Jump to content
Dogomania

Misia, Grafi, Gusia, Tofi, Figo - cała Psia Rodzina szczęśliwa w swoich domach!!! :)


Recommended Posts

Kciuki potrzebne co najmniej do 22.09. :) Państwo w tej chwili są na urlopie, ale po powrocie są zdecydowani na przygarnięcie malucha. Figo zamieszkałby w domu pod lasem, z kumplem owczarkiem długowłosym i co najważniejsze - będzie tam mógł sobie szczekać do woli  :evil_lol:

 

Także teraz mały musi się dobrze spisać, ładnie zaprezentować i dogadać z psim kumplem...

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo tyle, że Państwo dopiero 22 września w poniedziałek będa w Polsce :) Wstępne ustalenia już były, Państwo są zakochani, wiec nie wiem czy nie pozostanie nam jedynie kwestia dogadania się na przekazanie malucha i podpisanie dokumentów adopcyjnych  :loveu:

 

W weekend podjadę do Figulca to Wam dam znać co tam u niego nowego ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Państwo mieli wrócić z wakacji, więc czekamy aż się odezwą - sama siedzę jak na szpilkach... :)

 

Aczkolwiek uciekła nam sunia z hoteliku i raczej nasze siły ostatnio nakierowane tylko na to, żeby znaleźć malutką... :(

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/142859-fifi-uciek%C5%82a-trwaj%C4%85-poszukiwania-greys-bezpieczna-w-dt/

Link to comment
Share on other sites

Napędziła nam stracha...

 

 

Kochane cioteczki i trzymaczki kciuków!

Dużo się działo, nie miałam jak do Was przyjść z dobrą nowiną... Ale Figulec od wczoraj w nowym domu!!!

Państwo stwierdzili, że nie chca czekać, pojechali po wyprawkę i po malca :)

 

Mnie Figo obszczekał z góry na dół, ale już po chwili pchał się na kolanka - wygląda pięknie, zapełniły mu się boczki, ma piękną błyszczącą sierść. Garnie się do człowieka i jest dość charakterny... Ale miejmy nadzieję, że nowi Państwo będą wiedzieć, gdzie leży granica :)

 

Nie wiem jeszcze jak pierwsza noc, ale wczoraj wieczorem zwarczał nowego DONkowego kolegę na dzień dobry, ale już po chwili lezeli razem i jedli obok siebie - także pierwsze spotkanie na 5+ ! 

 

Mam tez dwa pierwsze, świezutkie zdjęcia :)

 

Tak więc... Figuś ma swój dom!!!! :) :) :)

 

ev27is.jpg

 

25exzkk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wieści od Figulca :) Bono to DON Państwa, natomiast Luna to była ich sunia, którą w zeszłym roku musieli pożegnać.

Cytuję dosłownie coby przekazać całą radość i euforię z tych słów płynącą ;)

 

 

 

Bonuś i Figuś sie po prostu kochają, jak sie ich wypuszcza na pole to stoja obok siebie i równo spoglądają głowami w te same strony, a potem Figulec dostaje głupawy i biega jak torpeda po ogrodzie a Boncio za nim jakby łapał motyle hehehe super sie dogaduja, Figo to faktycznie straszny pieszczoch i cwaniaczek a Bonciowi chyba brakowało Luny.. bo odkad jest Figo to stale sie przytula do niego, spia razem przytuleni np. Figuś kładzie mordke na łapie Bonusia bo ma taką dużą jak dla niego poduszka no i Bono się uspokoił w koncu, bo po odejsciu Luny zaczepiał wszystkich i gryzł żeby się z nim bawić bo zwykle dokuczał Lunie a ona sie denerwowała i go uspakajała, a teraz bawi się razem z czarnulkiem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...