Jump to content
Dogomania

Sunia z ogromnym guzem i uboga Opiekunka:( POMOC POTRZEBNA


Recommended Posts

 

Po zapłaceniu kosztów operacji pozostało 835 zł do podziału między ww. nicki i kształtuje się następująco:

Anna B

11,48 zł

Anula

28,69 zł

Arim

11,48 zł

Elik (Agnieszka)

57,39 zł

Krystyna M

28,69 zł

Teresaa118

238,16 zł

Usiata &kolezenstwo

166,43 zł

Wiesława Barbara K

5,74 z

Zachary

286,94 zł

Razem

835,00 zł

Po zaokrągleniu do pełnych złotówek i dodaniu 1 zł do najmniejszej kwoty wygląda to tak:

Anna B

11 zł

Anula

29 zł

Arim

11 zł

Elik (Agnieszka)

57 zł

Krystyna M

29 zł

Teresaa118

238 zł

Usiata &kolezen

166 zł

Wiesława B. K

7 zł

Zachary

287 zł

Razem

835,00 zł

 Koncert życzeń  -  kto, na co.

Anula . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . .  . . 29,00 zł   -  na Canisa z wątku na dogo

Usiata & koleżeństwo . . . . . . . . . . . . . . . . 166,00 zł   -  na Canisa z wątku na dogo

elik (Agnieszka) . . . . . . . . . . .  . . . . . . . .  . . 57,00 zł   -  na Canisa z wątku na dogo

 = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = == = = = = = = = = = = = = = = =

 = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =  252,00 zł

 

Zachary . . . . . . . . . . .                      . . . . . 287,00 zł   -  do dyspozycji Fundacji ZEA

Senanta . . . . . . . . . . .                          . . . . . 7,00 zł   -  do dyspozycji Fundacji ZEA

ania75 . . . . . . . . . . .                          .  . . . . 11,00 zł   -  do dyspozycji Fundacji ZEA

arim . . . . . . . . . . .                              .  . . . . 11,00 zł   -  do dyspozycji Fundacji ZEA

 = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = == = = = = = = = = = = = = = = =

 = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =  316,00 zł

 

Teresaa118 . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . . . . . 238,00 zł   -  na karmę dla zwierzaków Tamb

 

 

 R A Z E M = = = = = = = = = = = = =  = =  806,00 zł

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, teresaa118 napisał:

czy Fundacja moze zakupic pokarm dla cioci Tamb z moich pieniedzy?

Tak, oczywiście, tylko poproszę na PW adres Tamb, nr tel. dla kuriera no i jak jaka to ma być karma?

Usiata - podział faktycznie świetny, precyzyjny!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, teresaa118 napisał:

czy Fundacja moze zakupic pokarm dla cioci Tamb z moich pieniedzy?

A może zapytaj Tamb, czy nie wolałaby uregulować jakąś należność u weta, jeśli taką ma, ale przy takiej ilości w dodatku starszych zwierzaków, z pewnością korzysta z porad weta.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

A może zapytaj Tamb, czy nie wolałaby uregulować jakąś należność u weta, jeśli taką ma, ale przy takiej ilości w dodatku starszych zwierzaków, z pewnością korzysta z porad weta.

Bez przerwy korzysta. Kolejne 2 staruszki chore, jutro jadą do weta.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

Bez przerwy korzysta. Kolejne 2 staruszki chore, jutro jadą do weta.

Może więc bardziej przydałoby się na weta. O ile dobrze pamiętam, to Tamt w sporej mierze gotuje swoim zwierzakom, dlatego przyszło mi do głowy, że może bardziej potrzebuje na weta..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2017 o 21:58, Senanta napisał:

Skromne  5,74 niech zostanie w Fundacji. Przelałam bezpośrednio na konto Fundacji więc niech tam pozostaną skoro los tak chciał.

O Canisku pamiętałam innym groszem.

 

Dnia 25.02.2017 o 22:09, zachary napisał:

Elik, ja już pisałam,że pieniądze zostawiam do dyspozycji Fundacji ZEA. Canisek dostanie ode mnie kasę na operację, jak już będzie ona ustalona.

Serdecznie dziękuję za pomoc dla Caniska, ale w tym wątku nie namawiam na wpłaty dla niego :) Chcę ułatwić Fundacji zadanie, żeby nie musiała wypytywać każdego z osobna co ma zrobić z jego wkładem, albo, żeby nie szukała  odpowiedzi na to pytanie na wątku, ale żeby było zebrane w jednym miejscu, co sobie każdy życzy :)

Bardzo dziękuje za odpowiedzi :)

Aktualne zestawienie

 

Anula . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . .  . . 29,00 zł   -  na Canisa z wątku na dogo

Usiata & koleżeństwo . . . . . . . . . . . . . . . . 166,00 zł   -  na Canisa z wątku na dogo

elik (Agnieszka) . . . . . . . . . . .  . . . . . . . .  . . 57,00 zł   -  na Canisa z wątku na dogo

 = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = == = = = = = = = = = = = = = = =

 = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =  252,00 zł

 

Zachary . . . . . . . . . . .                      . . . . . 287,00 zł   -  do dyspozycji Fundacji ZEA

Senanta . . . . . . . . . . .                          . . . . . 7,00 zł   -  do dyspozycji Fundacji ZEA

ania75 . . . . . . . . . . .                          .  . . . . 11,00 zł   -  do dyspozycji Fundacji ZEA

arim . . . . . . . . . . .                              .  . . . . 11,00 zł   -  do dyspozycji Fundacji ZEA

 = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = == = = = = = = = = = = = = = = =

 = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =  316,00

 

Teresaa118 . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . . . . . 238,00 zł   -  na karmę dla zwierzaków Tamb

 

 R A Z E M = = = = = = = = = = = = =  = =  806,00 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2017 o 21:58, Senanta napisał:

Skromne  5,74 niech zostanie w Fundacji. Przelałam bezpośrednio na konto Fundacji więc niech tam pozostaną skoro los tak chciał.

O Canisku pamiętałam innym groszem.

 

Dnia 25.02.2017 o 22:09, zachary napisał:

Elik, ja już pisałam,że pieniądze zostawiam do dyspozycji Fundacji ZEA. Canisek dostanie ode mnie kasę na operację, jak już będzie ona ustalona.

 

21 godzin temu, ania75 napisał:

Mój grosik niech zostanie dla fundacji. Dla Canisa prześlę osobno

Bardzo dziękuję, cała kwota zostanie przekazana na pomoc Canisowi.

 

Mam już adres tamb, tylko nie wiem, jaka to mam być karma...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...