Jump to content
Dogomania

Cruft


rodzice

Recommended Posts

Też bym wybrała się pooglądać, ale w tym roku piszę pracę więc czasu mam za mało. A u mnie samoloty i promy odpadają. Tunel przeżyłam już dwa razy i w sumie nawet było OK. Samoloty są fe ( jeszcze jestem zielona po ostatnich turbulencjach jakie przeżyłam ) a promy są jeszcze bardziej fe - tak dla zasady :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro ten tunel jest taki, jak piszesz to może się na niego skuszę. W sumie latać nie potrafię, ale pływać też nie, więc na jedno wychodzi :cool3: :evil_lol: . Jednak wolę chyba narobić w torebkę płynąc niż w majty lecąc :eviltong: .
A gdzie dokładnie mam wysłać te papierzyska? Odp. może być na PW.

Link to comment
Share on other sites

Polecam eurotunel, szybko i sprawnie. Placi sie od samochodu, a nie od ilosci osob. Rezerwujac na ostatnia chwile wyszlo nam znacznie mniej niz za prom. Pies, o ile dobrze pamietam, kosztuje ok. 40 euro, co ciekawe placi sie tylko przy wjezdzie (my wyjezdzalismy z UK z psem i nic nas nie kosztowal).

Co do samolotu, to nam British Airways za przewoz malutkiego szczeniaka w luku bagazowym wyliczylo ok. 500 funtow w jedna strone (nie chce nawet myslec ile by bylo za doroslego psa). LOT byl tanszy, ale pytalam sie tylko o koszt przewozu malego pieska.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red][B]UWAGA, UWAGA!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam do sprzedania bilety lotnicze dla 2 osób z Warszawy do Birmingham i z powrotem. Wylot z Warszawy 5 marca, powrót 7 marca. Czyli zainteresowani powinni być miłośnicy grupy Toy i Utility.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cena bardzo przystępna, bo tylko 382 zł na 1 osobę (w obie strony) = [B]764 zł[/B] na 2 osoby do Birmingham i z powrotem!!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt telefoniczny: 0-46 8579830 lub 604670467[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila-dog']A czy ktos juz wie ze sie wybiera na Cruftsa 2008? :cool3: Jacys wlasciciele dogow moze?[/QUOTE]

Nominację mamy :cool3:, ale chyba jednak do Szwecji na Światówkę się wybierzemy... w oba miejsca nie damy rady, finanse nie te :shake:, a chyba jednak Szwecja wyjdzie ciut taniej :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Nominację mamy :cool3:, ale chyba jednak do Szwecji na Światówkę się wybierzemy... w oba miejsca nie damy rady, finanse nie te :shake:, a chyba jednak Szwecja wyjdzie ciut taniej :roll:.[/quote]

Ja wiem ze macie nominacje bo wasza galerie sledze na bierzaca :p Jesli sie jednak wybierzecie to sie spotkamy napewno :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Miiło nam się pochwalić że jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem to
[COLOR=red]po raz pierwszy na Crufcie będzie polska malamucia reprezentacja[/COLOR] [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/images/smiles/smiley1098.gif[/IMG]
a wejdą w jej skład Unkasik i Manooczek [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG]

kto się jeszcze wybiera ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja bym się chętnie wybrała na Cruft'a, ale w przyszłym roku sporą część funduszy pochłonie wystawa Światowa w Sztokholmie... Nie dam rady...
pzdr.[/quote]
Ja własnie tez z tego powodu nie jade w tym roku na Crufta, wiec w 2009 mozemy razem pojechac :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaria']A moze ktos bylby zainteresowany pojechaniem na Crufts? (7,8,9.03)
Data bylaby do uzgodnienia. Mozna byloby zorganizowac busa i pojechac wspolnie ;) Zawsze razniej i troszke taniej.

Avaria[/QUOTE]

no coż ja w tym dokładnie terminie(jak co roku) będę jechała dokładnie w przeciwną stronę niż do GB..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']nie, w Alpy ;):multi::multi:[/quote]
A gdzie dokladnie...? Bo ja tez jakos koniec lutego/poczatek marca planuje wypad :)

A Cruft's postanowilam ze w 2009 pojade! :evil_lol: (a niedawno mowilam ze 2008, 2007... jakos mi sie tak nie pali tam widocznie :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']A gdzie dokladnie...? Bo ja tez jakos koniec lutego/poczatek marca planuje wypad :)

A Cruft's postanowilam ze w 2009 pojade! :evil_lol: (a niedawno mowilam ze 2008, 2007... jakos mi sie tak nie pali tam widocznie :) )[/QUOTE]

ja jade na tydzień od chyba 8 marca.. do Isghl (kurort Austryjacko-Szwajcarski)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...