Jump to content
Dogomania

Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

byliśmy dzisiaj na kontroli, pani Marzena jest zachwycona postępami w leczeniu. Już nie musimy nic ruszać, leki na zatrzymanie laktacji jeszcze tylko dwa dni podawać, antybiotyk podawać dalej bo jeszcze z dróg rodnych się ciapie i żeby się jakaś infekcja nie wdała mamy jeszcze receptę na kolejne opakowanie, które w aptece kosztuje 50,13zł, a deklaracji żadnych. Przykre to :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula82']byliśmy dzisiaj na kontroli, pani Marzena jest zachwycona postępami w leczeniu. Już nie musimy nic ruszać, leki na zatrzymanie laktacji jeszcze tylko dwa dni podawać, antybiotyk podawać dalej bo jeszcze z dróg rodnych się ciapie i żeby się jakaś infekcja nie wdała mamy jeszcze receptę na kolejne opakowanie, które w aptece kosztuje 50,13zł, a deklaracji żadnych. Przykre to :-([/QUOTE]
Witam!Wpłacę wtorek,środa.....30zł....ale tylko jednorazowo....pozdrawiam i trzymamy łapki za sunieczkę...

Link to comment
Share on other sites

Deklaruję na sunię co miesiąc 20,00 zł jako deklarację stałą i dodatkowo w tym miesiącu wpłacę jeszcze 50,00 zł na leczenie czy inne wydatki. Proszę tylko o nr konta. Kto prowadzi jej finanse?
Przecież nie możemy jej tak zostawić. Czyżby się mało wycierpiała???
Trudno. Kasy nie mam, ale jeszcze mogę ograniczyć palenie...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z p.Jolą i co nieco uzgodniłyśmy. Wezmę pierwszy post, aby na bieżąco edytować.

Rozliczenia z dogo wezmę na siebie. W sumie nikt się nie zgłosił... A ktoś musi to robić...
FB rozlicza p.Jola.

Olu, oddasz mi drugi post? :cool3:


Witusiowa, Allu, pięknie Wam dziękuję! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Właśnie rozmawiałam z p.Jolą i co nieco uzgodniłyśmy. Wezmę pierwszy post, aby na bieżąco edytować.

Rozliczenia z dogo wezmę na siebie. W sumie nikt się nie zgłosił... A ktoś musi to robić...
FB rozlicza p.Jola.

[B]Olu, oddasz mi drugi post? :cool3:[/B]


Witusiowa, Allu, pięknie Wam dziękuję! :Rose:[/QUOTE]


oczywiście, że [B]NIE [/B]oddam ! :diabloti:

żartuje...;) bierz go ! :)

przepraszam, że byłam taka szybka. noo.:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co Paula mówiła, jest ok, cycuchy powoli stają się opanowane, trochę się jeszcze trzeba nagimnastykować z drogami rodnymi (jak coś pokręciłam, to paula sprostuje).

Cały czas czekam na pierwszy post, w końcu moderatorzy też mają weekend;)

Olu :evil_lol: Mam nadzieję, że dasz się wykorzystać do bazarku cegiełkowego? :cool3: W zasadzie, to retorycznie pytam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Z tego co Paula mówiła, jest ok, cycuchy powoli stają się opanowane, trochę się jeszcze trzeba nagimnastykować z drogami rodnymi (jak coś pokręciłam, to paula sprostuje).

Cały czas czekam na pierwszy post, w końcu moderatorzy też mają weekend;)

Olu :evil_lol: Mam nadzieję, że dasz się wykorzystać do bazarku cegiełkowego? :cool3: W zasadzie, to retorycznie pytam ;)[/QUOTE]

oj nie wiem,. nie wiem.. :diabloti:




ale wy go podnosicie, bo ja praktycznie całe dnie u Pani Joli spędzam ;)

Link to comment
Share on other sites

tak, tak, cycuchy o niebo lepiej, już pomału się kurczą, sunia zdecydowanie weselsza, z tym gimnastykowaniem się z drogami rodnymi to tak nie do końca, po prostu wymaga regularnego podawania leków, cwana się zrobiła, a że antybiotyk to wielka tableta kilka razy trzeba ją gdzieś wciskać, aby Samba połknęła. Biotyk osłonowo w międzyczasie i choć tyle, że odstawiliśmy już leki na zatrzymanie laktacji bo strasznie ją po nich męczyły wymioty. Na szczylki, które u mnie są od białej mamuśki już tak mocno nie reaguje i wczoraj pierwszy raz biegała razem z Therionem i Ritą. :lol: bardzo mnie to ucieszyło bo do tej pory musieliśmy na spacery wychodzić osobno. Dodam, że sunia jest bardzo domowym psem, na smyczy chodzi lepiej jak mój Therion, nawet nie ciągnie kiedy szczeka pies za ogrodzeniem. :-o jest świetna, nawet mojego TŻ do siebie przekonała i teraz to jego ulubienica jest ;) chociaż na łóżko się ładuje, rano budzika można nie nastawiać bo o 6.00 sunia przychodzi i lizaniem budzi, żeby popatrzeć co za oknem się dzieje to i na stół czasem wyjdzie. Mirek mówi, że "ona to coś takiego w oczach ma", a wierzcie mi, że jak te słowa padły z jego ust to naprawdę musi mieć to "coś".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...