Jump to content
Dogomania

Pomocowy.PILNIE potrzeba ogłoszeń, transportu,jedzenia,pieniędzy,nowe zdj str1


malvaaa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

malagos tej Rudzi z bosku Kropeczki już nie ma, wyszła w świat, a ta ze zdjęcia była w drugim boksie po prawej od wejścia, ale właśnie jej już nie ma od jakiegoś czasu.

co do tej czekoladki, to ta co była taka wyłysiała, ale ktoś założył jej obróżkę i poprawiło się, ale pewnie wymaga zdiagnozowania dokładnego co tam jest nie tak, starowinka to aż nie, ale kilka swoich lat ma na pewno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']malagos tej Rudzi z bosku Kropeczki już nie ma, wyszła w świat, a ta ze zdjęcia była w drugim boksie po prawej od wejścia, ale właśnie jej już nie ma od jakiegoś czasu.

co do tej czekoladki, to ta co była taka wyłysiała, ale ktoś założył jej obróżkę i poprawiło się, ale pewnie wymaga zdiagnozowania dokładnego co tam jest nie tak, starowinka to aż nie, ale kilka swoich lat ma na pewno.[/QUOTE]
Mnie się jednak wydaje, że ona starsza mocno. Nie wiesz, jak ona do ludzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']ze sprawdzeniem na koty może być problem chyba że zabierzecie go do kociarni, mi żal tych zza lecznicy, bo małe, ładne a tam ukryte tak że niewiele osób wie że wogóle istnieją, tylko one są wystraszone więc tak od razu do adopcji nie będą[/QUOTE]
No właśnie mamy zamiar zabrać do kociarni ;) Niestety pies musi być ogarnięty, bo to koci DT, z psem będzie debiutował, więc nie może dostać trudnego przypadku...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Zdarzyła się rzecz bardzo niefajna :( Było włamanie do korabiewickiej kociarni. Są tam dość wartościowe rzeczy, a jedyne co zniknęło to cztery koty [/B][/SIZE]:shake:
[SIZE=4][B]W związku z tym apeluję do Małgorzaty Krawczykiewicz: [COLOR=red]Proszę się pospieszyć z tymi pozwami dla mnie.[/COLOR] O niczym bardziej nie marzę, niż o spotkaniu z panią i pani podopieczną, Barbarą K., w sądzie. [/B][/SIZE]:angryy:

Link to comment
Share on other sites

sprawdzenie psa na koty w kociarni nic nie da, jeden z moich psów na pewno by się rzucał szczekał warczał tak też zachowuje się do kotów obcych na podwórku, a w domu żyje z dwa w zgodzie, także to naprawdę nie będzie obiektywne, wszystko zależy od konkretnego psa i kota. Tej czarnej "terierkowatej" do początkującego dt dla psów nie ryzykowałabym, może być pewnym zagrożeniem.
Gufi z pierwszej strony powinien dobrze akceptować koty. Te z zza lecznicy ładne małe, raczej do szybkiego oswojenia jakby miały spokój i odpowiednią dawkę uwagi. Może coś od p. Basi - tam psy widywały koty. Na pewno szczeniak dobrze dogada się z kotami, jakiś czas temu była ładna malutka beżowa dziewczynka w tym baraku z resztą towarzystwa.

co do włamania... równie dobrze ktoś mógł nie zamknąć dobrze drzwi i kotki pieski zjadły... niestety.

Co do tej czekoladowej suni to słyszałam, że do kogoś startowała z zębami, ale ja nigdy nie zauważyłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nicolaczek']A jest tam jakiś nr telefonu? Rozumiem (z tego co czytałam na wątku), że żeby adoptować psa wystarczy przyjechać. W grę wchodzi tylko sobota czy inne dni też?[/QUOTE]
Trzeba zadzwonić do kierownika i się umówić. On tam jest chyba codziennie, więc nie tylko sobota wchodzi w grę.

Link to comment
Share on other sites

Jest 6 szczeniaków /22.01 było 12/. Dokładnie 6 było w ostatnią niedzielę. Dziś jest czwartek 2.02. Mogło się coś zmienić. Tj. liczba szczeniaczków nie powinna się zwiększyć tylko zmniejszyć. Zdjęcia robione 29.01.

[URL]http://tablica.pl/oferta/adoptuj-10-tyg-sunie-z-korabiewic-pomoz-malej-IDHzqF.html[/URL]
[URL]http://tablica.pl/oferta/adoptuj-szczeniaka-z-korabiewic-pomoz-maluchom-IDHzkw.html[/URL]
[URL]http://tablica.pl/oferta/przygarnij-szczeniaka-z-korabiewic-pomoz-bezdomniaczkom-IDFORf.html[/URL]

Edited by Agnie Koty
Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']są też ponoć jakieś 5 tyg szczeniaki, w baraku były 3 maluchy, chociaż ponoć było 5.[/QUOTE]

Trzeba koniecznie odszukać te 5 tyg. szczeniaki. Te z baraku zostały adoptowane, dziewczyna pisała do mnie z Tablicy, że ma jednego u siebie i że jest cudny. Nadal będę robić ogłoszenia. Ogłoszenie z błędem już poprawiłam.

Edited by Agnie Koty
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Boże kolejne mioty, ja juz nie wyrabiam, jak tu szukac domów dorosłym psom jak co chwila kolejne szczeniaki. Ten szczeniak juz widzący itd? Może to ten z tch 5 tygodniowych ale dopiero teraz by go odrzuciła, troche dziwne. Jest ktos zaufany na miejscu?[/QUOTE]

Może te 5 tyg. to te teraz ok. 10 tyg., które były w budynku u p. Stanisława. Została tam jedna sunieczka, może to o nią chodzi. Byłam tam w niedzielę i nic nie słyszałam o kolejnych miotach.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Boże kolejne mioty, ja juz nie wyrabiam, jak tu szukac domów dorosłym psom jak co chwila kolejne szczeniaki. Ten szczeniak juz widzący itd? Może to ten z tch 5 tygodniowych ale dopiero teraz by go odrzuciła, troche dziwne. Jest ktos zaufany na miejscu?[/QUOTE]
Info od kierownika. Zadzwoniłabym, ale nie mam kredytu na koncie. Powiedział to osobie, która zabiera na DT tego płowego staruszka z betonów. Znaczy proponował jej szczeniaka w gratisie. :(

Link to comment
Share on other sites

cholera, juz pojachała? czy jeszcze tam jest?

to pewnie jest już następny miot, czyli jeszcze te 10tyg nie znalazły domów a są już nastepne zaraz do adopcji 5 tygodniowe i jeszcze coś świeżego skoro szczenie odrzucone przez matkę.

Edited by Astaroth
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...