Jump to content
Dogomania

Cruft


rodzice

Recommended Posts

[QUOTE]szukam dobrej duszy ktora pomoze załatwic bilety na wystawe i nocleg[/QUOTE]

Bilety mozna kupic przez internet, a noclegi zalatwia preznie dzialajace Birmingham Convention Bureau:

[quote]The Birmingham Convention Bureau offers a free hotel booking service with allocations of bedrooms being held specifically for Crufts visitors and exhibitors.

Telephone: 0121 202 5005
Fax: 0121 202 5123
e-mail: [email][email protected][/email][/quote]

Ja niestety w tym roku nie lece na Crufta :( Ale moze odwiedze inna angielska wystawe :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Kilka lat temu ktoś z kręgów zbliżonych do ZK organizował wyjazdy na Crufta (zwiedzanie, bo jeszcze wtedy możliwości wjazdu z psem nie było). Był to cały duży bus wycieczkowy. Moja znajoma tak kiedyś była. Ale teraz to chyba wolnoamerykanka jest.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Bo macie wstęp, prawda? :lol:[/quote]

Mamy i badania, i 2 nominacje (w tym jedna od ang hodowczyni flatow ;-), i w sumie juz teraz nawet checi ;-) ale gorzej z kasa, choc da sie pokombinowac, a najgorszy problem to transport :-)



[quote name='BabyCakes']Pewnie mozna, ale podejrzewam, ze sa kolejki. Wedlug mnie wygodniej przez internet. Bilety przysylaja do domu :cool3:[/quote]

DZIEKI! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

w tym roku jeszcze nie... ale za rok mam juz pewne plany chociaz wypad na Westminstera tez jest opcją:) W tym roku mialam jechac bo chcialam kolezanke odwiedzic przy okazji, ale plany sie pokrzyzowaly.

To natrzaskajcie tam slicznych zdjątek:))
Sirion jak bedziesz na terrierach to prosze zrob mi jakies zdjęcia Yorków jak bedziesz tylko mogła,bo ciekawa jestem co sie tam pokaze:)) Ale Skye tez bardzo chetnie zobacze, zawsze mi sie marzył boski Skye.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może mógłby polecić tanie adresy noclegowe w Birmingham i Londynie. Też się wybieramy na Crufts, sunia z mojej hodowli będzie brała udział w wystawie :lol:, ale mamy problemy ze znalezieniem noclegu.
Pozdrawiam Martyna - amatorska hodowla charta rosyjskiego
[URL="http://www.ambicja.friko.pl"]www.ambicja.friko.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Sirion jak bedziesz na terrierach to prosze zrob mi jakies zdjęcia Yorków jak bedziesz tylko mogła,bo ciekawa jestem co sie tam pokaze:)) Ale Skye tez bardzo chetnie zobacze, zawsze mi sie marzył boski Skye.[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]To pomyśl Flaszka o realizacji marzenia ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ja to Cię pamietam z wystaw. Dużo kiedyś startowałaś w JH i handlowałaś psy dla Sasquehanny, prawda ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]To pomyśl Flaszka o realizacji marzenia ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ja to Cię pamietam z wystaw. Dużo kiedyś startowałaś w JH i handlowałaś psy dla Sasquehanny, prawda ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Tak wystawiałam i jak tylko moge na wystawie to dalej pomagam pani Małgosi. ;) Ale wystawiam takze wszystkie psy, osób ktore potrzebuja pomocy, badz wynajmuja mnie na handling. Ostatnio takze psy zagraniczne z Hiszpanii,Czech,Holandii...itd:) Musze Cie Sirion poznac Cie gdzies na wystawie.. i bardzo chetnie Twoje psiaczki:cool3:
A marzenie jak tylko kieszen pozwoli to jak najszybciej chce spełnic.. poki co koszt studiowania mnie wykancza materialnie.

No a odkad skonczylam 18 lat to juz od paru lat nie startuje w JH.... szkoda tylko ze nie ma Senior Handling w Polsce, a gdzie jade teraz do Czech to sie z ta konkurencja nie spotykam.. a jak jeszcze w JH startowalam to zawsze byla...szkoda:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Flaszka[/B], Senior handling to widziałam w Belgii i Finlandii. Szczególnie w Belgii to poważnie traktują.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]


To jak bede miała tylko transport to na pewno sie wybiore:razz: nawet jakies tam plany w tym roku sa co do Belgii:D dzieki za cynk:razz: ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...