Jump to content
Dogomania

PYTIA odeszła... Nastała SETA.


kinga

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NIe,
bo dziś rano złapaliśmy winowajcę.

To jest [B]IRA[/B]. !!!

Nasikała na posłanie Mareya w łazience, czyli jeszcze nie zdążyłam położyć w sypialni, a znów muszę prać.....

Coś tak czuję, że będę musiała posłanie komuś albo oddać, albo wyrzucić, bo chyba jak kot sobie upatrzył coś do obsikiwania, to cały czas będzie obsikiwać.

Nie mam pomysłu co z tym fantem zrobić.

ps. Mocz Pytii jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']Zawsze wiedzialam, ze Pytia ma klase. Nie tylko mocz jest o key, ale i oddawany zostaje we wlasciwym miejscu! :razz:[/quote]

samoglow - niniejszym dziękuje za wsparcie :Rose:

- bo juz nie wiedziałam, czy mam proszek do prania wysyłac, czy szmaty do scierania, czy sprowadzać Pytię...

Link to comment
Share on other sites

Drogie Panie,

jeśli chodzi o posłanie Marleya, Pytia była od początku poza podejrzeniem, bo ona na górę nie wchodzi !! :p

Ale na dole sobie posikuje gdzie chce :evil_lol:.
Dostała swoje posłanie i od razu się na nie wpakowala :evil_lol:.

Leki na nietrzymanie moczu nie pomagają. Robi się jakaś receptura w aptece. Może to pomoże.

Za to kaszle jak stary gruźlik. Wracamy do leków sercowo-płucnych w zwiększonej dawce (które są moczopedne :placz:). Ale może ją znowu wyprostuje, bo teraz to nawet chodzić jej się nie chce. Juz niech sika w domu, byle nie kaszlała.

Za to Marley ma za dużo energii. Może jakieś leki na otępienie......?????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pytia jest już u mnie ponad rok :multi:
I jakoś nie widzę życzeń urodzinowych ..... :mad:

A na poważnie, to byliśmy z Pytią znowu u lekarza, bo ona ciągle kaszle. Zresztą nie tylko ona. W tamtym tygodniu cała zgraja była u weterynarza - Jonatan trzy razy, bo on też kaszle. A że niedawno i on i Pytia przechodzili kaszel, to nie chciałam ich faszerowac antybiotykami od razu, ale niestety się nie obyło bez leków. Ira ma zapalenie spojówek, Filemonm szczepienia, Marley krew (wszystko u niego ok).... i tak cały tydzień minął na wizytach weterynaryjnych:p

W każdym razie weterynarz zajrzał do paszczy Pytii co by gardło obejrzec i znalazł ...... nadziąślaka w paszczy.

Tak więc najpierw wyleczymy kaszel, potem weźmiemy kawałek nadziąślaka do badania.

Atak w ogóle, to po całym tygodniu jeżdżenia do weterynarza, zrobiłam rozpiskę na kartce A4 !!! co,komu, ile, czego podawac. I tak się gubię :p

Niedługo drugą rozpiskę zrobie sobie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

nadziąślak to taki guz na dziąśle, u starszych psów najczęściej niezłośliwy, ale potrafi się porządnie rozrastać, dlatego najlepiej ponoć to od razu całe usuwać, na wszelki wypadek daje się też standardowo do badania histopatologicznego, żeby wykluczyć nowotwór złośliwy

tyle że jeśli nie jest złośliwy, to i tak ma tendencje do odrastania:roll:

taka mądra jestem, bo Darma miała w zeszłym roku,ciachaliśmy, zbadaliśmy, wszystko ok i regularnie jej teraz do dzioba zaglądam sprawdzić, czy to nie odrasta, na szszęście nie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']Ło matko! Ciagle nie potrafie pojac skad u zwierzakow tyle nowotworow :shake: ![/quote]

A ja mam na to swoją teorię:

- Od momentu, kiedy medycyna weterynaryjna jest w stanie wyłapać, ze to nowotwór :lol:.

Myślę, ze z nowotworami u psów to tak jak z nowotworami u ludzi.

Kiedyś (jako to babcia mówiła) ludzie umierali na katar żołądka, katar jelit, katar brzucha i czego tam jeszcze.
Teraz wiadomo, że to nowotwór :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

witam po długiej przerwie :p

Ponieważ dorwałam się do komputera, mam dla Was zagadkę:

Co to jest ???

[IMG]http://img167.imageshack.us/img167/7018/img2815qc9.jpg[/IMG]

A tu śpiący Jonatan - bardzo musi mu byc wygodnie :evil_lol:

[IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6373/img2869am3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...