Jump to content
Dogomania

Czekała, czekała... i się doczekała. Porzucona DON-ka Lana już w swoim domu!!


Marysia R.

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ludwa']a ja poproszę dane do przelweu. Wpłacę coś na koniec miesiąca. Jeśli mój deklarowicz pójdzie do domu, to przeniosę deklarację (ale najpierw on musi iść do domku;))[/QUOTE]
Nie mamy jeszcze skarbnika. Zadeklaruj jakąs kwote, zapiszemy na razie.
Marysiu, dopisz tez 10 zł stalej, od Moniki S. mojej córki.

Link to comment
Share on other sites

No to mamy LANĘ :lol: Ciotki kochane, wybierajcie szybko tego skarbnika. W temacie Lany na owczarki.eu wszystkich chętnych do pomocy kierowałam tu na wątek. Nie każdemu będzie się chciało wertować kolejny wątek w poszukiwaniu namiarów do wpłaty (których nota bene tutaj też jeszcze nie ma) Trzeba kuć żelazo póki gorące;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Kochani, prosze o wyłonienie skarbnika z naszego grona.Albo niekoniecznie z naszego
I prosze o pomoc w kwestowaniu. Ja wysłałam kilka zaproszen, ale nic nie udało mi sie uzebrac.[/QUOTE]

Bela51 a może Ewa36 ? Zgłaszam ich kandydatury na skarbników i jednocześnie pytam, czy nie zechciałyby się tym zająć?

Ewa36 czy mogłabyś zorientować się, czy karma ode mnie fizycznie dotarła do LANY do hoteliku? Myślę, że jutro powinien kurier ją dostarczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Poprosiłam Anie czyli asl o poprowadzenie finansow naszej sierotki.
Asl jest skarbniczka doswiadczoną i bardzo solidną.:lol: Ewa36 tez moze za nia ręczyc. A je jestem jej bardzo wdzieczna, ze sie zgodzila.:lol:[/QUOTE]

Belu :) bardzo się cieszę, że mogę chociaż tak pomóc. Zapisuję sobie Lanę :) i poniżej zarezerwuję post rozliczeniowy. Tylko tam na początku trzeba by może wpisać, że rozliczenia będą w 141 poście prowadzone. Chyba, że ma być w którymś z pierwszych, to wówczas trzeba by się zwrócić do moderatora aby zmienił czyjś nick na mój. Musiałaby się o to zwrócić ta osoba, która by udostępniła swego posta. Ja niestety nie mam żadnych wpisów na początku wątku Lany a ten jest pierwszym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asl']Belu :) bardzo się cieszę, że mogę chociaż tak pomóc. Zapisuję sobie Lanę :) i poniżej zarezerwuję post rozliczeniowy. Tylko tam na początku trzeba by może wpisać, że rozliczenia będą w 141 poście prowadzone. Chyba, że ma być w którymś z pierwszych, to wówczas trzeba by się zwrócić do moderatora aby zmienił czyjś nick na mój. Musiałaby się o to zwrócić ta osoba, która by udostępniła swego posta. Ja niestety nie mam żadnych wpisów na początku wątku Lany a ten jest pierwszym.[/QUOTE]

W poście #2 Marysia O. (założycielka wątku i znalazczyni LANY) spisuje deklaracje pojawiające się na wątku. Może dałoby się ten post zamienić jako rozliczeniowy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']W poście #2 Marysia O. (założycielka wątku i znalazczyni LANY) spisuje deklaracje pojawiające się na wątku. Może dałoby się ten post zamienić jako rozliczeniowy ?[/QUOTE]


No własnie, poprosimy o to Czarodziejkę !

Link to comment
Share on other sites

Dziś rozmawiałam chwilę z Dorotką, która sunię zabrała spod tego płotu i zawiozła do Hoteliku.
Jak Dorota dotarła na miejsce, to sunia leżała w jamie wykopanej w ziemi w nienaturlanej pozycji - Dorota myślała, że nie żyje !
W pobliżu lezało kilka kromek suchego chleba.
Dobrze, że została zabrana

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie mamy skarbnika :lol: Poproszę o namiary do wpłaty na PV.
[B]Mam pytanie do cioteczki-skarbnika[/B]: założyłam suni temat na owczarek.eu i mam zamiar zrobić to samo na owczarek.pl . Mogę tam regularnie zaglądać i ewentualnie rozsyłać na PV namiary do wpłat, oczywiście jeśli cioteczka-skarbnik się zgodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']No nareszcie mamy skarbnika :lol: Poproszę o namiary do wpłaty na PV.
[B]Mam pytanie do cioteczki-skarbnika[/B]: założyłam suni temat na owczarek.eu i mam zamiar zrobić to samo na owczarek.pl . Mogę tam regularnie zaglądać i ewentualnie rozsyłać na PV namiary do wpłat, oczywiście jeśli cioteczka-skarbnik się zgodzi ;)[/QUOTE]

Bardzo dobra myśl dzięki Ciotko !

Link to comment
Share on other sites

przepraszam że tak późno ale banerek podlinkowy gotowy
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211625-Porzucona-staruszka-DON-ka!!-Uda%C5%82o-si%C4%99.-Potrzebne-deklaracje-i-transport."][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/774/beznazwy1ieg.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...