Jump to content
Dogomania

Czekała, czekała... i się doczekała. Porzucona DON-ka Lana już w swoim domu!!


Marysia R.

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zamówiłam na początek dla dziewczynki worek karmy 15kg Purina Dog Chow Senior.
niby nic specjalnego, ale zawsze coś. kurier pewnie dowiezie do hoteliku około wtorku.

[B]karma od czarnej andy będzie dobra na początek u czarodziejki. co wy na to?[/B]
mam jeszcze mrożone mięso wołowe, które mogłabym dołożyć.
tylko nie mam zamrażarki aby je przewozić na duże odległości.

ewa36 powiedz może pani z hoteliku, że to dla tej ON-ki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Vutz Ciotko Kochana podwójne dzięki !
Że o tym pomyślałaś i załatwiłas karmę w Twojej obecnej sytuacji :-(

Hotel zawiadomimy że karma jest dla naszej staruszki ![/QUOTE]

Purina dobra karma :loveu: sama swoim kupuję purinę przeważnie activ lub sensitiv

Link to comment
Share on other sites

Jest zagubiona i wystraszona, wycierała się pod płotami i nie wiadomo, gdzie jeszcze.
Jechała z psami Doroty i nie próbowała zadnych aktów przemocy :diabloti:
Do Diany na pewno pojedzie sprawdzona, przecież tam jest Dasza i reszta.
Mamy chwilę na obserwację zachowania.
Jeśli tylko szszeka ale się nie rzuca to nie jest żle :cool3: minie jej jak się uspokoi.

Link to comment
Share on other sites

Jestem z wątku Małgosi na wezwanie ciotek Vutz i Beli51. [B]Mogę zrobić suni temat na owczarku.pl[/B], ale dopiero jak otworzą forum, bo od piątku mają jakąś przerwę konserwacyjną. Dziś spróbuję na owczarki.eu, ale tam jest coś mały ruch w interesie. O banerek możecie poprosić cioteczkę fochu, robi je szybko i pięknie. Trzeba tylko przesłać więcej zdjęć
[B]Deklaruję 10 zł stałej od sierpnia - więcej nie mogę[/B]
Imię Lana byłoby super. Pasuje do Niej. Dajcie szybko znać, czy się zgadzacie zanim zacznę robić te tematy

Link to comment
Share on other sites

Oni nie mają na owczarek.pl żadnej przerwy techniczno-konserwacyjnej, tylko siadły im serwery, na których całe forum było zrobione - stracili wszystkie dane co najmniej od 2009 jak nie wcześniej. Piszą o tej przerwie, bo usiłują odzyskać materiały...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']Oni nie mają na owczarek.pl żadnej przerwy techniczno-konserwacyjnej, tylko siadły im serwery, na których całe forum było zrobione - stracili wszystkie dane co najmniej od 2009 jak nie wcześniej. Piszą o tej przerwie, bo usiłują odzyskać materiały...[/QUOTE]

No to pięknie... Tak czy siak trzeba poczekać, aż forum będzie dostępne.

Witaj cioteczko Vutz. Współczuję i podziwiam, że potrafisz nawet teraz myśleć o pomaganiu pokrzywdzonym:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']No to pięknie... Tak czy siak trzeba poczekać, aż forum będzie dostępne.

Witaj cioteczko Vutz. Współczuję i podziwiam, że potrafisz nawet teraz myśleć o pomaganiu pokrzywdzonym:shake:[/QUOTE]

muszę się czymś zająć, no a dziewuszka powinna coś jeść... 15kg karmy powinno jej wystarczyć na ok 20 dni... tak myślę.
moje dwa ON-ki jedzą taką ilość w miesiąc, ale dokładam im mięso, więc moze to bardziej syte...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Tytuł zmieniony. Nad imieniem pomyślę:)[/QUOTE]

[B]Marysiu O[/B], Ty znalazłaś sunię, więc Tobie należy się przywilej nadania Jej imienia. Kilka cioteczek (włącznie ze mną:lol:) proponuje imię LANA. Dobrze byłoby zdecydować zanim będę zakładała dziewczynce tematy na owczarku.pl i owczarku.eu
[B]Czy ktoś już kontaktował się z cioteczką fochu w sprawie banerka???[/B] Przydałoby się więcej zdjęć

Link to comment
Share on other sites

Tak jak obiecałam, [B]założyłam suni na razie bezimiennej wątek na owczarki.eu [/B](jak się zdecydujecie to imię dopiszę). Można zajrzeć [URL]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?t=1986[/URL]
Forum owczarek.pl dalej niedostępne. Spróbuję jutro.
Śpijcie spokojnie drogie cioteczki i Ty psinko kochana :loveu: Jesteś już bezpieczna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...