Jump to content
Dogomania

Bombat umarł ;'(


Dżdżowniś

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agucha']Zapraszam do przedstawienia na wątku Skarpety Plaskatych faktury i prośby o dofinansowanie ;)
Regulamin na pierwszej stronie.[/QUOTE]
Zaraz złożę prośbę :loveu::loveu::loveu:

Na konto przyszła wpłata od Nelki :calus: - 50 zł. Bardzo dziękujemy :Rose::Rose::Rose:
Wpiszę w pierwszy post :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kochani, dostaliśmy pomoc dla Bombata od Skarpety Plaskatych :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
[quote name='Agucha']Fakturki jeszcze poproszę na podstawie których mogę dokonać wypłaty ;)

Chyba, że ma to być na zasadzie zaliczki - wtedy musicie określić kiedy faktury zostaną przedstawione.

[B]Skarpeta wspomoże Bombata kwotą 200zł.[/B]

Ps. Oczywiście poproszę o dane do przelewu![/QUOTE]

Super bardzo dziękujemy :kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Kochani, dostaliśmy pomoc dla Bombata od Skarpety Plaskatych :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:


Super bardzo dziękujemy :kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2:[/QUOTE]
Nie ma problemu!
Po to ją założyłam, żeby służyła Plaskatkom ;)
... oby było ich jak najmniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nelka']To poproś Myszkę jak się zgodzi to ja porobię fotki, wyśle jej na maila z opisami, a po zakończeniu bazarku powysyłam paczki.[/QUOTE]
Nelka, pamiętaj, że jeszcze u mnie są twoje fanty ;)
Wstawcie je w bazarek, bo ja nie prędko będę robiła kolejne.
Nie bardzo mam miejsce na przetrzymywanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Nelka, pamiętaj, że jeszcze u mnie są twoje fanty ;)
Wstawcie je w bazarek, bo ja nie prędko będę robiła kolejne.
Nie bardzo mam miejsce na przetrzymywanie :)[/QUOTE]

Agucha, to może następnym razem wystawisz, bo trzeba by cię wówczas zaangażować w wysyłanie fantów.
No i jak ktoś by kupił rzecz, która była by u mnie i u ciebie, to był by problem z doliczaniem za podwójną wysyłkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nelka']Agucha, to może następnym razem wystawisz, bo trzeba by cię wówczas zaangażować w wysyłanie fantów.
No i jak ktoś by kupił rzecz, która była by u mnie i u ciebie, to był by problem z doliczaniem za podwójną wysyłkę.[/QUOTE]
To jedynie ten minus, że przy fantach musiałaby być adnotacja, że przesyłki z 2 różnych miejsc.

Link to comment
Share on other sites

[B]Bomacik dziękuje cioteczkom [/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qgcXL-b64B0/TjHDbO_5FHI/AAAAAAAAA-w/wuFyD1v3-h0/s640/Bombat9.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-B-6SQozGnps/TjHDLF9hwpI/AAAAAAAAA-s/e4VjuWnIdc0/s640/Bombat8.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ymluQmYy_i4/TjHC7sORqUI/AAAAAAAAA-g/4L5RNi8HAyY/s640/Bombat7.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Cioteczki, Sonek666 może zrobić bazarek (Maruda666 obiecała), wyślijcie do niej zdjęcia. Ja chwilowo nie bardzo mogę ale na szczęście dobre dusze się zdeklarowały:)[/QUOTE]
Dobrze Mysiuniu, już piszę Sonek666, albo inaczej Nelciu skontaktujesz się z Sonek? Tak będzie prościej. Nasza Soneczka juz parę razy robiła cudne bazarki, to Kochana cioteczka :loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...