Jump to content
Dogomania

Wyprawa z psami w Beskidy !!! A potem...


Manu

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam no nareszcie na forum..:) ale sie stesknilem za tematem wyprawa nawet nie moglem napsiac ze fajne zdjecia z wypadu Leszka:)

odpada mi wypad (cos nie po polskiemu ale co tam :) )w ten weekend w gorki.... brak funduszy..:)

Link to comment
Share on other sites

witam no nareszcie na forum..:) ale sie stesknilem za tematem wyprawa nawet nie moglem napsiac ze fajne zdjecia z wypadu Leszka:)

odpada mi wypad (cos nie po polskiemu ale co tam :) )w ten weekend w gorki.... brak funduszy..:)

A mnie znowu to goopie gg nie działa.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

I tak jak wcześniej pisałam, dziś poszłam sobie sama z Paco w górki. Najpierw weszliśmy na Szyndzielnie, następnie przez Klimczok na Błatnią. Trasa świetna :D Naprawdę przyjemnie się szło, bo pogoda się udała i było dość mało ludzi na szlaku 8)

No a teraz najważniejsze :D Szłam sobie tak szlakiem, a tu nagle z naprzeciwka wychodzi Leszek z Killerkiem :wink: Ehh dogomaniacy to są wszędzie i nawet na szlakach ich można niespodziewanie spotkać :lol:

Reszte trasy już pokonaliśmy razem. Aaa i jeszcze jedno: Killer nie próbował zjeść Paco, co więcej szli obok siebie :o 8)

Poniżej kilka fotek, a jak Leszek wróci to wstawi więcej lepszych :

Spotkanie z Leszkiem :)

_280700_n.jpg

A tu zdjecia z trasy i widoczki

_280712_n.jpg

_280710_n.jpg

_280711_n.jpg

_280708_n.jpg

_280704_n.jpg

_280705_n.jpg

_280707_n.jpg

_280709_n.jpg

_280703_n.jpg

_280701_n.jpg

_280706_n.jpg

_280713_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

No :D po prostu szok !! :o

Dwaj najwieksi wrogowie jak w jednym zaprzegu!! :o

13.jpg

A tu wlasnie idziemy sobie a jakaś kobitka z naprzeciwka

robi nam zdjecia 8)

4.jpg

Ale szybko poznaliśmy kto to taki :D i ruszylismy dalej

juz wspólnie na tradycyjne przecieranie kolejnego szlaku

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

14.jpg

11.jpg

12.jpg

PS

Fajnie było jak zwykle :D a next week idziemy sobie na

imprezke taka bardziej etnograficzna po wioskach górskich

w okolicach ukochanej Madohory - jak zwykle do przejścia

ze 30 km po bezdrożach czyli to o co chodzi :angel:

Link to comment
Share on other sites

buu ja tez chce :(

Ale jednak na 30km to Malenstwa nie zabiore bo chlopakowi starcza te ok.3.5-4h ruchu dziennie czyli mniej :roll: jeszcze bym potem go na raczki wziasc musiala...Ale tak sie zastanawiam czy bez psa nie przybyc i przyznam sie,ze kusi mnie to,oj kusi :oops:

BTW.czyli ani jednej zywej duszy zescie nie spotkali ? :hmmmm:

Moze jaka zaraza tam panuje ? :hmmmm:

:wink:

Link to comment
Share on other sites

No dokonalismy z Agnieszka prostej diagnozy spolecznej i odkrylismy ze beskidy nie sa cool, trendy etc etc :P ... nie spotka sie tam brygady reporterow TVN ( predzej juz BBC ;-) ) ... szanse na udzial w reality marne wiec ... wiec :wink:

super jest :D cale gory dla nas !!

Link to comment
Share on other sites

hello:-) proponuje niedziele ... wlazimy zielonym szlakiem w kierunku madohory grzbietem przez wioske gron i potem zahaczymy o hatale ... to takie smiszne przysiolki bez kontaktowo cywilizacyjne - powinny byc fajne klimaciki - trasy nie znam w 80 % no ale jest lato i nie ma 1,5 m sniegu wiec to raczej zaleta :D

to kto sie zalapuje ;-) ?

PS

musimy sie zsmsowac w piatek wieczor co i kto i gdzie dokladnie - my sie w miare dostosujemy bo mamy najblizej

hej

Link to comment
Share on other sites

hmmm to ja jeszcze nic nie mowie ale moze ja sie zalapie :D bo niestety nie jade do krakowa pewna osoba ma obrone 8) ale to ja poprosze gdzie mam sie pojawic jakie jet miejsce docelowe? co i jak bo ja ostatnio zakrecony :D

Link to comment
Share on other sites

Leszek a ile to jest km ? Bo teraz przez ostatnie dni są straszne upały i jak to będzie jakiś długi dystans to nie wiem czy nie za ciepło dla psów...

Co prawda mam na niedziele troche planów, ale jakby się zebrała ekipa to może zdecyduje się jednak jechać w górki z wami :D

Link to comment
Share on other sites

wlasnie skonczylem walczyc z fu.... kompami i czytam o ludkach w tych wioskach co to bedziemy tam sie paletac w niedziele - ciekawe rzeczy bo to ludnosc pochodzenia woloskiego dosc odizolowana od pozostalych gorali beskidzkich ;-) ... mam nadzieje ze nie pomylilem sie z ocena cienia ;-) i nie bedziemy zasuwac jakims zboczem skapanym w sloneczku :evilbat: jezusiczku jak ja kocham snieg :roll:

Link to comment
Share on other sites

hmmm wiecie co Aga i Rav .... sie tak ostatnio zastanawialem nad tym czy przypadkiem nasze bogato ilustrowane posty nie swiadcza o tym, ze imprezki sa takie bardziej w zamknietym gronie i kazda nowa osoba zostanie zezarta i/lub jak to juz ustalono z carragan zakopana w ziemi :P ... nic bardziej mylnego :D ... jestesmy otwarci na nowe wyzwania prawda ??? :D

Link to comment
Share on other sites

Runa ale my robimy wypadziki przez caly rok :D wiec nie ma co sie martwic..jak nie latem to zima :)

moze i masz racje Leszek ze chyba wszyscy mysla ze my jestesmy dosc szczelna grupka ale to nie prawda wiec jesli kto tylko ma ochote zapraszamy wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Rav, Manu obiecała zająć się Shamukiem wrazie czego więc jeśli bedą dalsze wypadziki jeszcze latem to my się piszemy :)

Mam wakacje więc ta pora mi najbardziej odpowiada. A dla Runy to dopiero będzie frajda :D

Link to comment
Share on other sites

to co jedzie ktos jutro w gorki? :D obiecuje ze nie bedziemy gryzc :P ani ze skarpy zrucac nowo przybylych :)

Runa no to zapraszamy na wypad daj znac kiedy mozesz isc tzn u mnie w gre wchodza tylko weekendy, niestety praca

Link to comment
Share on other sites

i jak bylo ? Mysmy nie poszli,bo ja katowalam szczurka wystawami :lol:

BTW.od dzisiaj jest mlodziezowym championtem polski (zabral wniosek w Bytomiu,LEsznie i Krakowie czyli na dobra sprawe zrobil championat w 1m-c i 4 dni :o ) i nie wiem,czy wypada aby sie z plebsem zadawal :evilbat: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dawac mi tu foty,ale juz :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...