Jump to content
Dogomania

Czekała, czekała... i się doczekała. Porzucona DON-ka Lana już w swoim domu!!


Marysia R.

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marysia, ale skoro ochroniarze czy firma, w której sunia koczuje dzwonili do schroniska... to chyba wiedzą do którego?
blisko błonia jest milanówek, żyrardów (w miarę blisko) - te dwa przychodzą mi do głowy...
może warto skontaktować się z fundacją emir? [url]www.fundacja-emir.pl[/url] - tel. do prowadzącej pani krysi to 601 300 726
może warto z nimi się dogadać i szukać domu dla "babuni ON-uni" ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Rozmawialam z Czarodziejka. postawą przyjecia jest sprawdzenie, czy sunia jest łagodna dla innych psow i do ludzi.[/QUOTE]

No cóż wydaje się, że tak ale sunia jest w sporym szoku, więc nie wiem na można się na tym oprzeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Mieszkam w małej miejscowości leżącej na trasie Nowy Dwór Maz.- Błonie. Wczoraj do wsi przybłąkała się, wyrzucona z samochodu, starsza sunia w typie długowłosego owczarka. Suczka koczuje pod bramą pewnej firmy. Firma zawiadomiła schronisko i podobno pies ma być w ciągu dwóch dni zabrany. [B]Sunia jest przyjazny,lgnie do człowieka, ale jest bardzo zrezygnowana:-([/B] Czy jest może ktoś kto był by w stanie wziąć ją do DT? Sprawa jest pilna bo pies może właściwie w każdej chwili zostać zabrany do schronu.
[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8136/imagenhv.jpg[/IMG][/QUOTE]

a co z tym zdanie z twojego pierwszego postu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']Czy jesteś w stanie TO sprawdzić Marysiu?[/QUOTE]

Kiedy byłam zanieść jej jedzenie podchodziła do mnie żeby ją pogłaskać i machała ogonem aczkolwiek nie narzucałam jej się w żaden sposób więc nie wiem jak by się zachowała w bardziej konfliktowej sytuacji. Podchodziła też do ogrodzenia sąsiedniej posesji i wąchała się z przebywającym tami pisakiem i machała do niego ogonem

Link to comment
Share on other sites

jestem na watku widze i czytam - bela masz racje jestem zapsiona po kokarde i zakocona rowniez, beka takze ....
mam kojec wolny co prawda w ktory wsadzam psy czesciowo jak wychodze, ale nie moge wiecej zabrac bo ostatnio mam rzeczywiscie klopotow mnostwo z praca lub tez jej brakiem
u mnie jest ten klopot ze sa koty i mam tyle psow ze boje sie ze nie opanuje sytuacji i dojjdzie do tragedi jak zabiore jeszcze jednego

schron to katastrofa dla starej oneczki, moze magda z serocka to nie jest zly pomysl choc na miesiac bo wakacyjny czas to straszny czas ..
jakby byla straszna dupa mam ten kojec cholera

.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']czytam ze sunia do Czarodziejki smiga :) tylko kto ja zawiezie bo lodz coprawda z 70 kim z blonia ale jednak ...[/QUOTE]

No cóż narazie nigdzie nie jedzie bo nie ma pieniędzy. A tak na marginesie ile kosztuje miesiąc u Czarodziejki?

Link to comment
Share on other sites

Marysiu, postaraj się sprawdzić jej stosunek do innych psów, bo jak widzisz, to podstawowy warunek, żeby mogła trafić do Czarodziejki
Trzymam mocno kciuki za tę bidulkę!
Swoją drogą - straszne świństwo jej zrobili..........niestety nie pierwsze i nie ostatnie tego lata...........

Link to comment
Share on other sites

Suczka już jedną ( nie jestem nawet pewna czy nie dwie, bo nie wiem kiedy dokładnie została wyrzucona) spędziła tam gdzie jest. Wykopała sobie tam legowisko, ma tam miskę z wodą i jest tam dokarmiana. Ona się zresztą nie oddała od tego miejsca na krok...... Czeka:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A czy ktos moze te sunie przetrzymac do jutra? Marysiu? Ani Ty? ani nikt w sąsiadow? Gdzie ona sie podzieje w nocy ?[/QUOTE]

Bela51 - to owczarek, o tej porze roku na dworzu nic jej nie będzie.
Kwestia, żeby mogła na terenie tej firmy przenocować, skoro i tak tam koczuje... do jutra... a potem co?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...