Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Witamy :loveu:
Jest energiczny i to za bardzo:diabloti:, wżera porcję na prawie 80kg psa i jest za chudy :roll: Border collie może się schować, Jets biega prawie cały dzień i noc :evil_lol:
Zmienię mu karmę na jakąś dla psów aktywnych:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=ania >;17314042]ale szaleją! :)
mama wytrzymuje? :evil_lol: nie ma jeszcze dosyć hotelowania? :evil_lol:[/QUOTE]
Wytrzymuje, ale czego się dla kasy nie zrobi :lol:

O no ma napady szału, na filmie cieszył się, bo znowu śnieg spadł, mam jeszcze jeden zimowy filmik, ale muszę go poszukać ;)

Jetsan je Joserę Festival, dostaje coś koło 600g(czasem i więcej) plus jakieś kości, kurze łapki, twaróg, ryż itp. ( taki śmietnik :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Jetsan też minimalnie przytył, ale ostatnio deszczowo było mniej ludzi na ulicy to i mniej biegał, bo on biega i obszczekuje, a jak nic się nie dzieje to biega po działce i sprawdza czy wszystko w porządku :lol:

Dorobiłam się.... cienia! Szira cały czas za mną łazi, gdzie ja tam i ona, siądę na kanapie, ona obok mnie nie podłodze, pójdę kajś- ona za mną, każde moje polecenie wykona, na spacerze gdy prowadzi ją mama ogląda się za mną, teraz ja ją prowadzę, mama Jetsana inaczej się plączą :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Jetsan też minimalnie przytył, ale ostatnio deszczowo było mniej ludzi na ulicy to i mniej biegał, bo on biega i obszczekuje, a jak nic się nie dzieje to biega po działce i sprawdza czy wszystko w porządku :lol:

Dorobiłam się.... cienia! Szira cały czas za mną łazi, gdzie ja tam i ona, siądę na kanapie, ona obok mnie nie podłodze, pójdę kajś- ona za mną, każde moje polecenie wykona, na spacerze gdy prowadzi ją mama ogląda się za mną, teraz ja ją prowadzę, mama Jetsana inaczej się plączą :P[/QUOTE]

uważaj, bo jeszcze nie ze chce to swojego domku wrócić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Nie zdziwiłabym się:laugh2_2::laugh2_2: Ogólnie czytałam że ruski wybierają sobie pana i bardzo się do niego przywiązują, chodzą krok w krok za nim itp:lol:[/QUOTE]

też gdzieś słyszałam o tym :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie dziwne jest to, że te psy ( wczesniej golden teraz CTR) nie tęsknią za właścicielami, zachowują się jakby się u nas wychowali, cieszą na nasz widok, w domu zachowują się pewnie, chętnie wychodzą na działkę, spacery i nie ciągną w stronę swojego domu.... hmmm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Dla mnie dziwne jest to, że te psy ( wczesniej golden teraz CTR) nie tęsknią za właścicielami, zachowują się jakby się u nas wychowali, cieszą na nasz widok, w domu zachowują się pewnie, chętnie wychodzą na działkę, spacery i nie ciągną w stronę swojego domu.... hmmm[/QUOTE]

no to rzeczywiście dziwne... Ciekawe od czego to zależy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Od podejścia? U nas mają jak w domu :D Bałam się, że psy będą tęsknić, płakać, popadną w jakąś depresję, a tu nic! Pierwszy dzień trochę niepewnie, a potem już luz :D[/QUOTE]

raczej mi chodziło o to, że jak zauważyłam w innych 'hotelikach' to własnie niektóre psy czują się świetnie tak jakby nic się nie stało i było super tak jak jest, a inne psiaki znoszą to fatalnie..:roll: Pewnie ma to też wiele wspólnego z ich wychowaniem i psychiką, np. wiem, że Lucjan w obcym miejscu by sobie poradził, ale moja Wika już nie :roll:

Życzę w takim razie samych nieproblemowych psiaków :cool3::loveu:

Tulko uważaj czy Ci ktoś nie zostawił jakiegoś psa, bo już był takie przypadki :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Tulko uważaj czy Ci ktoś nie zostawił jakiegoś psa, bo już był takie przypadki :diabloti::diabloti:[/QUOTE]
Wiem, wiem, dlatego mam dane tych ludzi :D

Jetsana też nie mogłabym gdzieś zostawić, on jest strasznie do nas przywiązany.... W sumie to i tak nie znam osoby, która by się nim zajęła :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']
Jetsana też nie mogłabym gdzieś zostawić, on jest strasznie do nas przywiązany.... W sumie to i tak nie znam osoby, która by się nim zajęła :lol:[/QUOTE]
Zawsze mam ten sam problem. Drobiażdżki różne to mogę mamie podrzucić, ale tybetana nie weźmie za nic. Poza tym Gjalpo silnie terytorialny, więc najlepiej na swoich śmieciach. W rezultacie, jak musimy gdzieś wyjechać to poszukujemy dogsiterki - desperatki. Jedną kiedyś znaleźliśmy - nawet sobie radziła, tyle że zgłupiała jak o 6 rano tybetaniszcze jej wlazło do łóżka.

Link to comment
Share on other sites

Jets też jest bardzo terytorialny, nie wiem czy byłby zadowolony jak ktoś obcy łaziłby po domu.... Ale on do łóżek i na kanapy nie wchodzi :P
Babcia, która z nami mieszka boi się Jetsa.... Więc jej też go zostawić zbytnio nie możemy.....

Link to comment
Share on other sites

To teraz całkiem nowe fotki, żeby nie było :D
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SwGwGp-P0UA/TfywNqp0EMI/AAAAAAAAALk/DBO3mL_KBg0/IMG_7197.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-POmruXCKQ8Y/TfywVB9oXAI/AAAAAAAAAL0/huilpjqEeBY/IMG_7201.JPG[/IMG]
[IMG]https://picasaweb.google.com/105911600974972693444/Jetsan1216msc?authkey=Gv1sRgCOq14MCuo_KxxgE#5625923610680850786[/IMG][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--oQ4aBEF3TQ/ThNLt2wdeWI/AAAAAAAAAP8/e67L78GDZs0/IMG_7789.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-lRvq10tzRHU/Tgxo7I9QvgI/AAAAAAAAAOI/knDtn84-HMo/s512/IMG_7798.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1cirAxEazIU/ThNLuaOnV0I/AAAAAAAAAQA/eImIwDLolVo/IMG_7800.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...