Jump to content
Dogomania

Bombat umarł ;'(


Dżdżowniś

Recommended Posts

[quote name='Nelka']Kobieto ochłoń trochę, trochę empatii w życiu nie zaszkodzi, a twój post zionie starą zgryźliwą i sfrustrowaną babą.
Sprawa jest jasna, jak zakłada się watek psu to trzeba na bieżąco informować co się z nim dzieje, jak ty masz ograniczony rozum i tego nie pojmujesz to już nie mój ból.
Kipisz agresją i pretensją do całego śwista, każdy pomaga jak może i należało by to docenić, a nie poddawać surowej ocenie.
Nie odnoś sie proszę więcej do moich wypowiedzi, bo nie mam zamiaru wdawać się z tobą w pyskówki, to nie mój poziom.[/QUOTE]

:crazyeye:
Jestem w szoku.2 tyg rozpisujesz sie jak to chcesz pomóc, a nie możesz zadzwonić.Dostałaś odp na swoje pw ode mnie i tego jestem pewna ,twierdzisz coś innego.Swoimi wypowiedziami podważasz zaufanie do mnie i do działań ludzi fundacji czyli i do Germaine, a to jest mega wstrętne z twojej strony, zważywszy na fakt ile zwierząt uratowała, dzięki ciężko wypracowanemu zaufaniu u ludzi.Wątek Bombata nie jest jedynym wątkiem na którym z przyczyn życiowych, pojawiają się informacje w miarę możliwości osób które owe wątki założyły i jakoś tam nikt do nikogo pretensji nie ma.Do tego teraz piszesz że cię napadam słownie.Masakra.Różnie w życiu się dzieje.Różne wydażenia się zdarzają.Ja nie muszę się na wątku chorego psa tłumaczyć czy mi ktoś z rodziny choruje czy umarł itp.Twoja odpowiedź jest wprost żenunjąca.Co do twojego poziomu to się z tobą zgadzam. Mój poziom, nie jest Twoim poziomem ,bo na moim poziomie nie ma osób które szukają dziury w całym, używająć przy tym chamskich obelg.Dochodzę do wniosku że twoje deklaracje były fałszywe i właśnie w taki sposób jak powyżej się z nich wycofałaś.Twoją wypowiedz zgłaszam do moderatora.

I żeby nie było.2tyg wstecz.Z wysłanych dostarczonych.Mało tego, telefon do mnie również posiadasz.Z Germaine się nie skontaktowałaś w sprawie pomocy Bombatowi za to do Ali żeby dostać mój nr telefonu się jakoś dodzwoniłaś.


Odbiorcy: Nelka
03-08-2011 14:53
Dżdżowniś


Dołączył
Apr 2008
Mieszka w
Planeta Ziemia
Postów
320
Odp: Buldozek Bombat
Napisał Nelka
Hej, czy mogła bym się jakoś z tobą umówić i zobaczyć Bombatka, chciała bym skonsultować małego z dr. kołodziejskim, to jest bardzo dobry i zaufany wet sama leczę u niego swoje buldożki od kiedy dr. Galanty naciągnął mnie na 3kosztowne operacje i zalecił czwartą, która absolutnie nie była konieczna.
Ja pokryje koszty konsultacji.
Pozdrawiam nelka.
Musisz ustalić, to również z Germaine.Ja jestem za.Jeśli ona się zgodzi, to sie umówimy.Numer telefonu dostaniesz od niej.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zakończyłam dyskusje.
Ala dzwoniła do mnie, nie ja do niej to po pierwsze, po drugie jak już masz dostęp do neta, to zamiast naskakiwać na wszystkich, należało by umieścić informacje o Bombatku, po trzecie nie tylko ja na tym wątku jestem zainteresowana losem psa, inni również nie wiem czy zdarzyłaś to zauważyć.
Na marginesie, to nie można na forum wklejać prywatnych informacji.
Do ciebie nie dzwoniłam, bo nie mam w zwyczaju zawracania głowy innym w weekend, powiedziałam Ali ze zadzwonię we wtorek po długim weekendzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nelka']Ja zakończyłam dyskusje.
Ala dzwoniła do mnie, nie ja do niej to po pierwsze, po drugie jak już masz dostęp do neta, to zamiast naskakiwać na wszystkich, należało by umieścić informacje o Bombatku, po trzecie nie tylko ja na tym wątku jestem zainteresowana losem psa, inni również nie wiem czy zdarzyłaś to zauważyć.
Na marginesie, to nie można na forum wklejać prywatnych informacji.
Do ciebie nie dzwoniłam, bo nie mam w zwyczaju zawracania głowy innym w weekend, powiedziałam Ali ze zadzwonię we wtorek po długim weekendzie.[/QUOT]

No to przepraszam, że Ala po twoich insynuacjach zadzwoniła do Ciebie.I jakich "wszystkich"? Zamiast insynuować oszustwo mogłaś wysłać pw do Germaine.Miałaś na to 2 tyg.Na marginesie, skoro się kłamie na forum że się "jest olewanym" to trzeba się liczyć z faktem, że będą zamieszczane właśnie takie informacje, żeby udowodnić że jest inaczej niż ty tu piszesz.I kurcze, nie zasłaniaj się kurtuazją i dobrym wychowaniem,że sie nie dzwoni w wolne dni żeby chore zwierze ratować.Tym bardziej że Ja pracuję/i nie tylko Ja/ i muszę wiedzieć kilka dni na przód jak mam sobie czas rezerwować na np.jazdę do weta z psami.Dla ciebie rozumiem jest to mega dziwne, tak jak dla mnie i nie tylko dla mnie, że do dziś nie skontaktowałaś się z żadną z nas mimo deklaracji.
Bombat cały czas czeka na pomoc.Musi być zoperowany, dla niego to kwestia życia.I baardzo mi przykro że wśród nas pojawiają się osoby pokroju Nelki i nie tylko, które właśnie w taki, a nie inny sposób "POMAGAJĄ"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']Czy mamy jakieś podsumowanie? Uda się z wpłat i bazarków uzbierać na operację?[/QUOTE]
Podsumowanie jest w pierwszym poście. Na moim koncie jest 230 zł.:shake::shake::shake::shake::shake:
nie mam wiedzy ile wyszło z bazarków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mój boże - jakie to jest ludzkie. Wy się kłócicie, a pies traci :([/QUOTE]

"My" się nie kłócimy. Wyjaśniłam sprawę.Nelka nas w sposób oczywisty "ściemniła"pytanie tylko jaki miała w tym cel?
Trudno i przykro.Uzbieramy kasę i zoperujemy Bombata.Jeszcze tak nie było żeby zabrane przez nas zwierzę pozostało bez pomocy.Oczywiście liczymy/liczę na osoby którym los Bombiego nie jest obojetny.Wstawię foty jutro.Kurde niby mam naprawionego lapka, ale po ataku jakiegoś mega wirusa i wyjedzeniu/dosłownie "twardziela" mimo wymiany coś mi szwankuje.
Bombat czuję się w miarę dobrze.Nie krwawi przy załatwianiu się czyli leki działają.Apetyt ma, no i zrobił się z niego obrońca domu ale bardziej siebie: ).Nie lubi grubych facetów.Po raz kolejny zwłaszcza wieczorem włącza mu się jakaś jazda i jak jest spuszczony/ale nie tylko/ ze smyczy i dojrzy jakiegoś grubasa to zaczyna się jazda: ) ) Ostatnia akcja wyglądała tak.Stoi i wlepia nagle w coś swoje wybauszone gały i nie chce przyjść/rozglądam się i nie wiem o co kaman, nic i nikogo nie widzę/, po czym on nagle szarżuje w ciemność i ku mojemu zdziwieniu następuje ucieczka zdumionego delikwenta, który gdzieś przybuszował po przyblokowych krzunach z browarem, a Ja za nimi.Normalnie szarżuje na faceta z dzikim zachrypniętym skowytem.straszny śmiech ,bo on w ogóle nie jest agresywny ale ktoś pokaźniejszych rozmiarów coś musiał mu zrobić,bo już mój gruby sąsiad zaczyna się go bać : )) Za to babeczki od dokarmiania kotów z którymi działam, wprost go uwielbiają, a Bombat je i przy okazji kocie żarcie : ) ) Facet jest meeeggga rozbrajający i sprytny.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzydzowniś, sama "ściemniasz" i prosze cię bardzo odstosunkuj się ode mnie
Nelka, poprosiła o rzetelne informacje na temat psa i nie było w tym nic dziwnego, wątpliwość miała, i mam nie tylko ja, tylko ze ja o nich napisałam, a pozostałe osoby czytają, obserwują i po prostu się nie wypowiadają...

Link to comment
Share on other sites

Jest mi bardzo nieprzyjemnie, że na wątku który założyłam na prośbę Germaine, są takie nieprzyjemne słowne przepychanki. Gdzie tutaj jest dobro psa???? Może widok tego buldożka, który bardzo potrzebuje pomocy, ocuci Wasze emocje.

BOMBAT JEST NAJWAŻNIEJSZY!!!!! DLA NIEGO JEST POTRZEBNA POMOC!!!


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TLAaplCgbwA/Ti8Mmq7MleI/AAAAAAAAA9g/Q3Qu6-QkoDI/s640/Bombat2.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Jest mi bardzo nieprzyjemnie, że na wątku który założyłam na prośbę Germaine, są takie nieprzyjemne słowne przepychanki. Gdzie tutaj jest dobro psa???? Może widok tego buldożka, który bardzo potrzebuje pomocy, ocuci Wasze emocje.

BOMBAT JEST NAJWAŻNIEJSZY!!!!! DLA NIEGO JEST POTRZEBNA POMOC!!!


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TLAaplCgbwA/Ti8Mmq7MleI/AAAAAAAAA9g/Q3Qu6-QkoDI/s640/Bombat2.JPG[/IMG][/QUOTE]

Kapsel przestań.Ta sprawa jest już wyjaśniona.Jesli ktoś ma problem z napisaniem od początku założenia wątku Bombiego pw do Germaine i kłamie że nie otrzymuje na swoje pw odpowiedzi, to sprawa jest jasna.Ja nie uczestnicze w kłótniach.NIGDY!><zawsze w wyjaśnianiu istniejących kwestii. Ktoś albo faktycznie pomaga albo nie i tyle. A napad z nazywaniem mnie' starą stertyczałą babą" to mega żenada.Ja nie mam problemu z inteligencją "własną" i umiem zadzwonić, napisać pw, czy nawet pojechać komunikacją miejską na drugi koniec warszawy, a nawet za/bo samochodu nie posiadam/do osoby która ma "problem" ze zwierzęciem.Nie piszę na wątkach "żądam wyjaśnień" itp.A najczęściej/po ilości moich postów widać od momentu rejestracji/ w ogóle nie piszę, tylko jeśli widzę nagłą potrzebę szukam normalnego rozwiązania, jesli tylko mogę pomóc.I tak właśnie postępują wszystkie normalne osoby.

Bombat to absolutnie kochany, bezproblemowiec.Kocha miss Sprę,kotkę Zygmuchę, nawet papuga Agi sąsiadki jest dla niego powodem do wygięcia kuperka z radości.Trzeba mu pomóc!

Link to comment
Share on other sites

OFICJALNIE PRZEPROSIŁYŚMY SIĘ Z NELKĄ POZA FORUM :p
Okazuje się że mamy tu mieszaczki którym najwyraźniej na rękę jest oczerniać nasze działania i prowokować do takich idiotycznych historii.
Bombi dziś jedzie ze mną na USG, jutro na konsultacje i omówienie i umówienie zabiegu:cool3:Na przekór drakom i pomówieniom.Normalność czyni cuda.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonek666']Kapselku wysłałam na Twoje konto [B]300zł [/B]dla Bombata- 258zł uzbierało się z fantów podarowanych od Nelki :loveu:, plus już żeby była równa kwota - część z bazarku od Adav :loveu: Jak uzbieram wszystko doślę resztę pieniążków :):):)[/QUOTE]
Soneczko, jak otrzymam na konto zaraz potwierdzę. Razem będzie [B]530 [/B]zł. Komu mam przesłać pieniążki?

Link to comment
Share on other sites

Wpłyneło na konto Bombata 140zł na dzisiejsze USG I jutrzejszą wizytę u chirurga.Kapsel pliss wstaw info na pierwszą ,a Ja jutro/dziś padam/ postram się uruchomić skaner i przesłać Ci wynik dzisiejszego badania.jeśli się nie uda to prześlę fotę albo opis.Foty Bombsona też przesuwam ,bo nie dałam rady tego ogarnąć.
Nelka dzięki: )

Link to comment
Share on other sites

Agucha, czy możesz przelać te 200zł ze skarpety plaskatych? dzis Bombi jedzie na konsultacje do dr. Kołodziejskiego, mamy wynik wczorajszego badania USG, trzeba jak najszybciej umówić małego na operację, ale mamy brak kasy, więc każdy grosik się liczy, musimy uzbierać ok 1500zł

Może na szybko zrobimy jeszcze jeden bazarek? wygrzebie zaraz fanty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nelka']Agucha, czy możesz przelać te 200zł ze skarpety plaskatych? dzis Bombi jedzie na konsultacje do dr. Kołodziejskiego, mamy wynik wczorajszego badania USG, trzeba jak najszybciej umówić małego na operację, ale mamy brak kasy, więc każdy grosik się liczy, musimy uzbierać ok 1500zł

Może na szybko zrobimy jeszcze jeden bazarek? wygrzebie zaraz fanty.[/QUOTE]
Podtrzymuję nadal swoją "ofertę". Także nie martwcie się, że się rozmyślę i możecie śmiało doliczyć je do rachunku Bombatka ;)
Pieniądze przeleję jak już będzie wyznaczony termin operacji i wyniki konsultacji u dr. Kołodziejskiego.

[quote name='Agucha']Fakturki jeszcze poproszę na podstawie których mogę dokonać wypłaty ;-)

[COLOR=magenta][B]Chyba, że ma to być na zasadzie zaliczki - wtedy musicie określić kiedy faktury zostaną przedstawione.[/B][/COLOR]

Skarpeta wspomoże Bombata kwotą 200zł.

Ps. Oczywiście poproszę o dane do przelewu![/QUOTE]

Trochę się tu ostatnio zamieszania utworzyło... stąd też taka asekuracja...

Ps. Cały czas podczytuję wątek i kibicuję chłopakowi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nelka']Już po wizycie u dr. Kołodziejskiego, Bombi ma ustalony termin operacji na poniedziałek na godz. 17 pierwsza operacja będzie kosztowała 800zł
Agucha, przelej te 200zł w takim razie 530zł mamy uzbierane brakuje 70zł[/QUOTE]
I co powiedział wet na konsultacji oprócz ustalenia terminu?

Na kiedy będzie faktura, bo rozumiem że wypłata ma być zaliczkowana?
Kto ją przedstawi na wątku Skarpety Plaskatych, tj. kto jest bezpośrednio odpowiedzialny za Bombisia i rozliczenie się ze Skarpetą?

Link to comment
Share on other sites

Kurde Ja zamiast uzupełniać wątek Bombi, wczoraj z sąsiadką biegałam za jej spylającą Haszczakówną.I tyle razy się mówi że to rasa nie dla każdego.
Potwierdzam że operacja Bombata będzie w poniedziałek o 17.Zoperowanie przepukliny + przeszczep mięśnia z prawej strony+kastracja ok800, ale trzeba się liczyć z powikłaniami,bo to jednak odbyt.Cóż, zakładam że nic się nie wydarzy ale..
Zaraz postaram się wrzucić foty i to nieszczęsne USG.
Co do faktury, to niestety wet jej nie wystawi i tyle.Będzie rachunek na osobę prywatną.

[IMG]http://i.imgur.com/UmKga.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...