Jump to content
Dogomania

Niegdyś gryziona Lalka - dziś szczęśliwa Lola w swoim domu stałym!


LadyS

Recommended Posts

Baster i Lusi napisała do mnie- jestem w stanie przeprowadzić taką wizytę, ale od razu mówię że będzie to moja pierwsza wizyta przedadopcyjna. Wiem jednak na czym to polega- do tej pory to ja byłam DT i miałam taką wizytę, uczestniczyłam też w szukaniu domów dla kilku psów- rozmawiałam z ludźmi, więc wiem jakie pytania zadawać i na co zwracać uwagę.
Jeżeli chcecie żebym to ja pojechała na wizytę- to mój nr tel: 798-759-695; Pozdrawiam:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Baster i Lusi napisała do mnie- jestem w stanie przeprowadzić taką wizytę, ale od razu mówię że będzie to moja pierwsza wizyta przedadopcyjna. Wiem jednak na czym to polega- do tej pory to ja byłam DT i miałam taką wizytę, uczestniczyłam też w szukaniu domów dla kilku psów- rozmawiałam z ludźmi, więc wiem jakie pytania zadawać i na co zwracać uwagę.
Jeżeli chcecie żebym to ja pojechała na wizytę- to mój nr tel: 798-759-695; Pozdrawiam:).[/QUOTE]

zgodziła sie jeszcze [url]http://www.dogomania.pl/members/92276-koosiek[/url] to we dwie bedzie wam rażniej.

Link to comment
Share on other sites

Super- w takim razie czekam jutro na telefon od Lady Swallow i ustalimy co i jak :). Pzdr.
Aha, byłabym wdzięczna za przygotowanie takiej "mini-listy" rzeczy, które są najważniejsze do ustalenia.(Np. czy w mieszkaniu są inne zwierzęta- jeżeli to ma znaczenie, co z dziećmi, generalnie chodzi mi o takie rzeczy które są jakimiś szczególnymi warunkami przy adopcji.)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Arielką, której serdecznie dziękuję za wizytę :loveu: Panowie bardzo sympatyczni, wiedzą co biorą sobie na głowę, biorąc psa ze schroniska - że mogą zdarzyć się biegunki, załatwianie się w domu, problem z chodzeniem na smyczy. Codziennie odbywają spacery, więc Lala będzie miała odpowiednią porcję codziennego ruchu. Myślę, że doskonale będzie pasować charakterem do tego domu - to super otwarty, przyjazny i kochający wszystkich pies.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam to co napisała [B]LadySwallow[/B]- domek bardzo fajnie nastawiony na Lalkę, panowie oprócz udzielenia mi odpowiedzi na pytania odnośnie Lalki sami pytali co sunia jada, gdzie ustawić kojec itp :). Teraz tylko organizacja transportu i Lalka może jechać do domku :multi:
Dodam jeszcze że codzienne spacery do pobliskiego parku lub nad Wisłę Laluchna będzie miała :)...
Nie będzie już więcej żadnego gryzienia :sad: Zapomniałam tylko dodać, że Lalka zapowiada się na mega- pieszczocha- ale to będzie miła niespodzianka :D Natomiast jej stosunki z psami poza schroniskiem w tym momencie ciężko przewidzieć- ale jeżeli Lalunia jest taka uległa, chyba nawet nie powinno być problemów... (Oczywiście powiedziałam że spacery na smyczy- przynajmniej przez tak długi okres, dopóki nie będzie 100% pewności co do zachowań Lalki w szczególnych sytuacjach, poleciłam też zakup linki 15metrowej- żeby dziewczyna mogła się wybiegać bezpiecznie...).
Przyszli właściciele zdają sobie sprawę, że Lalka podczas ich nieobecności może coś zniszczyć, nabrudzić... Że podstawą jest czas- potrzebny żeby sunia się zaaklimatyzowała. Niestety nie znana jest przeszłość suczki, tak aby przewidzieć jej zachowanie w mieszkaniu- to też przekazałam. W razie jakichś problemów będzie się starało je rozwiązać- sama również służę pomocą.
Wszystko wygląda bardzo dobrze, teraz czekam do poniedziałku- czyli przyjazdu Lali :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Czekamy do środy- jakiś szczęśliwy dzień mam dzisiaj :lol:- a właściwie wczoraj;)- Lalka jedzie do domu, dzisiaj też do innego domku pojechała astkowata Lea:multi::lol: po dłuuugim czekaniu w schronie...:p Oby dobra passa trwała :kciuki:[/QUOTE]

oj cioteczka zaczaruj jeszcze domek:lol: dla mojego Czesia.:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']oj cioteczka zaczaruj jeszcze domek:lol: dla mojego Czesia.:placz:[/QUOTE]
Mooocno trzymam kciuki :kciuki: za domek dla Czesia- wakacje się skończyły, a zauważyłam po kilku latach zajmowania się psami, że właśnie w wakacje najtrudniej jest sprzedać miot czy wyadoptować psiaka ze schronu/fundacji. Tak więc może teraz wreszcie coś się ruszy w adopcjach :thumbs:
P.S. Patrząc na Czesia w sygnaturze widzę bardzo przystojnego młodziana! ;) Czy on ma ogłoszenia?
Huckenbush też "niczego-sobie" :)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...