Jump to content
Dogomania

03.12.2017r TOSIA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!!BĄDŹ JUZ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!!TOSIA, MIKROSKOPIJNA SUNIA, MAMUSIA PUCHATYCH KULEK JUŻ W BDT!!


Recommended Posts

Tosieńka słodka, oczka coraz mniej smutne no i to imię - moje ulubione.

Obiecywałam sobie, ze moja kolejna sunia dostanie właśnie takie imię, ale los lubi płatać figle no i mamy Florkę;)

 A tej Tosieńce życzę domku podobnego do tych, jakie dostały jej córcie:)

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tola napisał:

Tosieńka słodka, oczka coraz mniej smutne no i to imię - moje ulubione.

Obiecywałam sobie, ze moja kolejna sunia dostanie właśnie takie imię, ale los lubi płatać figle no i mamy Florkę;)

 A tej Tosieńce życzę domku podobnego do tych, jakie dostały jej córcie:)

Witaj Tolu u Tosi! Wiem, że To Twoje ulubione imię, dlatego sunia je dostała, niech przyniesie jej szczęście! Domek też wybierzemy najlepszy z najlepszych!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, myślę na weekend już możemy ogłosić, zobaczymy co się będzie działo...Tosia coraz śmielsza, Dorotka zrobi cudne zdjęcia i ruszamy 

Też myślę, ze nie ma na co czekać. Najwyżej domek poczeka, jak będzie trzeba. W oczekiwaniu na zdjęcia, mogę przygotować tekst i ogłosić Tosię w piątek.

Link to comment
Share on other sites

Tosieńka jeszcze niepewna w kontaktach. Podchodzi, wspina się na kolanka i czeka....Nie jest natarczywa. Lubi być głaskana, brana na ręce, ale na razie eksplozji radości nie ma. Nie potrafi się bawić zabawkami...nie przynosi rzuconej piłeczki, pluszczaczki wącha, ale ich nie nosi. Jest bardzo grzeczna. Na widok człowieka macha ogonkiem. Pięknie załatwia swoje potrzeby na dworze. Spaceruje spokojnie, posłusznie, nie szarpie. Zawsze czeka pod drzwiami, aż człowiek wejdzie, dopiero ona wchodzi, nigdy nie pcha się pierwsza. Podobnie jest z wychodzeniem, ona za człowiekiem...

Trochę dzisiejszej Tosi 

DSC05280.JPG

DSC05281.JPG

DSC05283.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...