Jump to content
Dogomania

Gabrysia - ONka z ogromnym guzem ODESZŁA ZA TM :(


tayga

Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OPeracja Gabrysi w srode o godzinie 11 !!! trzymajcie kciuki mocno mocno - dzisiaj ostatnia kontrolna wizyta u doktor Karas-Teczy o 19
mam nadzieje ze srode wieczorem po guzie tym najwiekszym u Gabrysi nie bedzie juz sladu
za chwile Gabrysia bedzie kapana - trzeba wyprac jej wszesytkie strupki ktore sa powysychane i nawilzyc skore bo w czasie miedzuoperacyjnym nie bedzie juz takiej mozliwosci
Basia ma sciagniete szwy - rana zagoila sie dobrze - pozostal tylko krwiak ktory powinien sie wchlonac w najblizszym czasie - Basia to silna baba i zdrowieje z dnia na dzien :)
Dziewczyny byly w piatek w Vivie pokazac sie i magda naocznie widziala jak goja sie obie w tempie blyskawicy :)
Kciuki wszystkich potrzebne na srode zacisniete !!!!

Link to comment
Share on other sites

Oj Iwonko ..to ja juz dzis zaciskam lapki ..a w srode to juz na maksa .Musi byc dobrze ,tak bardzo chcemy ,by obie panienki wyzdrowialy.One sa takie sliczne ,jak aniolki .Mizianka dla piekniotek i dla Ciebie Iwono serdeczne pozdrowienia .Dzieki za wspaniala opieke .Pamietaj ..nie jestes sama ..my jestesmy z Toba i z psinkami ...nawet na odlegosc .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']mam dla Gabrysi pieniądze z bazarku...proszę o nr konta:)[/QUOTE]

Jeśli możesz pomóc Gabrysi, prosimy przelej darowiznę na konto:

07 1370 1109 0000 1701 4838 7300

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kopernika 6/8, 00-367 Warszawa
Koniecznie z dopiskiem „GABRYSIA”.


dziekujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']Jeśli możesz pomóc Gabrysi, prosimy przelej darowiznę na konto:

07 1370 1109 0000 1701 4838 7300

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kopernika 6/8, 00-367 Warszawa
Koniecznie z dopiskiem „GABRYSIA”.


dziekujemy :)[/QUOTE]
zrobiłam przelew na kwote 207 zł jest to dochód z bazarku zorganizowanego przez czarlisława1 ze wsparciem arim....
w tytule na pisałam "Gabrysia od danavas z bazarku z dogo"...prosze o potwierdzenie gdy pieniądze będą na koncie fundacji

trzymam kciuki za powodzenie operacji!!!!

Link to comment
Share on other sites

Gabisia po operacji - ma usuniet amacice jajniki wraz z guzami na nich - doktor olkowski powiedzial ze guzki na jajnikach byly bardzo duze - usunieta rowniez jedna cala listwa mleczna wraz z wezlem chlonnym - ta n aktorej znajdowal sie guz king size
Pojechalam wczoraj po odbior Gabi na 21 - Gabi byla juz wybudzona obolala ale przytomna :) dojechalysmy na 23 bo zanim wszystkie formalnosci itp no i milanowek od Marek to troche drogi :) Ale warto tam jezdzic :)

Nocka zniosla bardzo kiepsko - doktor Olkowski polecil podanie jeszcze jednej kroplowki w wolnym wlewie wiec podawalam prawie do 4 nad ranem potem juz mi sie odechcialo spac - ale poleglam o 6 do 8 :-) co za szalenstwo :)
Gabi dostaje tramal bo bardzo zle znosi bol i kroplowke po raz kolejny poniewaz ani jesc ani pic nie chce niestety
Ugotowalam indyka kupilam serek bieluch i mam nadzieje ze wieczorkiem troche zje ...
W kazdym razie teraz moze byc tylko lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

oj kochana ty opocznio tych nieszczesliwcow..... tyle wysilku nie moze i nie pojdzie na marne...
a operacja byla ciezka to nie ma sie co dziwic, ze Gabi taka niemrawa.... no i boli ja zapewne ... bidulka...

a ty troszke odpocznij, postaraj sie moze nawet zasnac....

sciskam was obie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']Gabisia po operacji - ma usuniet amacice jajniki wraz z guzami na nich - doktor olkowski powiedzial ze guzki na jajnikach byly bardzo duze - usunieta rowniez jedna cala listwa mleczna wraz z wezlem chlonnym - ta n aktorej znajdowal sie guz king size
Pojechalam wczoraj po odbior Gabi na 21 - Gabi byla juz wybudzona obolala ale przytomna :) dojechalysmy na 23 bo zanim wszystkie formalnosci itp no i milanowek od Marek to troche drogi :) Ale warto tam jezdzic :)

Nocka zniosla bardzo kiepsko - doktor Olkowski polecil podanie jeszcze jednej kroplowki w wolnym wlewie wiec podawalam prawie do 4 nad ranem potem juz mi sie odechcialo spac - ale poleglam o 6 do 8 :-) co za szalenstwo :)
Gabi dostaje tramal bo bardzo zle znosi bol i kroplowke po raz kolejny poniewaz ani jesc ani pic nie chce niestety
Ugotowalam indyka kupilam serek bieluch i mam nadzieje ze wieczorkiem troche zje ...
W kazdym razie teraz moze byc tylko lepiej :)[/QUOTE]
Na cale szczescie juz jest po wszystkim ...najgorsze Gabunia ma za soba .Bedzie dobrze .;)

Link to comment
Share on other sites

Gabisia drugi dzien po operacji - wciaz obolala zjadla troche wolowiny - chce jesc tylko wolowe i sparzone w malych kawaleczkach wiec dostaje
bieluch serek tez jej smakuje - zjadla kubeczek
temperatura wciaz podwyzszona do 39.6 ale i tak mniej nizeli wczoraj
Gabisia przespala nocke. Doktor Olkowski kazal odtswic tramal i kroplowki i zobaczyc co gabisia na to - po tramalu czesto psy nie chca jesc ale bol wczoraj trzeb abylo zniesc
Mialam ciezki tydzien - zabralam kota w strasznym stanie i pomimo przetaczanai krwi siedzenia 4 noce podawanai wszystkiego co tylko mozna bylo nie dal rady - Franek odszedl tak mi przykro ze nie zabralam go z lecznicy wczesniej cudowny wspanialy kot ktory zostal przyniesiony przez karmicielki oskalpowany - jakis gnoj oskalpowal go od szyji az po plecy
Mial ostry stan zapalny zoladka jelit trzustki odszedl jako domowy kot Franciszek spiac na lozku bedac czyjs - przynajmniej to moglam mu dac - to niesprawiedliwe



Ja mialam nadzieje ze tez pospie ale cholerna burza i ulewa znowu nie pozwolily mi sie polozyc do pozna - mam nieszczelny dach cholera i przecieka mi w takei ulewy w kilku miejscach wiec biegalam ze szmata i podstawialam miski bo juz raz mi zalalo tak ze panela powstaly
Ide dzisiaj popytac gdzie jest jakis dekarz niech wlezie na dach i powie co sie tam dzieje bo jesienia moze byc nieciekawie
Dostalam szkolenia od pazdziernika uffff zatem zyc bede :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...