Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Niektóre są z tych które podałaś. Zróbcie ogłoszenia pozostałym. Podam wam link do jednego z ogłoszeń a z niego wejdziecie do moich pozostałych ogłoszeń. 

 

https://www.olx.pl/oferta/mistrzu-szuka-domu-gdzie-bedzie-jedynakiem-CID103-IDjq6F6.html

Te z Jaktorowa już mają, potrzeba tym pierwszym, jutro postaram sie porobić, bo 7 psiaków nie ma ogłoszeń. 

1 godzinę temu, atulek napisał:

Jestem na wątku. Tyle ładnych psów szkoda ich bardzo.

Bardzo serdecznie witam

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Dzisiaj wyróżniłam 17 ogłoszen.

Wow, dziekuje!

Link to comment
Share on other sites

41.  Gonzales to starszy psiak, ma ponad 8 lat. Długo nie wychodził na spacery ale w końcu zaczął i robi to bardzo chętnie. Gonzales bardzo lubi towarzystwo człowieka, przytula się, liże po twarzy, potrafi zaufać. Gonzales toleruje zarówno psy jak i suczki, nie jest konfliktowy. 

Szukamy dla Gonzalesa wyjątkowego domu, w którym miłość i szacunek do zwierząt są treścią życia.


Kontakt: 691129389

Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.Zdjęcie użytkownika Dorota Mamrota.,,

 

Gonzales Podobny obraz

 Gonzuleczek

 o matuniu moja

 Oluniu no jakem i ja Gonzales przecie

 jesli wezmiesz tego biedunkla

 zalozysz watus

wezmiesz pod opieke swoja

 to postaram stokroc

 postaram pomagac

 dopoki domus cudny jaki

 nie przygarnie  na zaswez

 tego piekniunia

 psiaczku kokany

 sciskam mocno mocno

 a ten z num 17  tez biedunio nad biedunie

 wszystkie one przecie biedne

 ....serce peka

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, wiolabp napisał:

Mogłabym porobic ogłoszenia 20. Monisi i 43 Kalmo nie robiłam tego jeszcze a chce pomóc, mogę?

Witamy serdecznie:) każda pomoc jest cenna...prosimy ogłaszać! im więcej będą pokazywane tym większa szansa, że ktoś je wypatryz.

 

 

Olena- dołączam się do Nadziejki- Gonzales;) cudny, straszy piesek- on nas potrzebuje:)

Ale osobiście poczekałabym na rozój sytuacji, cały marzec można jeszcze psy ogłaszać. Byc może akurat Gonzales znajdzie swoich ludzi, a innej bidzie będzie grozić wywózka...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, wiolabp napisał:

Mogłabym porobic ogłoszenia 20. Monisi i 43 Kalmo nie robiłam tego jeszcze a chce pomóc, mogę?

Wspaniale, bardzo prosimy, napiszę na facebooku

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

U mnie chyba cztery ogłoszenia nie są wyróżnione.

Ciociu co ja mam napisać na facebooku, że którym psiakom porobiłaś?

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Ile czasu dokładnie psiaki mają? 

Mam znajomego w Żyrardowie, to blisko, zapytam, czy jego rodzina nie wzięłaby jakiegoś chociaż na dt.

Do końca marca, najgorzej mają te od 34 miejsca, bo z gminy Wiskitki mają większą szansę na zostanie w schronisku w Skierniewicach

13 minut temu, kiyoshi napisał:

Witamy serdecznie:) każda pomoc jest cenna...prosimy ogłaszać! im więcej będą pokazywane tym większa szansa, że ktoś je wypatryz.

 

 

Olena- dołączam się do Nadziejki- Gonzales;) cudny, straszy piesek- on nas potrzebuje:)

Ale osobiście poczekałabym na rozój sytuacji, cały marzec można jeszcze psy ogłaszać. Byc może akurat Gonzales znajdzie swoich ludzi, a innej bidzie będzie grozić wywózka...

Kochane, miejmy nadzieje że znajdzie dom jak i inne

Link to comment
Share on other sites

1. Jest Pani zainteresowana Akacja- Kiyoshi to od Ciebie?

2.  " W najbliższą niedzielę 26.02.2017 organizowany jest w skierniewickim schronisku dzień otwarty w godzinach 10-14. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia psiaków, do wspólnego spaceru, po poludniu można pozwiedzać miasto, mamy piękny park i nie tylko. Dodatkowo za puszkę karmy będzie można iść na film Był sobie pies i kupić bilet za jedyne 5zł. To jak? Do zobaczenia?"

Link to comment
Share on other sites

Zagladam Nadziejkowo

 do biedunkow wszystkich

dzisiaj cos b slabo  z pisaniem na dogo

chyba znow jakies ulepszonka

Gonziaczku za Ciebie

 i braciszkow

 ciotka Nadziejka sciska ile sil

razem z lalunia ktora wlasnie teraz rozpoczella ...akcje ... ,,niszxczonko calunkiego domostwa ,, na nowo ...

ale jest najnajcudowniejsza na ziemi

 oby wszystkie lapenki zostaly zabrane do serca , do domkow

 pokochane zaopiekowane

                                                             

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...