Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

16 minut temu, Aldrumka napisał:

Nie zamówiłam jeszcze bo chciałam uzgodnić odstępstwa

w Bosch My Friend nie ma 2 kg gratis, całość ze względu na przekroczenie 31 kg będzie wysłana w 2 paczkach co spowoduje wzrost kosztów o 7 zł  :

czy zamawiać tak czy coś skorygujesz :)

Płacisz za przesyłkę? Nie wiedziałam...przepraszam.

Nie będziemy nic kombinować, niech kasa idzie na konto.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Hmmm, dziwne, że trzeba płacić za przesyłkę - ja nigdy nie płaciłam jak kwota zamówienia przekraczała 100zł. A czasem potrafiłam zamówił na raz 40l żwirku i karmy (mnóstwo puszek).

"Koszty przesyłki.

Tylko w zooplus.pl od 89 zł standardowa dostawa do domu gratis! Przy wartości zamówienia poniżej 89 zł pobierana jest opłata w wysokości 10 zł. Proszę zwrócić uwagę, że minimalna wartość zamówienia to 49 zł (bez kosztów przesyłki).

Maksymalna waga każdej paczki, jaką możemy wysłać, wynosi 31 kg. Zamówienia o wadze powyżej 31 kg będą wysyłane w 2 lub więcej paczkach (w zależności od wagi). W przypadku takich zamówień możliwe jest naliczenie opłaty manipulacyjnej na pokrycie dodatkowych kosztów w wysokości 7 zł za dodatkową paczkę."

 

Nie wiedziałam o dodatkowych kosztach powyżej 31kg... zamawiamy systematycznie spore ilości i nam nie naliczają.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Moli@ napisał:

"Koszty przesyłki.

Tylko w zooplus.pl od 89 zł standardowa dostawa do domu gratis! Przy wartości zamówienia poniżej 89 zł pobierana jest opłata w wysokości 10 zł. Proszę zwrócić uwagę, że minimalna wartość zamówienia to 49 zł (bez kosztów przesyłki).

Maksymalna waga każdej paczki, jaką możemy wysłać, wynosi 31 kg. Zamówienia o wadze powyżej 31 kg będą wysyłane w 2 lub więcej paczkach (w zależności od wagi). W przypadku takich zamówień możliwe jest naliczenie opłaty manipulacyjnej na pokrycie dodatkowych kosztów w wysokości 7 zł za dodatkową paczkę."

 

Nie wiedziałam o dodatkowych kosztach powyżej 31kg... zamawiamy systematycznie spore ilości i nam nie naliczają.

 

pisałyśmy równocześnie :)

 

więc przelew

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Moli@ napisał:

"Koszty przesyłki.

Tylko w zooplus.pl od 89 zł standardowa dostawa do domu gratis! Przy wartości zamówienia poniżej 89 zł pobierana jest opłata w wysokości 10 zł. Proszę zwrócić uwagę, że minimalna wartość zamówienia to 49 zł (bez kosztów przesyłki).

Maksymalna waga każdej paczki, jaką możemy wysłać, wynosi 31 kg. Zamówienia o wadze powyżej 31 kg będą wysyłane w 2 lub więcej paczkach (w zależności od wagi). W przypadku takich zamówień możliwe jest naliczenie opłaty manipulacyjnej na pokrycie dodatkowych kosztów w wysokości 7 zł za dodatkową paczkę."

 

Nie wiedziałam o dodatkowych kosztach powyżej 31kg... zamawiamy systematycznie spore ilości i nam nie naliczają.

 

Jest napisane, że możliwe ale mnie jak dotąd nigdy nie naliczyli. A moje zamówienia to prawie zawsze ponad 31 kg i są to dwie albo nawet trzy paczki. Może to jest tylko taki zapis...

Link to comment
Share on other sites

A może to jest od niedawna? Bo ja też jak miałam kotkę robiłam porządne zamowienia, takie ogromne i nigdy nic nie doliczali. Aldrumka,a jesteś tam stalym klientem? Masz konto? Może to też zależy od tego jak kto często kupuje? Bo ja mam niemal zawsze korzystam z promocji i rabatów, i kodów promocyjnych.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

A może to jest od niedawna? Bo ja też jak miałam kotkę robiłam porządne zamowienia, takie ogromne i nigdy nic nie doliczali. Aldrumka,a jesteś tam stalym klientem? Masz konto? Może to też zależy od tego jak kto często kupuje? Bo ja mam niemal zawsze korzystam z promocji i rabatów, i kodów promocyjnych.

Tysia tak jest od niedawna :( sama zamawiam w zooplus co miesiąc, jak nie częściej i 2 tyg temu już musiałam dopłacić do wysyłki( 60l żwirku swoje waży) Miesiac temu jeszcze nie było tego zapisu i tych dopłat. Niestety, trzeba teraz albo zamawiać na 2 razy, albo dopłacać...

 

Link to comment
Share on other sites

To niech się bujają. Trzeba będzie rozbijać na dwie albo trzy paczki. Ja mam płatność 14 dni po otrzymaniu rachunku i już opatentowałam, że jak zamawiam jedną paczkę zaraz po drugiej to nawet tą formę płatności mi akceptuje. Teraz jeszcze kwestia wagi paczek do tego dojdzie :-).  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, AlfaLS napisał:

To niech się bujają. Trzeba będzie rozbijać na dwie albo trzy paczki. Ja mam płatność 14 dni po otrzymaniu rachunku i już opatentowałam, że jak zamawiam jedną paczkę zaraz po drugiej to nawet tą formę płatności mi akceptuje. Teraz jeszcze kwestia wagi paczek do tego dojdzie :-).  

Czy w tym kraju zawsze trzeba kombinować (:

Paliwo drożeje w oczach... ceny lecą w górę...szukają oszczędności ale czy wysłanie dwóch przesyłek jest tańsze niż jednej, no nie wiem ,)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...