Jump to content
Dogomania

Płoszka za TM [*]. Dinga w DS! Czarka - po wylewie (info na końcu)


Recommended Posts

przeczytalam na fb o tym ze Ploszka odeszla i nie moge przestac plakac:(((((jasne bylo ze nie miala juz za duzo zycia przed soba ale liczylam ze odejdzie w innych warunkach, nie zapomne nigdy tych oczu....taki przerazliwy smutek..niepotrzebnie obejrzalam nan fb ten ostatni film z nia....otworzylam sobie rane po moim Gapie ,ktory umarl mi na rekach...Ploszka nie miala tyle szczescia...odeszla cicho w samotnosci i nawet do budy juz nie miala sily wejsc..:((((((((((((((strasznie niesprawiedliwe ze wolnosc byla juz w zasiegu reki i se nie udalo...
Ploszko..pobaw sie z Gapem bo na pewno bedziesz mu sie podobala....
[*]
[*]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Strasznie, strasznie mi przykro :(

Malutka [']

Rozmawiałam z TWZ, tak się zastanawiamy, czy zgodzilibyście się aby to miejsce u Kasi zajął inny piesek z naszego schronu.
Są pieniądze, są deklaracje, jesteśmy my gotowi do drogi.

Myślimy o Dindze. Tutaj najważniejsze informacje o niej:
[url]http://www.schroniskomilanowek.pl/index.php?option=com_sobipro&pid=55&sid=57:Dinga&Itemid=11[/url]

Tak jak pisała Martyna, Dinga mieszka w pomieszczeniu, ma ciepło, jest syta, ale na co dzień kierowniczka i pracownicy nie mają dla niej wiele czasu. Przez ogromną większość czasu siedzi sama, a to taka pieszczocha. Jej szanse na dom są praktycznie zerowe. Dinga jest bardzo łagodną, spokojną sunią, wobec innych psów zachowuje się spokojnie i przyjaźnie.

Martyna, moja wielka prośba: czy możesz skontaktować się z osobami, które deklarowały wpłatę na Płoszkę i zapytała o Dingę? Sprawa pilna, bo trzeba by w kilka dni się przeorganizować.

Jeśli chodzi o inne zwierzaki, o których pisała Szalony Kot:
- Lusi jednak nie pojechała do tego domu (los postawił na drodze tej osoby inną bidę), tak więc szukamy domu nadal
- jest szansa na dom dla Berlinki w Krakowie, prosimy o kciuki
- Ada nadal w schronie, ma się dobrze
- kociaki ze sklepu wszystkie już w nowych domach

Link to comment
Share on other sites

Tak się bałam, że Płoszka jednak nie zdąży :(

Ja też jestem na tak z daniem szansy innemu psiakowi. Moje zlecenie stałe wciąż figuruje.
Myślę, że Dinga to dobry wybór. Jest staruszką, nie ukrywajmy, że przed nią też życia może nie być zbyt wiele - ma nieoperacyjne guzy. Trzyma się świetnie, ale ile to potrwa tego nie wie nikt :(

Przypomnę deklaracje:
Annika obiecała pokryć cały pierwszy miesiąc
A Monika B. z Facebooka cały drugi

Stałe miesięczne:
an-na: 100 pln
krooppka: 100 pln
Szalony Kot: 50 pln
Annika: 30 pln
Kmurdz: 30 pln
anonim z fb: 40 zł
Monika B.

Suma: 350 pln


Do kogo Alex już pisałaś..?

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty na rzecz Płoszki w październiku 2011 (do 24.10.2011):

- Annika - 350 zł
- an-na - 100 zł
- Szalony Kot - 100 zł
- Kmurdz - 90 zł
- Kroopka - 100 zł

Razem 740 zł.

Ze względu na czas potrzebny na skontaktowanie się z darczyńcami i ustalenie, czy zechcą wesprzeć pobyt Dingi w hoteliku, zwroty pieniędzy pozwalam sobie wstrzymać do końca tygodnia. Dziękuję za wyrozumiałość. Jeśli ktoś jednak życzy sobie zwrotu natychmiast, to proszę o info na PW.

Link to comment
Share on other sites

Czy wiemy już coś konkretnego w sprawie deklaracji na Dingę?

Czy ktoś (z W-wy) dysponuje może transporterem, w którym zmieściłby się jamnik?

Będziemy najprawdopodobniej jechać z dwiema suczkami, bo do swojego nowego domu w Krakowie jedzie też Berlinka. Bezpieczniej i wygodniej byłoby mieć chociaż jeden transporter.

Link to comment
Share on other sites

o boze... a ja codziennie patrzylam na kalendarz i odliczalam dni do 28 pazdziernika; bylo ich coraz mniej, calkiem malutko; jednak zbyt duzo, zeby sunia mogla zaznac domowego ciepla; co za okrutna przewrotnosc zasranego losu; serce peka po prostu...
strasznie mi przykro malenka... [']

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...