Jump to content
Dogomania

Czekała, czekała... i się doczekała. Porzucona DON-ka Lana już w swoim domu!!


Marysia R.

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bela51']Jesli nie zbierze sie jakichkolwiek deklaracji, to czeka ją schron. Mnie juz braklo pomyslow. Wykonalam kiklka telefonow i nic.[/QUOTE]

No tak... tylko, że Marysia O. jest niepełnoletnia i trzeba by jej coś konkretnego pomóc...

a moze ktoś by ja FB wrzucił i pilotował tam jej wątek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Nie martwie sie, ze zmarznie, tylko, ze moze ja cos złego spotkac[/QUOTE]

Suczka jest raczej bezpieczna bo firma znajduje się na samym końcu wsi, ruch tam prawie żaden a z resztą tak jak napisałam suczka się właściwie z tamtąd nie rusza. One też leży w takim miejscu że przez cały czas widzi ją ochroniarz który jest dość rozsądny ( mówił nawet że gdyby miał ogrodzoną posesję to by ją wziął do siebie ale tak to się boi).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Choc tyle dobrze.
Same widziecie, ze na wątku jest 5 osob, skad wziac deklaracje?
Obdzwonilam hotele wokol W-wy, nie ma miejsc, A jesli beda, to kto za nie zaplaci ?[/QUOTE]

Szczególnie że nie jest to pies któremu będzie łatwo znaleźć dom i prawdopodobnie pobyt w hotelu będzie długi...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Choc tyle dobrze.
Same widziecie, ze na wątku jest 5 osob, skad wziac deklaracje?
Obdzwonilam hotele wokol W-wy, nie ma miejsc, A jesli beda, to kto za nie zaplaci ?[/QUOTE]

Bela51 q..rcze może jakoś dałoby radę ludzi skrzyknąć? wysłałam dziś ok 71 off'ów...i nic pusto jakoś... q...rcze co tu robić...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Nie wiem, za 15 minut jeszcze mam dostac odpowiedz z jednego hotelu pod W-wa. Jesli bedzie miejsce, to co mamy zrobic? Zawieziecie ja jutro ?[/QUOTE]

poczekajmy na informacje od bela51, co?

idę teraz z własnym psem na dwór - należy mu się ostatni spacer na dziś. ale jakby co to jestem. zostawcię mi razie co info - albo na wątku bezpośrednio, albo na PW - co dalej robimy... ok?

Link to comment
Share on other sites

No, tylko by trzeba się dowiedzieć, czy jakby mu się "fundnęło" kojec czy by ją na pewno wziął, czy to tylko takie tam gadanie było...

Marysia O. mogłabyś się jakoś zorientować?

A czy wiecie może ile taki kojec może kosztować? Bo ceny są bardzo różne... taki całkiem przyzwoity to ok 3.000zł.

chyba, że znacie jakieś tańsze miejsca...
tylko, że to nie chodzi chyba o jakąś tam klatkę o wymiarach 2 x 3 m
a raczej o zadaszony kojec z ciepłą budą, który dawałby osłonę przed wiatrem, deszczem, śniegiem, itp.

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam że trzeba ją tam wieść jeśli będzie miejsce i zbierać.
To szansa dla neij.
Też dorzucę, żeby bodaj ją sprawdzić jaka jest do innych suczek i psów, czy może być w stadzie.
Wtedy można byłoby - po sprawdzeniu - zabrać ja do Czarodziejki.
Działałyśmy pod presją czasu i w biegu.
Dlatego myślę, że ranek będzie lepszy od wieczora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']No, tylko by trzeba się dowiedzieć, czy jakby mu się "fundnęło" kojec czy by ją na pewno wziął, czy to tylko takie tam gadanie było...

Marysia O. mogłabyś się jakoś zorientować?

A czy wiecie może ile taki kojec może kosztować? Bo ceny są bardzo różne... taki całkiem przyzwoity to ok 3.000zł.[/QUOTE]

No, dokładnie jak mówisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Ja uważam że trzeba ją tam wieść jeśli będzie miejsce i zbierać.
To szansa dla neij.
Też dorzucę, żeby bodaj ją sprawdzić jaka jest do innych suczek i psów, czy może być w stadzie.
Wtedy można byłoby - po sprawdzeniu - zabrać ja do Czarodziejki.
Działałyśmy pod presją czasu i w biegu.
Dlatego myślę, że ranek będzie lepszy od wieczora.[/QUOTE]

OK - tylko zobacz, TU na wątku jest nas jakieś 5 osób na krzyż... kto się dorzuci z deklaracjami...? trzeba by ludzi ściągnąć,
zrobić banerki jakieś i może wydarzenie fb oraz nk zrobić... pierwszą z tych rzeczy próbowałam zrobić, ale reszty nie umiem...
aha, no i skarbnika jakiegoś wykombinować by trzeba... marysia o. odpada bo jest niepełnoletnia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...