Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Dnia 16.10.2017 o 13:48, Bogusik napisał:

 Czesterek zniósł zabieg kastracji dobrze.Wet pobrał mu krew,wynik jutro lub pojutrze, a także pooglądał i jego zdaniem brak kości krzyżowej to wada wrodzona,a nie w wyniku urazu.Jest to trwałe i niestety nieodwracalne.Za jakiś czas zrobimy jeszcze chłopakowi RTG.Czesterek ma  zapalenie spojówek i ma zapisane kropelki.Dzisiaj koo było też w miarę  ok Zapytałam Anetkę jakie poniosła koszty więc fryzjer 70,00zł. u weta 287,00zł,kropelki 17,00zł tylko nie wiem  czy są wliczone do kwoty 287,00zł czy nie...Jak Anety komp wróci do życia to napisze jeszcze dokładnie co i jak

A czy wet wymacał brak tej kości krzyżowej?

Link to comment
Share on other sites

Czesterek miewa się bardzo dobrze.Okazało się,że nie jest nauczony jedzenia rano,po prostu nie tknie nic i dopiero pierwszy posiłek zjada wczesnym po południem.Animonda mu podchodzi i koo jest dobre,więc zostajemy przy tym.Wyniki krwi sa w normie ale anecik ma je odebrać, więc wstawi.Była też sesja zdjęciowa psiaków,na którą Czesterek też się załapał :) Anetko,dziękujemy za prezencik w formie jej zafundowania :)

Anecik trzeba przelać: 287,00zł /kastracja+badanie/  + 17,00zł /kropelki/ + 70,00zł /fryzjer/ = 374,00zł. Anulko sprawdź ile przelałaś bo Anetka mi mówiła,że 257,00 a to by się już nie zgadzało o 30,00zł

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Czesterek miewa się bardzo dobrze.Okazało się,że nie jest nauczony jedzenia rano,po prostu nie tknie nic i dopiero pierwszy posiłek zjada wczesnym po południem.Animonda mu podchodzi i koo jest dobre,więc zostajemy przy tym.Wyniki krwi sa w normie ale anecik ma je odebrać, więc wstawi.Była też sesja zdjęciowa psiaków,na którą Czesterek też się załapał :) Anetko,dziękujemy za prezencik w formie jej zafundowania :)

Anecik trzeba przelać: 287,00zł /kastracja+badanie/  + 17,00zł /kropelki/ + 70,00zł /fryzjer/ = 374,00zł. Anulko sprawdź ile przelałaś bo Anetka mi mówiła,że 257,00 a to by się już nie zgadzało o 30,00zł

17.10.17 zostało przelane 357,00zł (kastracja+bad-287,00zł + 70,00zł fryzjer).Nie przelałam tylko za krople,ponieważ nie wiedziałam czy są wliczone w usługę wet.Zaraz przeleję 17,00zł za kropelki.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

17.10.17 zostało przelane 357,00zł (kastracja+bad-287,00zł + 70,00zł fryzjer).Nie przelałam tylko za krople,ponieważ nie wiedziałam czy są wliczone w usługę wet.Zaraz przeleję 17,00zł za kropelki.

Ok! Może ja coś źle zrozumiałam albo źle zapisałam na kartce.Jak Aneta wejdzie na dogo to wszystko wyjaśni :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

Ok! Może ja coś źle zrozumiałam albo źle zapisałam na kartce.Jak Aneta wejdzie na dogo to wszystko wyjaśni :)

Wcale Bogusiu nie zrozumiałaś mnie żle - to ja namieszałam za co Ciebie i Anulę przepraszam. Jak chce się coś widziec to jednak okulary niezbędne :) i to ja zamiast 3 zobaczyłam na początku 2 :D.

 

Nie mam jeszcze zdjęć od Pani fotograf, mam kilka swoich to wieczorem wrzucę. W każdym bądź razie Czesterek to może reklamować np....pieluchy :) Tak model z niego.

Jest przytulaśny, chętnie wyleguje się na kanapie, ewentualnie w legowisku. Doprasza się głasków wciskając głowę pod rękę.Szczeka dość głośno - jak coś się dzieje. Z koooo trochę się unormowało, je Brita z animondą i dziś pierwszy raz zjadł rano. Małymi kroczkami dojdziemy do celu. Największy problem jest nie z gubieniem kupki (nieraz zdarzy się że mi wyleci z pieluchy) ale z sioo. W zasadzie ciągle mu kapie. I nie musi być bardzo podekscytowany - wtedy jeśli stoi w miejscu robi się nawet maleńka kałużka - tylko tak po prostu chodzi i "kropelkuje". Ponieważ miałam uszkodzony komputer dopiero wczoraj mogłam mu zamówić ten pas o którym pisała jaguska. Dziś powinnam już go mieć i nie ukrywam że ułatwi nam życie. Generalnie w pieluszkach chodzi cały czas - zdejmuje m ją tylko jak idzie na dwór. A on nie taki podwórkowy :) wychodzi razem z psiakami i szybciutko wraca. Tak jak mówiłam Bogusik - jego zachowanie jest zupełnie inne niż było u Iwonki - pewnie u niej się już wyszalał i u mnie zachowuje się juz "normalniej" czyli wcale nie ma adhd, nie bawi się z Viki (zresztą nie chce chodzić na wybieg do innych psiaków - Mimronki i Tyćkopodobne na ogrodzie mu wystarczają ale też tylko do towarzystwa bo nie bawi się z nikim), Lubi za to zabawki, piłeczki i maskotki. Pobiegnie za piłeczką, przyniesie i czeka żeby mu rzucić.

Mój wet też stwierdził to samo co ten wet spod Wrocławia - brak części kości krzyżowej - mówi że to wada wrodzona i nic sie nie da z tym zrobić . Wyniki odbiorę dzisiaj to napiszę ale wet dzwonił i mówi że są w normie. Zrobimy jeszcze rtg.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I bardzo dobrze że Czesterek się cywilizuje :). Po obserwacji wiedziałam że oprócz pampersa Czesterek będzie potrzebował i Pampasa w domu.  Moim pampersiarzom przyszła dostawa nowych majtasów. Nie trzeba ich wiązać do szelek bo mają gumeczkę ze stoperem :) Może Czesterkowi na świąteczne występy by się takie przydały :)

 6fe7f33e7d4f7702med.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jaguska napisał:

I bardzo dobrze że Czesterek się cywilizuje :). Po obserwacji wiedziałam że oprócz pampersa Czesterek będzie potrzebował i Pampasa w domu.  Moim pampersiarzom przyszła dostawa nowych majtasów. Nie trzeba ich wiązać do szelek bo mają gumeczkę ze stoperem :) Może Czesterkowi na świąteczne występy by się takie przydały :)

 6fe7f33e7d4f7702med.jpg

U Czesterka chyba te majteczki to nie zdadzą egzaminu bo jeszcze popuszcza kupy.

Link to comment
Share on other sites

Mój kot Ryś miał martwicę całego tyłu łącznie z ogonem, po prostu gnił żywcem. Nie trzyma ani koo ani sioo. Do majtasów zakładam wkładki, te najtańsze, naturella itp, fajnie też trzymają pampersa. Drugi kot tylko posikuje to u niego wystarcza wkładka. Kupowałam na alle..o Coocky majtki. Oczywiście że majtasy nie są konieczne, ale jakie estetyczne :)

Miłego dnia i głaski dla Czesterka pies-ruchomy-obrazek-0988.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, jaguska napisał:

Mój kot Ryś miał martwicę całego tyłu łącznie z ogonem, po prostu gnił żywcem. Nie trzyma ani koo ani sioo. Do majtasów zakładam wkładki, te najtańsze, naturella itp, fajnie też trzymają pampersa. Drugi kot tylko posikuje to u niego wystarcza wkładka. Kupowałam na alle..o Coocky majtki. Oczywiście że majtasy nie są konieczne, ale jakie estetyczne :)

Miłego dnia i głaski dla Czesterka pies-ruchomy-obrazek-0988.gif

To jak sądzisz,czy te majteczki zdadzą egzamin z wkładką w przypadku Czesterka?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, jaguska napisał:

Anulko, myślę że w przypadku Czesterka chyba tylko jako element estetyki takie majtaski by -robiły-, praktyczniejszy jest Pampers + Pampas. Te majtaski wrzuciłam jako ciekawostkę żeby rozruszać towarzystwo, bo "cicho tu jak w kościole" ;)  pies-ruchomy-obrazek-0074.gif

 

Dzięki Kochana.To Czesterek zostaje przy tym w czym jest.Trzeba będzie dokupić pampas ale o tym zadecyduje anecik.

Cicho na wątku bo za bardzo nie mamy wiadomości o maluszku.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę się wtrącić na temat majcioch dla Czesterka to pełniłyby funkcję raczej ozdobną. Pampasy 2 szt, już do mnie doszły więc mały lata w pampersie i pampasie z wkładką. Zaczął jeść 2 x dziennie. Widzi że moje jedzą to on też je. Animondę z drobnym britem. Koo są w miarę ok - dziś polatał trochę po domu bez pieluchy i "gubił" kupki. Jednak trzeba pilnować ponieważ nawet po twardszej koo zawsze z pupy leci mu troszkę rzadszego. Natomiast pampas jest dla nas wielką ulgą :) W przyszłym tygodniu będą zdejmowane szwy po kastracji i będę umawiać rtg.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...