Jump to content
Dogomania

DRAMATYCZNA SYTUACJA w schronisku ! Zbieramy pieniądze na słome dla psiaków !~Józefów


Qeeriefire

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wyśle w tej sprawie TŻ, oni sa zaprzyjaźnieni, może się dogadają chłopaki :)

taką budę zrobił nam na zamówienie, z tym, ze to dla małego psa, no góra średniego. Zdjęcia na poczatku watku mojego bdt. Buda ma podwójne ścianki i styropian, ocieplany dach i blachę na dachu. Postawiliśmy ją na palecie, bo nie ma nóżek.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/127100-Oferuj%C4%99-bdt-dla-ma%C5%82ej-suni-ok.-Makowa-Maz[/url].

Link to comment
Share on other sites

o taka bude wlasnie mi chodzi - zeby dziura/drzwi nie zajmowaly 3/4 przedniej scianki bo wtedy w budzie jest zimno;
tylko na blaszany dach sie kierowniczka nie zgodzi, bo czesto psy wskakuja na dach, a po takim by sie slizgaly i moglyby sobie zrobic krzywde...
podoba mi sie, ze styropian jest miedzy sciankami, bo kiedy wylozy sie nim wewnetrzna strone budy to on sie idealnie nadaje do drapania, wygryzania i wyszarpywania; z nudow czy frustracji psy potrafia robic naprawde niemożliwe rzeczy...
po schronisku lataja kulki takiego wygryzionego styropianu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ew poszukaj na allegro - jest tego trochę
Ja zamawiałam dobre, z wiatrołapem budy u gościa mieszkającego w Bulkowie (niestety to kawałek do Was), ale zapytać można. Reklamował je właśnie na allegro, ale teraz go nie widzę. Tel do niego 608 286 148. Mówił mi, że do W-wy także je wozi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Ew poszukaj na allegro - jest tego trochę
Ja zamawiałam dobre, z wiatrołapem budy u gościa mieszkającego w Bulkowie (niestety to kawałek do Was), ale zapytać można. Reklamował je właśnie na allegro, ale teraz go nie widzę. Tel do niego 608 286 148. Mówił mi, że do W-wy także je wozi.[/QUOTE]
dzieki igam - zadzwonie do niego jutro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']wyśle w tej sprawie TŻ, oni sa zaprzyjaźnieni, może się dogadają chłopaki :)

taką budę zrobił nam na zamówienie, z tym, ze to dla małego psa, no góra średniego. Zdjęcia na poczatku watku mojego bdt. Buda ma podwójne ścianki i styropian, ocieplany dach i blachę na dachu. Postawiliśmy ją na palecie, bo nie ma nóżek.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/127100-Oferuj%C4%99-bdt-dla-ma%C5%82ej-suni-ok.-Makowa-Maz[/url].[/QUOTE]
Nie umiem znaleźc tego drugiego wątku, napiszę wiec tu o buzie i zmykam.
Niestety, doopka blada, sam koszt desek, styropianu itp. pan wycenił na 600 zł.........Tak że chyba lepiej kupic gotową budę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Nie umiem znaleźc tego drugiego wątku, napiszę wiec tu o buzie i zmykam.
Niestety, doopka blada, sam koszt desek, styropianu itp. pan wycenił na 600 zł.........Tak że chyba lepiej kupic gotową budę[/QUOTE]
chyba tak zrobimy - dziekuje kochana w kazdym razie za info :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B][SIZE=3][COLOR=magenta][SIZE=2]przelew za bude na kwote 415,00 zrobiony

drzwiczki dopasowane, zamowione i zapłacone - cena drzwiczek 39,00
przesylka 15,00 (niestety wysylaja tylko kurierem);
z malym rabatem jaki dostalismy wyszlo 53,20

czyli razem z buda bedzie 468,20

zostalo 46,80

poczekamy czy nie bedzie zadnych dodatkowych kosztow i jesli sie okaze, ze nie, to reszta kwoty zostanie wplacona na akcje sterylizacja;
[/SIZE]

[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu'][B][SIZE=3][COLOR=magenta][SIZE=2]przelew za bude na kwote 415,00 zrobiony

drzwiczki dopasowane, zamowione i zapłacone - cena drzwiczek 39,00
przesylka 15,00 (niestety wysylaja tylko kurierem);
z malym rabatem jaki dostalismy wyszlo 53,20

czyli razem z buda bedzie 468,20

zostalo 46,80

poczekamy czy nie bedzie zadnych dodatkowych kosztow i jesli sie okaze, ze nie, to reszta kwoty zostanie wplacona na akcje sterylizacja;
[/SIZE]

[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]
Super ! Psiaki na pewno się ucieszą :)

Link to comment
Share on other sites

na wątku Znajdek Malawia napisała:

[quote name='Malawia']Koleżanka ma do oddania dwa materace z dziecięcego łóżeczka(po bliźniakach) w stanie bardzo dobrym, jakieś kocyki...czy jesteście chętni to wziąć ??? I czy ewentualnie ktoś może to odebrać z Bródna?[/QUOTE]

Jeśli Pani Joli od Znajdek to się nie przyda to może Wam?

Link to comment
Share on other sites

napisalam do malawii przed chwila; moze z brodna sie da odebrac te matercyki w drodze z pracy do domu :)

a buda wczoraj dojechala do schroniska - pani wanda powiedziala, ze na razie jest jeszcze zafoliowana, ale docelowo bedzie stala na dziedzincu; mam do niej jeszcze drzwi (przyszly do mnie do domu) a do tego planuje przykrecic tabliczke z napisem "dogomania.pl" tak zeby zostala po naszej akcji pamiatka :)
jak pojade do schroniska to zrobie zdjecie i tu wstawie - to buda od was kochani i za to bardzo wam dziekuje :Rose::Rose::Rose:

ps
46,80 zostalo wczoraj wplacone na konto akcji sterylizacja, ale cos tam sie chyba zle dzieje...
mam nadzieje, ze wszystko sie wyjasni bo to bardzo cenna inicjatywa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...