Jump to content
Dogomania

Niegdyś gryziona Lalka - dziś szczęśliwa Lola w swoim domu stałym!


LadyS

Recommended Posts

[quote name='rozyczqa']wiadomo cos o suczce radzi sobie czy nadal gryziona jest? ja wiem ze to nie jest amstaf tylko mieszaniec ale ona tez chce domek... co wy na to?[/QUOTE]

A co to za różnica, czy to amstaf, czy mieszaniec? Sunia jest izolowana.

Link to comment
Share on other sites

Jaka bieda kochana, cała w ranach, tylko ryczeć się chce z bezsilności :(

A bierzecie jakiś inny hotelik pod uwagę ???? Czy czekacie na miejsce w tym sprawdzonym ??? Może gdyby już był hotelik to jakoś udałoby się zebrać deklaracje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Jaka bieda kochana, cała w ranach, tylko ryczeć się chce z bezsilności :(

A bierzecie jakiś inny hotelik pod uwagę ???? Czy czekacie na miejsce w tym sprawdzonym ??? Może gdyby już był hotelik to jakoś udałoby się zebrać deklaracje :([/QUOTE]

Oczywiście, bierzemy pod uwagę inne hoteliki - tylko nie takie gówniane, w których pies po prostu siedzi w boksie, jest wypuszczany na zmianę z innymi i dostaje jeść, tylko takie, które będą w stanie realnie ocenić charakter psa i z nim popracować nad podstawowymi rzeczami. Wbrew pozorom niewiele takich jest...

[quote name='edek']Może ktoś by mógł zrobić wydarzenie na FB, czasami udaje sie znaleźć w ten sposób DT, tym bardziej, że sytuacja jest kiepska :([/QUOTE]

Wydarzenie mogę zrobić, tylko obawiam się jednego - zamiast pomagać psu, wszyscy skupią się na tym, że pogryzł go inny pies w schronisku... Poza tym - mały mamy zwykle odzew z wydarzeń...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']

Wydarzenie mogę zrobić, tylko obawiam się jednego - zamiast pomagać psu, wszyscy skupią się na tym, że pogryzł go inny pies w schronisku... Poza tym - mały mamy zwykle odzew z wydarzeń...[/QUOTE]

Fakt, wiele osób nie wie jakie są realia w niektórych schroniskach czyt. mordowniach. Cóż do niedawna ja żyłam sobie w błogiej nieświadomości, dopóki nie wlazłam na dogo. DT nie mogę dać :(

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mało osób tu zagląda :(, Cioteczki zapraszałyście na wątek ????
Przy okazji chciałabym jeszcze zaprosić na bazarek z różnościami, pieniążki będą przeznaczone na wyróżnione ogłoszenia i hotelik dla dwóch szczeniorek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213319-50-różności-na-psie-siostrzyczki-Pixie-i-Dixie-do-10.09?p=17492679&posted=1#post17492679[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Dlaczego tutaj nikt nie zagląda sytuacja jest poważna :([/QUOTE]
Po takich wypowiedziach raczej trudno o tłum:

[quote name='ladySwallow']Oczywiście, [B]bierzemy pod uwagę inne hoteliki - tylko nie takie gówniane[/B], w których pies po prostu siedzi w boksie, jest wypuszczany na zmianę z innymi i dostaje jeść, tylko takie, które będą w stanie realnie ocenić charakter psa i z nim popracować nad podstawowymi rzeczami. Wbrew pozorom niewiele takich jest...[/QUOTE]

Skoro lepszy jest stan taki jak obecnie a nie "gówniany hotelik" to sytuacja nie jest aż tak tragiczna. Tak ja to odbieram. I pewnie inni też.
A skoro nikt nie zbiera pieniędzy aby pomóc - to znaczy że jest Ok?

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...