Jump to content
Dogomania

Czekała, czekała... i się doczekała. Porzucona DON-ka Lana już w swoim domu!!


Marysia R.

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przelałam właśnie za pobyt Lanki (za ostatnich 12 dni kwotę w wysokości 252 zł)
W osobnym przelewie zgodnie z informacją od Marysi przesłałam też na to samo konto co za domek 20 zł - pieniążki za szczepienie.

Nie wiem jeszcze tylko komu przelać 20 zł za transport. No i jak będzie decyzja komu przelać 33,11 zł które zostały to poproszę o dane dysponenta konta na pw :)

Marysiu z tym transportem ... też na to konto co na hotelik :) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Prosze o wypowiedz innych darczyncow.
Stan Saszenki znowu sie pogorszyl, a na koncie pozostało jej 5 zł:-([/QUOTE]

Belu wydaje mi się, że większość osób przestała tu zaglądać. Ale myślę, że skoro protestów nie było to kasa może jak najbardziej pójść na Saszkę. Prześlij mi proszę numer konta:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Belu wydaje mi się, że większość osób przestała tu zaglądać. Ale myślę, że skoro protestów nie było to kasa może jak najbardziej pójść na Saszkę. Prześlij mi proszę numer konta:)[/QUOTE]
Na pisze na wątku Saszenki, ze mamy dla niej pare zlotych w spadku.
Skarbnik poda konto, ja nie mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Tak Aniu, też na to samo konto. Przepraszam, nie sprecyzowałam tego:)[/QUOTE]

Marysiu :) nic nie szkodzi. Napisałaś tak, że powinnam się domyśleć, że na to samo, ale zawsze lepiej sie upewnić. Zaraz robię przelew.

[quote name='bela51']Na pisze na wątku Saszenki, ze mamy dla niej pare zlotych w spadku.
Skarbnik poda konto, ja nie mam.[/QUOTE]

Belu :) Mam już konto od Marysi. Zaraz prześlę pieniążki.

Link to comment
Share on other sites

Lance w koncu sie udało.
Bardzo Was prosze, zajrzyjcie na wątek bezdomnego Onka z Bytomia. Moze ktos zechce przeniesc deklaracje ?
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236069-Samotny-g%C5%82odny-ONek-na-ulicach-miasta-Czy-znajdzie-schronienie-zanim-spadnie-snieg[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzwoniłam dzisiaj do właścicieli Lany, żeby złożyć im życzenia świąteczne i zapytać o sunię. Okazuje się, że Państwo przechrzcili ją na Lunę (od rzymskiej bogini Księżyca;)). Państwo są z suni bardzo zadowoleni, podobno jest grzeczna, nie sprawia żadnych kłopotów jest kochana i bardzo "rodzinna" jak to określiła Pani:)
Myślę, że nasza mała Foczka jest w swoim domku szczęśliwa:)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski

Niebo ziemi, niebu ziemia
Wszyscy wszystkim ślą życzenia
Drzewa ptakom, ptaki drzewom
Tchnienie wiatru płatkom śniegu [/B]

[B] Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku
Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku
Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem
Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze[/B]

[IMG]http://www.senior.pl/Wigilia-na-polskim-stole-dawniej-i-dzis_img4950325a2ec4a.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='asl']Właśnie zrobiłam zwrot przelewu 20 zł na konto z którego Israel przelała na Lankkię w ub. piątek pieniąż Zaraz też napiszę do Israel ze Lanka ma dom[/QUOTE] Przyszedł znowu przelew od Israel na Lankę 20,00 zł. Zaraz zrobię zwrotny przelew i ponownie napiszę do Israel.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dzwoniłam, dzwoniłam:)
Lanka - Lunka jest zdrowa, grzeczna. Pan mówi o niej w samych superlatywach. Mówi, że stara się jej codziennie poświęcać czas, głaskać, wyczesywać futro:) Powiedział, że myśli, że gdyby zaatakował Go niedźwiedź to Luna bez wahania skoczyła by Mu na ratunek;) Po raz kolejny dziękował Nam za takiego fajnego psa i zapewniał, że Lunka do końca swoich dni będzie miała kochający i dbający dom:) Mówił, że wydaje Mu się, że jest szczęśliwa.
Uważam więc, że wieści w 100% pozytywne:)

I z okazji Wielkanocy życzę Wam wszystkim (i sobie również;)) jak najwięcej takich udanych adopcji i samych dobrych i kochających domów dla podopiecznych:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...