Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

21 minut temu, Elisabeta napisał:

Dziewczyny Kochane, nawet nie próbuję się z Wami porównywać, ale taka dogomaniaczka jak ja też ma swoje "problemy"... Deklarowiczów jest na Dogo coraz mniej, wszyscy na maksa zadeklarowani,  a Bezdomniaczków zawsze wiele. Bardzo czekających na pomoc. Serce mnie boli i często wcale nie w przenośni, że nie mogę złożyć nowych stałych, wpłacać jednorazowo ... Ja to mam tak, że znam "wszystkie" wątki na Dogo, ale odzywam się tam tylko, gdzie mam stałą albo coś psiakowi podarowałam jednorazowymi. Tylko tam. Na innych już nie śmiem... Za mało nas jest na Dogo. Invision-Board-France-111.gif

A "głupich" telefonów nie zazdroszczę...

Nadziei na kochający Domek dla naszej Pomadki nie tracimy. happy.gif

Elisabeto kochana, my się tu nie licytujemy, bez deklarowiczów nic by się nie udało, to oni są w tym całym "przedsięwzięciu" najważniejsi. A już deklarowicze z Dogo są wspaniali bo są na dobre i na złe <3.

To, że sobie tam powyżej z Tyską ponarzekałyśmy to tylko i wyłącznie na głupotę ludzi. Ja chyba jestem zbyt wrażliwa aby taką głupotę zbyt często przyjmować na klatę i zaczynam się poddawać. Powinnam odebrać telefon, jeśli jest głupi to od razu o nim zapomnieć a ja rozkładam go na czynniki pierwsze, zastanawiam się i rozmyślam co ludzie z tego mają, że wykonają głupi telefon dla żartu, ponabijają się z tego że może zrobią komuś  nadzieję. Czy to aż takie zabawne, czy ci ludzie nie mają nic innego, mądrzejszego do zrobienia? Boli mnie od tego serce i dusza. Ehh, dziwny jest ten świat...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

No pewnie, czasem trzeba się podzielić swoimi myślami z innymi - tak jest lepiej dla zdrowia psychicznego. A prawda jest taka, że zapewne i Sara doskonale o tym wie, że jak już upora się z telefonami głupimi o Pomadce chociażby to... wyciągnie kolejnego psiaka. Bo kto jak nie ona? ;) Ja też doskonale zdaję sobie sprawę, że zawsze będę mieć jakiegoś psiaka na głowie, bo inaczej nie umiem:).

A deklarowicze są bardzo ważni - zaglądający na wątek, o tak również. Zawsze raźniej, jak się wchodzi na wątek, a tam ktoś zagląda:)

Ja ostatnio usłyszałam, że po co wyciągnęłam starego, schorowanego i brzydkiego psa jak Roxi... przecież tyle ładnych, adopcyjnych jest... i nie ma co się dziwić, że nikt nie dzwoni. No kurcze, ludzie są beznadziejni. przeraża mnie to, że Ci, którym brakuje empatii potem mają dzieci... brrr...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dziś przychodzę do słodkiej Pomadki o nietypowej porze. happy.gif Rano poleciały moje deklaracje na maj i czerwiec, czyli 60 zł.

Dobrego dnia Wszystkim.

I doleciało już 60zł. Bardzo ślicznie dziękuję :).

Dziękuję też bakusiowej za wpłatę deklaracji za IV + bonus : wpłata 25 zł  :).

Link to comment
Share on other sites

Na Dogo pusto...  Niech żałują ci, co wyjechali i w dodatku nie mają dostępu do internetu. iconwink.gif  Zobaczą nowe fotki Pomadki dopiero za kilka dni.

Twoje zdjęcia, Kasiu, są piękne. happy.gif 

Pomadzia nie przestaje mnie zachwycać. Nasze słodkie Cudeńko. wub.gif  Dobrze, że znalazła psią Przyjaciółkę. Jeszcze tylko Domek potrzebny...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...