Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

6 godzin temu, b-b napisał:

Roxi odważna dziewfffczynka :D

Kradnę kilka zdjęć do ogłoszeń :)

 

Biały psiaczek uroczy...tylko gdzie jego obróżka z adresatką?:(

Biały piesek jest miłośnikiem błotnych kąpieli nad rzeką ,), po pucowaniu w domu nie założyli. Nosi obrożę z adresatką... przed rokiem dzięki adresatce poznałyśmy rodzinę pieska ,)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2018 o 13:47, Tyś(ka) napisał:

Aldrumka, możesz sprawdzić u siebie, gdzie któraś z nas popełniła błąd? Bo mi wyszło 6zł mniej niż Tobie. Przejrzałam cały wątek (uff, trochę mi to zajęło, ale miło oglądać zdjęcia Roxi z tygodnia na tydzień) i nie umiem odnaleźć swojego błędu. :(

 

to co napisałam poprzednio to nie prawda (ten wydatek rozbiłaś na 2, wszystko jest uwzględnione) tez zaczęłam wszystko sprawdzać a pomyłka jest po prostu w odejmowaniu

3287 - 2740,68 = 546,32 :)

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, rozi napisał:

 

Roxi jest miejskim pieskiem ale lubi spacery polnymi drogami i dróżki leśne poznała :) W wysokie trawy, krzaki nie wchodzi, preferuje przetarte szlaki - wypad na grzyby odpada. Lubi zatrzymać się,  powąchać, grzebnąć łapką. Porusza się wolnym, dostojnym krokiem ,)

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Moli@ napisał:

Roxi jest miejskim pieskiem ale lubi spacery polnymi drogami i dróżki leśne poznała :) W wysokie trawy, krzaki nie wchodzi. Lubi zatrzymać się,  powąchać, grzebnąć łapką. Porusza się wolnym, dostojnym krokiem ,)

 

Myślałam też o Diance i innych. Warto wysłać PW, a nuż?

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, rozi napisał:

Myślałam też o Diance i innych. Warto wysłać PW, a nuż?

Dianka i Julka odpadają...to nie są psy dla starszej osoby ale może Mela. Łanie pilnuje się opiekuna - przylepka ,), wiejsko/leśne tereny zna.

... wysłałam PW do dreag

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Widziałam pogodę na przyszły tydzień. Niestety chłodniej wiele nie będzie ale życzę aby u Was choć trochę było :)

U nas w powietrzu "czuć" sierpień ,),... w dzień około 27 stopni ale nie jest gorąco, noce poranki i wieczory chłodniejsze.  Wszyscy odżyliśmy :)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Moli@ napisał:

Upały wróciły (:

w takcie spaceru odwiedziłyśmy sąsiadkę - starszą Panią... Roxi napiła się wody, odpoczęła i pomaszerowałyśmy dalej :)

100_5827.JPG

 

Super sesja zdjęciowaserduszka.gif , dziękujemy Moli :)

Jakież ,Roxi ma mądre spojrzenie! że też nikt tego nie zobaczył ....

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

Super sesja zdjęciowaserduszka.gif , dziękujemy Moli :)

Jakież ,Roxi ma mądre spojrzenie! że też nikt tego nie zobaczył ....

Ma mądre spojrzenie bo inteligentna panienka :) Roxi nie jest pieskiem który żyje w swoim świeci, swoimi sprawami a człowiek potrzebny do napełniania miseczek.

Roxi jest łakomczuchem ale nie łatwo ją przekupić ,) wczoraj ciasto było pyszne ale gdy wychodziłyśmy... biegła za mną - nie musiałam wołać ,)  Smaczki w ręku Pani, jej namowy nie robiły na małej najmniejszego wrażenia.

 

Roxi pokrywa się gęstą, dłuższą sierścią - na zdjęciach  widoczne na karku, szyi, podwoziu.

 

100_5819.JPG

100_5820.JPG

100_5821.JPG

100_5824.JPG

Link to comment
Share on other sites

"hotelik opłacony  poprzez zamówienie karmy 249,40 zł"

Karma już u nas...

Fitimin Dog for Life Light & Senior - 15kg / 109,80zł (Roxi i Misia)

Animonda Rafine Cross kaczka, indyk i kurczak - 15kg / 109,80zł (koty)

Felix Megapakiet - 12 x 400g / 29,80zł (koty)

Aldrumka, dziękuję za przysługę :)

 

100_5835.JPG

 

 

100_5833.JPG

Lubię ten błysk w oku to spojrzenie ,)

100_5798x.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...