Jump to content
Dogomania

Żwirek za TM :( . Żegnaj malutki.


szafra

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki Alinko za allegro! [quote name='alina71']Jasne Szafra juz sie biore

[URL]http://allegro.pl/dziadzio-zwirek-schronisko-jastrzebie-zdroj-slask-i1755358867.html[/URL]

więcej zdjęć dodam jak wróce na normalny internet bo pare dni mam tylko blueconnect[/QUOTE]
Fajne te dzisiejsze zdjęcia Dominika i Żwirek już bardziej wyluzowany i odstresowany. Tylko smutny ...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wiadomości dzisiejsze: [/B]

Żwirek boi się głośnych wystrzałów.
Byliśmy na spacerku i nagle jak nie huknie ( gdzieś niedaleko), Żwirek w te pędy przed siebie i zapiernicza.
Tak się wkurzyliśmy na tych wystrzałowców ( ja i Żwirek) :angryy::angryy: !
Zadyszki biedaczek dostał !!!

Na psy reaguje cudownie - albo wcale go nie interesują ( no chyba że suczka :eviltong:) albo powącha (albo sam da się powąchać) i tyle ... Zero agresji i innych takich. Nie zainteresowany ...

Żwirek pokiereszował sobie troszkę pyszczek ...teraz jak już odważył się wyjść z budki i pokazać się całemu światu to na tym nie chce poprzestać i za wszelką cenę chce się wydostać ze swojego boksu. Zdarł nosek do krwi o kraty i pyszczek po bokach i jeszcze parę miejsc.

Dzisiaj nie chciał nic jeść :shake::shake:. Miseczka pełna.

Link to comment
Share on other sites

Nie chciał jeść, bo dziś jak co poniedziałek, nie było gotowanego tylko sucha karma. Francuski piesek zawsze zresztą wybiera z miski tylko lepsze kąski. :lol:
My chyba zresztą za dobrze te psy karmimy. Dziś dzwoniła pani Atosa i pytała co my tym psom dajemy , że są takie wybredne. :evil_lol: Suchego, nie, puszka fe! To nie pierwszy taki telefon. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No tak !!! Wszystkie do kuchni latają ...a tam to dopiero zapachy, kiełbaski, mięsko, wędzoneczka. Ja mu pod nos podtykałam te suche z miseczki a on pluł bezczelnie:roll:.

[IMG]http://images35.fotosik.pl/838/1191e686f2683c1cmed.jpg[/IMG]

[B]A tu na zdjęciu taki mały smuteczek[/B].

Link to comment
Share on other sites

A oczywiście :evil_lol::evil_lol: dzisiaj też dostał parę smakołyków. Ta drobna karma w dużym kubełku przy wejściu do kuchni też mu smakuje :p. Jeszcze kosteczki pod sierścią czuć, jak przytyje to się ograniczymy ... [quote name='monika55']Dziadzio wybredny jest. Tylko nie utuczcie go za bardzo. Taa, a jak Szafra go futruje ciasteczkami, to jak on potem głodny ma być?:cool3::lol:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']A oczywiście :evil_lol::evil_lol: dzisiaj też dostał parę smakołyków. Ta drobna karma w dużym kubełku przy wejściu do kuchni też mu smakuje :p. Jeszcze kosteczki pod sierścią czuć, jak przytyje to się ograniczymy ...[/QUOTE]

Ta drobna karma przy wejściu do kuchni to dla kotów:evil_lol: Czyli Żwirek z kotami może mieszkać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Szafra , ułóż szybciutko tekst to wykupie mu ogłoszenia na bazarku. Sama cienka jestem w układaniu.[/QUOTE] Dziękuję ! Tylko musimy się upewnić czy kimiji już nie zamówiła ogłoszeń [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212072-M%C3%B3wi%C4%85-na-mnie-quot-Dziadzio-%C5%BBwirek-quot-i-sam-ju%C5%BC-nie-wiem-ile-mam-lat-...?p=17361012&viewfull=1#post17361012"]http://www.dogomania.pl/threads/212072-M%C3%B3wi%C4%85-na-mnie-quot-Dziadzio-%C5%BBwirek-quot-i-sam-ju%C5%BC-nie-wiem-ile-mam-lat-...?p=17361012&viewfull=1#post17361012[/URL]. Wysyłałam jej tekścik.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja sama robię ogłoszenia, niestety rodzice nie dadzą mi kasy na "bezpańskie zwierzęta":angryy:

można zamówić, a ja ewentualnie porobię jeszcze na innych portalach :)
narazie nie miałam kiedy porobić tych ogłoszeń od 2 tyg. nie mam nawet czasu się zdrzemnąć:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Trafiłam i ja do Żwirka z wątku Kuleczka...
Śliczniusi ten Żwirek i ma takie poczciwe oczęta... Żeby tylko znalazł domeczek jak najszybciej....
Będę Cię odwiedzać Żwireczku, a póki co cieplutko przytulam do serducha...[/QUOTE]
Te oczęta właśnie mnie na samym początku zauroczyły u Żwirka. Dziękujemy razem z psiaczkiem za odwiedziny na wątku i przytulanko ( jutro go poprzytulam od Ciebie) :loveu:.

Żwirek jest najszczęśliwszy wtedy gdy siedzi sobie lub leży bliziutko i cichutko przy człowieku .... i nic mu do szczęścia więcej nie trzeba!
To tak niewiele .... Czy to jest możliwe ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...