mojego podpisu przez banerek - z chorymi oczkami i chorym serduszkiem.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj tj. 4.06. na konto Gwiazdeczki wpłynęły poniższe kwoty:

................20,00 zł   -  mgog  deklaracja za VI 

.................20,00 zł   -  koja  deklaracja za VI 

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny.jpg.dc9792873c72d78e41bcf61dac7a0218.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...