Jump to content
Dogomania

PYTIA odeszła... Nastała SETA.


kinga

Recommended Posts

[quote name='Kasie']Nadzieja moja w tej willowej dzielnicy.[/quote]

ale ja tam nie mieszkam :shake: - za wysokie progi :shake:

...kiedyś, dawno, bardzo dawno temu mieszkałam - w innej, ale też willowej :p
- ale od 1,5 roku mieszkam w samiutkim środku wsi - takiej, co to wszystkie psy chadzają luzem po całej okolicy ( wariant lepszy) albo siedzą całe życie na klasycznych łańcuchach ( wariant gorszy)

wiec jako kobieta ze wsi :eviltong: - muszę czekać, aż moja koleżanka z tej dzielnicy willowej wróci zza granicy :cool3: ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasie']Uuu, to u Was rzeczywiscie willowe te dzielnice skoro "kobietom ze wsi" :evil_lol: tam wejść się nie da...:loveu:
Kinga, a Twoich synów tam wysłać? Przykleja plakat, z takim pyszczkiem Pytii jak w banerku. Telefon w końcu będzie do Ciebie na wieś.[/quote]

he he, moich synów jak moich synów :eviltong: , ale Dessi mieszka w tejże dzielnicy willowej... :loveu:

nooo, Dessi, kochana, jak z nieba mi spadasz :lol: - a Ty jeszcze chodzisz z psem na spacery tam, gdzie chadza towarzystwo z dzielnicy willowej :lol:

pochadzaj na te spacery w zbożnym celu... :evil_lol:

( i tu wiem, co nastąpi - :placz: - Dessi zniknie, bo ona rzadko bywa na dogo :placz: ... ale ja mam jej komórkę :evil_lol: :diabloti: )

Link to comment
Share on other sites

Oj, żeby z tą komórką Dessi nie było tak jak z Camarową (miała ją w toalecie spóścić). No i ja dzis na stacjonarny dzwonię bo mówię że nie ma komórki (tak deklarowała na publicznym forum coby telefonów od sznownej koleżanki z Koszalina nie odbierać albo-li od tych z Krakowa w sprawie psów.
No wiec Camara na stwierdzenie że nie ma komórki, mówi, ze wcale nie w toalecie tylko w torebce i nie słyszy! :mad:
Czyli można do niej dzwonić :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasie']Oj, żeby z tą komórką Dessi nie było tak jak z Camarową (miała ją w toalecie spóścić). No i ja dzis na stacjonarny dzwonię bo mówię że nie ma komórki (tak deklarowała na publicznym forum coby telefonów od sznownej koleżanki z Koszalina nie odbierać albo-li od tych z Krakowa w sprawie psów.
No wiec Camara na stwierdzenie że nie ma komórki, mówi, ze wcale nie w toalecie tylko w torebce i nie słyszy! :mad:
Czyli można do niej dzwonić :p[/quote]

ja już do Camary dzwoniłam na tę komórke utopioną rzekomo w sedesie parę dni temu - z tym samym pytaniem, czemu odbiera, skoro ją utopiła :diabloti:

ale ona - odkąd weszła w te szczeniory - przestała interesować się moimi psami :shake: - bo ja to handluję głównie dużymi i starymi... :placz:

( Kasia - a nie chcesz jakiegoś dużego i starego? :lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']
...ale ona - odkąd weszła w te szczeniory - przestała interesować się moimi psami :shake: - bo ja to handluję głównie dużymi i starymi... :placz: [/quote]

duże i stare są najlepsze :p nie biega toto bez potrzeby... przewidywalne jest... i przestrzega reszty... takich tam.... karibubowych przykazań :evil_lol:

i prosze mi tu pod nieobecność nie obrabiać pupy :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dessi']Obiecuję, że nie zniknę;), popytam... ale potrzebuję trochę czasu;)
Śliczna jest ta sunia :loveu:

Acha zaniosę ogłoszenie do weterynarza, i trochę porozklejam w okolicy :cool3: tylko jaki podać namiar??[/quote]

Hurra! Dessi nie zniknie! :multi:

[B]Dessi[/B] - namiary zawsze na mnie: mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
kom. 600-870-571

tyle, że... ja to powtarzam zawsze i do znudzenia - :oops: :oops: :oops:
- Pytia nie jest śliczna :shake:
- Pytia jest starsza, dużą, płową suką, zapewne w schroniskowych warunkach wyglądającą jeszcze dużo starzej, niż gdyby była czyjaś... :placz:

wiem, żem świnia :oops: - ale marzy mi sie, ze ktoś się w niej zakocha bez względu na to, ze w realu wyglada dużo gorzej - i tak, jak w przypadku mojej znalezionej na moście biedy - będzie mu obojętne, jak w rzeczywistości wyglada...

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Kinga, że to nie prawda o Pytii? Moze ona nie jest w Twoim guscie, może dla Ciebie jest przecietna. Ale są ludzie dla których taki psiak jest właśnie idealny. Popatrz, ja z charakteru nie moge się przyzwyczaic do psów ruchliwych, szalejacych, skaczących po Tobie. Uwielbiam za to takie psie indywidualności, widać ze myślące itd. A są ludzie dla których psiak właśnie powinien być taki, że go wszędzie pełno, na wszystko musi zaszczekać, odwachac, wszystko sprawdzić.

I tak bedzie z pytią. Znajdzie swój dom, swojego człowieka. Oby tylko to było wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

ależ ona jest jak najbardziej w moim guście :loveu: - jest przecież PRAWIE tak piękna jak Lincoln, prawda? :lol:

tylko chciałabym, żeby mój gust pokrył się z czyimś gustem...:cool1:

ja po prostu chyba nie mam charakteru pt: moje jest the best :oops:
- bo wydaje mi się, że przereklamuję, i później będzie klops...

( mam dobitną nauczkę... z zupełnie innej beczki :lol: :

dawno temu poszłam do kina na film, zresztą klasyk światowy - moze dośc mocny, krwisty nieraz i brutalny - ale przepiękny, jeden z najpiękniejszych, jakie widziałam - wiec siedziałam cały czas w kinie na wstrzymanym oddechu. No to wracam do akademika i zaczynam się dzielić wrażeniami z tego filmu: tylko ach i och, a ja... potrafię kłapać jęzorem, jak mam natchnienie. Wszyscy oniemieli, cóż to za cud - i następnego dnia w te pędy ruszyli do kina.
Spotkałam wieczorem kolegę, który jakoś dziwnie na mnie spojrzał, i wybuchnął: " Czyś ty oszalała z tym filmem? Jaki piękny? Jaki o miłości i przyjaźni? Wytrzymałem pół godziny i wyszedłem..." )

noooo.... zawsze mi się ta sytuacja przypomina, jak mam zacząć te moje achy i ochy...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Kinga - jak ja dobrze rozumiem to wszystko, o czym piszesz... Ale faktem jest, że psy są w różny sposób piękne i każdy ma szansę znaleźć swojego amatora (a te najbrzydsze z kolei mają szansę trafić na ludzi o największym sercu).
Pytia ma swoją niewątpliwą urodę, choć najlepiej byłoby, gdyby ten ktoś, na kogo czekamy, zakochał się w jej mądrym spojrzeniu np...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dessi']Podnoszę Biszkoptową Królewnę:loveu:
[SIZE=1]Już rozpuściłam języki.[/SIZE][/quote]
to znowu my, od Klaczka/Hipisa :loveu: Do tej pory obejrzalo Pytie na allegro okolo 650 osob. :-o Aukcja konczy sie jutro, ale wystawie ja ponownie. :multi: Zrobie tez plakaciki, jak tylko moj syn, politechniczny student wylezie z biezacego kolokwium:czytaj: , bo sama nie za dobra jestem w komputerach. :placz: Trzeba namowic jeszcze Kinge, aby pokazala na dogomanii Bemola i Fokuske i oczywiscie oba pieski sa najpiekniejsze, a nie takie sobie:mad:
One tez czekaja w kolejce na Allegro i do plakacikow. Wszystko przez te prace i studia....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']Hurra! tyle, że... ja to powtarzam zawsze i do znudzenia - :oops: :oops: :oops:
- Pytia nie jest śliczna :shake:
- Pytia jest starsza, dużą, płową suką, zapewne w schroniskowych warunkach wyglądającą jeszcze dużo starzej, niż gdyby była czyjaś... :placz:

wiem, żem świnia :oops: - ale marzy mi sie, ze ktoś się w niej zakocha bez względu na to, ze w realu wyglada dużo gorzej - i tak, jak w przypadku mojej znalezionej na moście biedy - będzie mu obojętne, jak w rzeczywistości wyglada...[/quote]

Kinga, bo Cię szczelę :evil_lol: [B]Pytia jest śliczna !![/B]
Mi się baardzo podoba i tyle.
Dziś pogadam z TZ ostatecznie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Już wcześniej pytałam Jonatana, czy chce siostrzyczkę, on jednoznacznie odpowiedział donośnym głosem : YHY.
Więc jestesmy 2:1 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']o ile sie orientuję, Jonatan - to jest 100% tego, czego mixem jest Pytia... :loveu:[/quote]

Kingo, znowu ćwiczysz nasz umysł. To łamigłówka. Czego mixem jest Pytia? Podhalan? Labrador? Golden? Mix-mixa? Jonatan może być więc wszystkim. Albo odwrotnością Pytii.

Katcherina, za kogo mam trzymać kciuki? I powiedz, ze te psy z Koszalina to sa jakies wyjątkowe. Bo są. Ja wiem co mówie. Mam dowody!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasie']Kingo, znowu ćwiczysz nasz umysł. To łamigłówka. Czego mixem jest Pytia? Podhalan? Labrador? Golden? Mix-mixa? Jonatan może być więc wszystkim. Albo odwrotnością Pytii.

![/quote]

Kasie kochana - najciemniej pod latarnią :p

przeczytaj [B]ze zrozumieniem [/B]tytuł wątku Pytii :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasie'] Camara ma tutaj racje że jak są [B]dobre zdjecia[/B] to jest większy odzew. Nie żebym Kinga sugerowała że te co zrobiłaś są kiepskie :roll: ale moze takie na spacerze? Z ludźmi? [B]Może koło dziecka[/B]? Sama juz nie wiem.
.[/quote]

ale ja nie mam pod ręką takich dzieci do zdjęć :shake:

starsze perfidnie urosło :placz: i jest już największe w rodzinie :placz:, więc dziecka nic a nic nie przypomina,mimo, ze ma tylko 13 lat

a młodsze jest astmatykiem i w schronisku zaczyna się dusić ( co za wstyd :oops: :oops: :oops: - dziecko takiej matki :oops: )

tylko Kasie blagam, nie proponuj mi, żebym zdjęcia psów schroniskowych robiła np. na kanapie, żeby je lepiej pokazać... bo już taką poradę miałam ostatnio :roll:

na razie wiec nie będzie nowych zdjęć:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Jonatan jest tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=3018&page=180[/URL]
Zdjęcia wklejone przez cuciolę na str.180 i 181 - cały mój zwierzyniec[/quote]

karina, Jonatan jest piękny :loveu:
kiciaki też :p

no i oczywiście Pytia też jest :iloveyou:
choć to oczywiste, to przypomniec warto...
no i byłby to nietakt wobec gospodyni tego wątku!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...