Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

Kundel dzielnie asystuje, choć trochę nie ogarnia po co tu przyszliśmy.
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UUEjkonksuw/U8u3sNRCO_I/AAAAAAAAC68/5GZpoqa_Sr0/w756-h567-no/P1170371.JPG[/IMG]

I na koniec - pamiątkowe foto, w którym najbardziej się zakochałam :)
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-y0cM9Q9P1U4/U8u34etWTQI/AAAAAAAAC7E/u63O7YfF_mw/w756-h567-no/P1170372.JPG[/IMG]

KONIEC

Link to comment
Share on other sites

Hej, ty mi na PW pisz ile wyszła przesyłka :mad:

[quote name='Ty$ka']Aaaaa skoro o wadze mowa... ma ktoś kogoś wśród znajomych, kto jest anorektykiem, ale ani on, ani jego rodzina tego nie widzi?[/QUOTE]
Nie, a czemu pytasz? Jesteś anorektyczką?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yuki_']Fakt, już się załadowało. Coś komputer lubi nawalać :roll:[/QUOTE]
Jakkolwiek chamsko to brzmi, ale...
To dobrze, że nie wina mojego nieogarnięcia komputerowego, a Twoja :p

[quote name='Izabela124.'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-UUEjkonksuw/U8u3sNRCO_I/AAAAAAAAC68/5GZpoqa_Sr0/w756-h567-no/P1170371.JPG[/URL] śmieszną ma minę :lol:[/QUOTE]
W ogóle jest śmieszny :p

[quote name='maryg22'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-_rLT5L2fWyI/U8uz08YWnxI/AAAAAAAAC4k/kzwskxxOnAM/w756-h567-no/P1170304.JPG[/URL]
Szkoda, że pająka nie ma :-( Prawda Buńka? :diabloti:

Świetna fotorelacja :D[/QUOTE]
Ano szkoda, poszedł sobie, może nas nie lubi :(

Dzięki.

[quote name='marta1624']Ale świetne tereny :loveu: I fotki ;) Gratuluję Morusowi ogarnięcia ;)[/QUOTE]
Ano, rezerwat jest świetny. Jak odjeżdżaliśmy, zbliżała się pora obiadowa i ludzi tyyyyle, że masakra. Z całej Polski :mdleje:
Dziękujemy. Właśnie ten geniusz zregenerował siły i czeka na spacer :siara:

[quote name='Aleksandra95']Super fotki :) Morus zadowolony :)[/QUOTE]
Dziękujemy. W końcu nie na co dzień jeździ samochodem gdzieś :p


Mamy dwa koty :mdleje: Przyjechały. Rudy ma już ode mnie imię. Gówno. Przyjechał i od razu narobił, przy okazji brudząc sobie łapki i ogon. A ja już mam schizy po Milce i ten zapach g.wna wszędzie od razu przyniósł mi wspomnienia... ;p Za to szare jest bardziej nieśmiałe. Może być Kwiatkiem, bo próbował wejśc na firankę i zrzucić doniczkę. Tak więc roboczo mają na imię Gówno i Kwiatek. Pewnie babcia je nazwie bardzo oryginalnie: Rudy vel Rudzik i Szarak, jej moja babcia taka oridżinalna. Aaaa są strasznie... małe. Takie jak Milka, ale mają grubszą kość, nie taki chomik :p
No i podobno była tragedia z ich przewiezieniem, bo uciekły z pudełka, więc dziury, które sobie zrobiły kocurki zaklejono taśmą. Taśma? pestka! po 5min jej nie było, łaziły po całym samochodzie przez ponad 200km, a darły ryje przez 0,5h. U nas od razu czuły się jak u siebie, teraz śpią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-S9dsk73XOMk/U8u2Sj5FcpI/AAAAAAAAC6E/0G89YGBjDAg/w756-h567-no/P1170352.JPG[/URL] śliczności-oboje :loveu:

Poka kociaki :)[/QUOTE]
Ale że te krzaki i drzewa? :p Dziękujemy, ale troszku się zaczerwieniliśmy :D

Śpią :p Nie są moje :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Nooo kurcze wyprawe mieliście super :loveu::loveu::loveu::loveu: ale pajęczyna obleśna :evil_lol: przez Ciebie na każdym kolejnym zdjęciu widziałam gdzies pajęczyne :evil_lol:[/QUOTE]
Ano mieliśmy, za tydzień zapowiada się powtórka. Tzn. lasy te same, ale szlak inny :D
Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać by pajęczyny nie wstawisz. Jest piękna :loveu: Ja tam wypatrywałam pająka, ale pod słońce było :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ano mieliśmy, za tydzień zapowiada się powtórka. Tzn. lasy te same, ale szlak inny :D
Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać by pajęczyny nie wstawisz. Jest piękna :loveu: Ja tam wypatrywałam pająka, ale pod słońce było :([/QUOTE]
zazdroszcze takich wędrówek , jak urodze to będe musiala nadrobić :lol:

ja też tam wypatrywałam pajaka ale na szczescie nie wypatrzyłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']zazdroszcze takich wędrówek , jak urodze to będe musiala nadrobić :lol:

ja też tam wypatrywałam pajaka ale na szczescie nie wypatrzyłam :evil_lol:[/QUOTE]
Pewnie, że musisz. Koniecznie.
Tak btw - zapraszamy na roztocze. Moi Rodzice mieli opory, by brać psa, ale ja powiedziałam, że bez kundla się nie ruszam, no a że ode mnie wyszła inicjatywa... i jako jedyna mam orientację w lesie :siara: Sami na miejscu przekonali się, że psy mile widziane. Dobra, nie mile - niektórzy patrzyli na nas wzrokiem mordercy, ale dzieciaki były zachwycone. I mieli ubaw jak M. próbował do mnie dostać się jak byłam po drugiej stronie wody. Co prawda jak byliśmy, to psów nie widzieliśmy, dopiero jak się pakowaliśmy do samochodu kilka rodzin z dziećmi przyjechało z psami ;p No a zakazów nie ma, sprawdzałam :p

Buhahahahaha... ciesz się. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Pewnie, że musisz. Koniecznie.
Tak btw - zapraszamy na roztocze. Moi Rodzice mieli opory, by brać psa, ale ja powiedziałam, że bez kundla się nie ruszam, no a że ode mnie wyszła inicjatywa... i jako jedyna mam orientację w lesie :siara: Sami na miejscu przekonali się, że psy mile widziane. Dobra, nie mile - niektórzy patrzyli na nas wzrokiem mordercy, ale dzieciaki były zachwycone. I mieli ubaw jak M. próbował do mnie dostać się jak byłam po drugiej stronie wody. Co prawda jak byliśmy, to psów nie widzieliśmy, dopiero jak się pakowaliśmy do samochodu kilka rodzin z dziećmi przyjechało z psami ;p No a zakazów nie ma, sprawdzałam :p

Buhahahahaha... ciesz się. :D[/QUOTE]

No to jak my byśmy tam wlecieli z naszymi ogrami to ludzie by nas chyba wzrokiem zabili :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Rezerwat nad Tanwią, Susiec. Szumy :p Mam do nich niecałe 20km :D

Powiem Wam, że rudy prawie czuje się jak u siebie. Za to szary okropnie się boi :( Widać, że jest cholernie nieśmiały. Rudy już się bawi, a ten tylko się patrzy i obserwuje brata, dopiero potem delikatnie podchodzi. Np. zaczął bawić się piłeczką, ale zobaczył to rudy i podszedł do niego... szary mu ustąpił. Szkoda mi zwierząt nieśmiałych, rozczula mnie więc on.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']No to tajne tereny macie, i to jak blisko ;) Szaraczek pewnie się przyzwyczaić, tylko więcej czasu potrzebuje ;)[/QUOTE]

Mówiłam, że mamy fajne :p. Zawsze to powtarzam. Nasze lasy też niczego sobie, ja je przynajmniej lubię, no ale nie są tak piękne turystycznie... tylko miłośnicy głuszy docenią :D
Pewnie tak, długa podróż, nowe miejsce, obcy ludzie. Zwłaszcza, że do tej pory był przede wszystkim kotem podwórkowym, do domu przychodził tylko na jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']Oj aż zaczęłam tęsknić jak przypomniałam sobie widoczki, gdzieś tamtędy deptaliśmy, ile czasu wam zeszło na taki spacerek? :D[/QUOTE]

3h. Szłam z mamą. Dodam tylko, że kiedyś mieliśmy do przejścia 18km, to z rodziną szliśmy 5h! a jak poszłam potem sama z ciocią, wielką chodziarą, to szłyśmy 1,5h! :D No ale tym razem postanowiliśmy się tylko poszwendać, na spokojnie, porobić fotki, wypocząć, porozmawiać, a nie iść przed siebie :D I piesek miał czas się nażryć trawy, i ja wyschłam po wlezieniu do wody ;p
A tęsknij, tęsknij! Mam nadzieję, że się wybierzcie jeszcze raz do nas.

BTW: Świetny baner!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...