Jump to content
Dogomania

Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]


AgusiaP

Recommended Posts

[quote name='bela51']Dziewczyny jak zawsze sprawiają , ze niemozliwe staje sie mozliwe:lol:
Czy jestescie w stanie zliczyc, ile uratowałyscie juz psich istnien ? Byłaby bardzo dluga lista.:loveu:
Bede u Aiszy i postaram sie choc troszke pomoc, ale najpierw musze zrobic rachunek sumienia, bo przestałam panowac nad wydatkami:oops:[/QUOTE]

Witaj Belu, wspaniale, że jesteś u Aiszuni.

Aga z Myszką znowu zdziałały cuda. Pomagało jeszcze kilka osób spoza dogo.



A teraz, jak zwykle dzięki Dogomaniakom sunia, która miała beznadziejne życie ma szansę być szczęśliwa:loveu:

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za zaproszenie, a przede wszystkim dziewczyny Wam dziękuję, że pomogłyście i pomagacie tym wszystkim bidom i mimo braku wszystkiego czasu, kasy .....
na razie mogę tu tylko zaglądać, finansowo nie wesprę i bardzo nad tym ubolewam;
już się zaczynam zastanawiać, czy my dogomaniacy nie powinniśmy pomyśleć o jakichś grach liczbowych i grać jakimś wielkim mega sytemem, i jak by się tak wygrało milion, to na jakiś czas każdy z nas by odetchnął i nie martwił się za co pomagać, tylko by pomagał;
takie moje dywagacje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']dziękuję za zaproszenie, a przede wszystkim dziewczyny Wam dziękuję, że pomogłyście i pomagacie tym wszystkim bidom i mimo braku wszystkiego czasu, kasy .....
na razie mogę tu tylko zaglądać, finansowo nie wesprę i bardzo nad tym ubolewam;
już się zaczynam zastanawiać, czy my dogomaniacy nie powinniśmy pomyśleć o jakichś grach liczbowych i grać jakimś wielkim mega sytemem, i jak by się tak wygrało milion, to na jakiś czas każdy z nas by odetchnął i nie martwił się za co pomagać, tylko by pomagał;
takie moje dywagacje...[/QUOTE]

Witaj asiuniab!!!

Oj, gdyby tak trafić szóstkę w totka - marzenie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Dziękuję za zaproszenie. Chylę czoła przed Wami dziewczyny. Niestety, nic więcej nie mogę zrobić. Powodzenia.[/QUOTE]

[quote name='lucky23']Dziękuję za zaproszenie.. Śliczna sunia, chciałabym jej pomóc ale nie mam takiej możliwości.. :([/QUOTE]
Dziękuję serdecznie za przybycie. Obecność na wątku i kibicowanie też ogromnie potrzebne!!!

[quote name='Ada-Vebby']Dzięki serdeczne!!!
"Czy mam Twoją pierwszą wpłatę zapisać, jako stałą + 5 jednorazowej, czy stała będzie oprócz tych 20zł?"

..Gabi,stała będzie oprócz tych dwóch dyszek ;)[/QUOTE]

Dzięki, tak myślałam, ale chciałam się upewnić:lol:

[quote name='ajw']Jestem u Aiszy. Niech dochodzi do siebie ;)
To miejsce w którym mieszkała :( brak słów... a te psiaki z tych zdjęć na poprzedniej stronie to wszystkie bezdomniaki? :([/QUOTE]

Te psy z fotek zamieszczonych przez Crys chyba są też z tamtego zakładu, nie wiem, czy wszystkie.

Dziewczyny zabrały stamtąd szczeniaki, dwie sunie, których fotki Agusia zamieściła w #1, a Myszka w #6 oraz Aiszę.

Wszystkie 3 sunie lada moment miałyby kolejne szczeniaki i tak w kółko.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Czy dobrze zrozumiałam, że w tej zakichanej TFU firmie nie ma już żadnej psiej bidulki? Wstyd, żeby tak nie dbać, o jakby nie był, swoich pracowników!!![/QUOTE]

Dziewięć psiaków, w tym 6 szczeniaków zostało stamtąd zabranych.

Jest kilka psów (widać je na zdjęciach wstawionych przez Crys), ale nie wiem, czyje one są???

Należytej opieki na pewno nie mają:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...