Jump to content
Dogomania
jolkablaszczyk

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda

Recommended Posts

Quincy dorośleje. Waży panna 25 kg. Bardzo dużo się bawi z Hiro więc na FB są głównie ich wspólne zdjęcia jak się bawią... tym zabawom nie ma końca... dziś porcja zdjęć Quincy, taka trochę poglądowa... tzn widać jak wygląda, jak się rozwija.. bo z tych zabawowych to wiadomo - jeden wielki kocioł :D

DSC_0017.JPG

DSC_0021.JPG

DSC_0038.JPG

DSC_0046.JPG

DSC_0051.JPG

DSC_0074.JPG

DSC_0083.JPG

DSC_0109.JPG

DSC_0113.JPG

DSC_0115.JPG

DSC_0129.JPG

Niemożliwe. To ile Hiro ma w kłębie bo suka owczarek nie może być większa od samca rottweilera, niesamowite. Quincy jest śliczna ale nie mogę uwierzyć, że już przerosła rottka, przecież to jeszcze szczeniak.

No właśnie ja też jestem trochę w szoku bo obydwa psy to psy ras średnich i rott i owczarek.... tyle, że Hiro jest wzrostowo średniakiem a Quincy jako Staroniemka jest po prostu większa od klasycznych owczarków. Nawet ostatnio koleżanka z FB mi pisała, że jak jeździ na wystawy(z siostrą Quincy ) i owczarkarze widzą 5-cio miesięczne szczenię staroniemieckie to są w szoku jeśli idzie o wielkość, bo różnica jest podobno kolosalna...

No na zdjęciu obydwa psy nie stoją jakoś super nierówno i koślawo, stoją na tym samym poziomie. Hiro robi krok ale na drugiej łapie stoi prosto więc nie jest zaburzona jego sylwetka. Zdjęcie jest surowe bez żadnego obrabiania. Jak się razem bawią to Quincy wydaje się ciut niższa ale ona to ciało zupełnie inaczej układa w ruchu niż Hiro... Ona ma krok bardziej posuwisty, bardziej płynie niż biegnie.