Jump to content
Dogomania

Gabrysia - ONka z ogromnym guzem ODESZŁA ZA TM :(


tayga

Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem znowu. [B]Sprawdziłam forum owczarka.pl i tak jak pisałam jest ciągle w w konserwacji. Jak tylko będzie dostępne zrobię Gabrysi temat.[/B] Jeśli chodzi o forum na owczarki w potrzebie, to już się tam zarejestrowałam, ale z tego co widziałam, to nie jest ono zbyt uczęszczane. Mimo wszystko wstawię tam też informacje o suni. Może akurat znajdzie się jakaś dobra dusza.
Trzymaj się sunieczko kochana :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

Jestem i podnoszę Gabulę nocną porą :loveu::loveu::loveu:

Melduję, że temat na owczarek.eu dziewczyna ma już zrobiony. Można zobaczyć
[FONT=&quot][URL]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?p=25841#post25841[/URL][/FONT]

Forum na owczarek.pl nadal niedostępne. Jak tylko coś się ruszy tam też założę :lol:

Link to comment
Share on other sites

dzieki wam wszystkim za pomoc i wsparcie - gdyby nie to to moja pomoc Gabrysi i innym nie byla by wystarczajaca :) super ze czlek wie ze nie jest Sam !!!!!!

Mysle nad pojsciem z gabryska do doktor Karas -Teczy od chorobob skory co myslicie o tym ? Nigdy nie bylam ale slyszalam o niej wiele dobrego
W tej chwili Gabryska dostaje enroxil siemie lniane i jest kapana i smarowana chemidina i chitopanem
ale nie widze jakichs spektakularnych wynikow - drapei sie jak drapala a rany nie przysychaja ...

Link to comment
Share on other sites

Może cioteczka Teresa Borcz coś doradzi, żeby choć doraźnie przynieść ulgę Gabrysi. To swędzenie musi Jej bardzo dokuczać i te rany :shake: Ciotka Teresa ma doświadczenie i zna wiele sposobów.
Trzymaj się mocno sunieczko. Coraz więcej osób wie o Tobie chce Ci pomóc :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajka_72']No i ja jestem. Unixena - Slonko :)przez Ciebie i te wiecznie biedne onki z torbami pójdę;) Psinka przecudna i przebiedna;( dorzuce jakaś stowe na początek:) pózniej może się uda jeszcze:) trzymam mocno kciuki za szczesliwy los slicznoty:)[/QUOTE]
Kajciu ja juz powinnam zostwiac offy na watku Sabinki w worku na glowie ..heheh (dla niepoznaki ,ze to nie ja .:siara:...) Tak sie zastanawiam ..na tym pojsciem z torbami ....hehhe:evil_lol: .kupilam kiedys taka duuuzaaa wielgachna torbe .Moze jak juz pojde ..to choc zmieszcze ...pol dobytku ..:eviltong:..ale jak co to chetnie pozycze ..Bo nie wiem ,czy moj slubny predzej spakuje mi torbe :diabloti:..czy Twoj Brylant ;)..jak co to wolaj ..torba jest ogromniasta jak siedem nieszczec .(na pewno Kajcia zmieszcza sie tam Twoje 4 onki ..moze jakos jeszcze upchniesz Prezesa:cool3:)

Link to comment
Share on other sites

Marysiu, a zauwazylas , ze ta sunieczka wyglada zupelnie jak moja Viki ? :( tzn, pyszczek ma bardzo podobny i umaszczenie tez :( serce mi peka jak to widze ale bedzie dobrze....musi i koniec :lol:
Unixena :lol: trzymaj te torbe , nigdy nie widaomo kiedy sie moze przydac :) im wieksza, tym lepiej....jak sie uda to moze jeszcze corke w nia wsadze;) , moze kto przygarnie matke z dzieckiem? ;)....i reszta dobytku .
Cioteczki, dawajcie nr konta bo trzeba przelew robic jak najszybciej ;)

Link to comment
Share on other sites

Kajciu konto podane w 1 poscie .Organizacja Viva.Podasz tylko swoj nick z dogo przy wplacie ....Ja tez placilam na to samo konto ale z FB.Wszystkie dane lacznie z danymi do przelewow sa skopiowane z FB.Dzieki kochana ,ze jestes z nami na watku i ze pomagasz Gabuni .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']
Mysle nad pojsciem z gabryska do doktor Karas -Teczy od chorobob skory co myslicie o tym ? Nigdy nie bylam ale slyszalam o niej wiele dobrego
W tej chwili Gabryska dostaje enroxil siemie lniane i jest kapana i smarowana chemidina i chitopanem
ale nie widze jakichs spektakularnych wynikow - drapei sie jak drapala a rany nie przysychaja ...[/QUOTE]

Karaś-Tęcza jest bardzo dobrą lekarką. Prowadzi mojemu koledze owczarka niemieckiego od 7 lat - pies ma atopowe zapalenie skóry. Karaś leczy go z dobrym skutkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajka_72']Marysiu, a zauwazylas , ze ta sunieczka wyglada zupelnie jak moja Viki ? :( tzn, pyszczek ma bardzo podobny i umaszczenie tez :( serce mi peka jak to widze ale bedzie dobrze....musi i koniec :lol:
Unixena :lol: trzymaj te torbe , nigdy nie widaomo kiedy sie moze przydac :) im wieksza, tym lepiej....jak sie uda to moze jeszcze corke w nia wsadze;) , moze kto przygarnie matke z dzieckiem? ;)....i reszta dobytku .
Cioteczki, dawajcie nr konta bo trzeba przelew robic jak najszybciej ;)[/QUOTE]
No właśnie skojarzyła mi się z Viki......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...