Jump to content
Dogomania

Płoszka za TM [*]. Dinga w DS! Czarka - po wylewie (info na końcu)


Recommended Posts

Ta osoba za drugi miesiąc chce wpłacić bezpośrednio na konto hoteliku - ma złe doświadczenia z przelewami na prywatne konto. Nie wnikałam, po prostu jak TWZ i Anuk będą mieli nr hoteliku, to podadzą i prześlę do Moniki :)

A co do brakujących wpłat - dostałam od niektórych osób informację, że będą mogły dopiero po pierwszym przelać.
Ale jest dobrze, mamy prawie na dwa pierwsze miesiące :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szalony Kot']Ta osoba za drugi miesiąc chce wpłacić bezpośrednio na konto hoteliku - ma złe doświadczenia z przelewami na prywatne konto. Nie wnikałam, po prostu jak TWZ i Anuk będą mieli nr hoteliku, to podadzą i prześlę do Moniki :)

A co do brakujących wpłat - dostałam od niektórych osób informację, że będą mogły dopiero po pierwszym przelać.
Ale jest dobrze, mamy prawie na dwa pierwsze miesiące :)[/QUOTE]

bardzo dziękuję za informację:)

Link to comment
Share on other sites

Płoszka była dziś na mikrospacerze. Z Berlinką, razem z którą prawdopodobnie pojadą do nowych domów (Berlinka do Krakowa). Berlinka była zaciekawiona, Płoszka obojętna. Nie zauważyłem jakiejś zmiany w zachowaniu Płoszki od ostatniego razu. No może tyle, że pospiesznie wracając do boksu potknęła się i upadła na pyszczek. Podobno Płoszka nie ucieka już tak bardzo przed ludźmi, dziś jedna z wolontariuszek mówiła, że Płoszka podeszła i powąchała jej rękę.

Link to comment
Share on other sites

Właściwie można już odliczać... 7-8 dni:multi:
Może jak jakaś ciotka będzie u niej na spacerku to dałoby się jakieś zdjątka dziewczyny tutaj nam wrzucić?:cool3:

Co do wpłat - to za pierwszy miesiąc wpłaciłam, a moja pierwszą deklaracje stałą wpłacę w przyszłym miesiącu (no bo drugi m-ce tez mamy zapewniony)

Link to comment
Share on other sites

Płoszka słabiutka :roll: Dziś poruszała się bardzo wolno. Nie zabieraliśmy jej na spacer. Większość czasu spędziła w budzie. Była trochę ospała. Tutaj dzisiejszy filmik:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=xqKx0eusCro[/url]

Oby to był tylko słabszy dzień.

Link to comment
Share on other sites

Mam dla Was bardzo smutną wiadomość. Płoszka nie żyje. Przed chwilą telefonowano ze schronu. Znaleziono ją dziś rano martwą. Leżała obok budy.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i dobre myśli. Nie udało się. Jutro, najpóźniej we wtorek powysyłam przelewy ze zwrotem przesłanych pieniędzy. Jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TWZ']Mam dla Was bardzo smutną wiadomość. Płoszka nie żyje. Przed chwilą telefonowano ze schronu. Znaleziono ją dziś rano martwą. Leżała obok budy.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i dobre myśli. Nie udało się. Jutro, najpóźniej we wtorek powysyłam przelewy ze zwrotem przesłanych pieniędzy. Jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję.[/QUOTE]

............................................................................................................................................................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...